Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
sabina2804

Obróbka metali

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was nietypowe pytanie. Czy możecie polecić jakąś dobrą firmę która zajmuje się seryjnym cięciem laserem w stali nierdzewnej? Do tej pory znalazłam tylko jedna firmę która tym się zajmuje. Słyszeliście kiedyś o http://www.laser.fabryka4x4.pl/obrobka-metali? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obróbce powierzchni metalowych, trzeba dbać o wysoki poziom bezpieczeństwa pracy. Wykorzystuje się do tego ściernice, które służą polerowaniu, oczyszczaniu i wygładzaniu metali kolorowych, a także drewna, szkła i tworzyw sztucznych. 

_______________________________________________________

ściernice lamelkowe

Edytowane przez wilford92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby przeprowadzić kontrolę złącz spawanych w stadium produkcji, stosuję się badania nieniszczące, które dają możliwość kontroli nie tylko powierzchni, ale też potencjalnych wad ukrytych pod nią.

_________________________________________________________

badania magnetyczno proszkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed obróbką należy zastanowić się nad wyborem krążków ścierniczych w zależności od ich zastosowania. Muszą być dopasowane do rodzaju materiału, do którego zostaną użyte oraz do specyfiki pracy.

______________________________________

krążek ścierny 180 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie usługi cięcia laserowego wykonuje ta firma http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/. Nie spodziewałem się aż tak dobrego efektu, dlatego zaraz po pierwszej obróbce podpisałem z nimi umowę na kilka miesięcy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×