Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
klusek57

off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Poradzono mi że jak mam problem ze spłatą to żeby ogłosić upadłość konsumencką , trochę mnie to przeraża poczytałem troche w necie ale wolałbym może opinie kogoś kto miał takie doświadczenie, na razie badam temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę tysięcy ludzi co roku ogłasza upadłość, nie ma się czego bać - zaczynasz od zera. Ważne aby za dużo nie mieć przy składaniu wniosku bo będą próbować ci zabrać dla wierzycieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że wniosek o upadłość konsumencką można złożyć tylko wtedy, jeśli zadłużenie nie powstało z naszej winy, ale na skutek wypadku, choroby czy utraty pracy. Kiedy jedynym powodem jest twoje niedbalstwo, nie jest to wyjście dla Ciebie.

Rząd planuje nowelizację prawa upadłościowego. Zmiany dałyby szansę dłużnikom, którzy aktualnie nie mają żadnych możliwości, aby taką upadłość ogłosić. Jednak dokładnie jeszcze nic nie wiadomo. Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×