Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja brałem chwilówki już 2-3 razy, za każdym razem w innej instytucji bo teraz jest dużo pożyczek za 0 zł (pierwsza pożyczka), zawsze zanim wezmę kolejną to sprawdzam na stronie www.kalkulator-pozyczek.pl/kalkulator-chwilowek/, co nowego pojawiło się w sieci. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby weszłą ustawa antylichwiarska ale i tak takie firmy mają wysokie oprocentowanie.Zawsze znajdzie się jakaś furtka, która pozwala zwiększyć oprocentowanie takiej pozyczki. Sama również jestem zdanai,że powinno się unikać tego typu pożyczek. Wystarczy wejść sobie na forum o chwilówkach:

http://www.forum-kredytowe.pl/f150/

 

Zobaczcie ile jest tam tematów, ktore zakladają zadłużone osoby, które własne przez takie chwilówki wpadły w pętlę kredytów i nie są w stanie jej spłacić. W wielu przypadkach odsetki miesięczne są o  wiele wieksze od kwoty, która dana osoba moze co miesiąc spłacać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę wziąć pewną pożyczkę w Profi Credit, żeby nie natknąć się na jakieś "kruczki" .
Akurat mają bardzo dobrą ofertę pożyczek i ich spłat, ponieważ praktycznie oddajesz im tyle ile wziąłeś. Jeśli nie chcesz pożyczać to możesz wziąć udział w ich programie partnerskim. Zarobki są atrakcyjne bo od każdej sprzedanej pożyczki dostajesz aż 2% prowizji. Jak dla mnie to bardzo łatwy i wygodny sposób na zarabianie prawdziwych pieniedzy przez Internet.   https://partner.proficredit.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie lepiej jest założyć sobie karty kredytowej? Zobaczcie sobie:

postawnaswoim.pl

 

Jak widzicie jest wiele całkowicie darmowych kart kredytowych. Jesli zapłacicie za coś taką kartą to macie ponad 60 dni darmowej spłaty zadłużenia. Jest to o iwele bardizej opłacalna opcja niż branie chwilówki, która jest jednak ryzykowna. Nawet jeśli chodzi tutaj o darmową pożyczkę. W tym przypadku macie jedynie 20 dni do spłąty zadłuzenia. W przypadku karty kredytowej jest to ponad 2 miesiące.

 

Darmowe karty mają:

ing bank śląski

city handlowy

getin bank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw skąd niektórzy mają informacje takie jak

  • chwilówki nigdzie nikogo nie sprawdzają??
  • Chwilówki są dla osób zadłużonych ??

Skąd takie rewelacje?? obecnie wszystkie firmy oferujące chwilówki sprawdzają bazy

Po drugie ponad 90% z nich sprawdza BIK i bazy banków polskich

Sc-zerze mówiąc dobra sugestia pani

mroczkowa

Po pierwsze o wile łatwiej dostać niż kredyt po drugie wygodniejsza spłata i rodzaj kredytu odnawialnego bardzo słuszna porada!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilówki brałam 2 razy. W trudnych sytuacjach finansowych. Wiedzialam jednakże będę w stanie po wypłacie tę chwilówkę spłacic. Obie były pożyczkami darmowymi tak wiec wcale nie mam wyrzutów sumienia. Wszystko jest dla ludzi. Tylko trzeba wiedzieć jak z tego korzystać....

 

W sieci są porównywarki chwilówek:

http://chwilowki-online.pl/

 

Na których możńa sprawdzić takie promocje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×