Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tak. Jako młody korzystałem z takich "usług" ;-) nie ma tu żadnych wrażeń, jedno takie że traci się kasę na spłatę, i nie ma że nie ma.

Nie są to dobre wyjścia a firm takich, jest na pęczki. Praktycznie co miesiąc kilka dochodzi.

 

Co chcesz wiedzieć?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o firmę Kredyty Chwilówki to chyba jako jedna już z nielicznych instytucji nie działa wyłącznie przez internet. To jak najbardziej świadczy o jej rzetelności i może warto jej zaufać. Osobiście wolę usługi sprawdzonych i znanych firm, które nie działają tylko online (czasem po prostu trzeba porozmawiac o naszej sytuacji osobiście z przedstawicielem). Niestety większość ludzi woli nieznanych inwestorów na forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie rzeczy jak chwilówki w tzw. Parabankach. Jest to niby uważana za ostatnia deska ratunku, ale tak na prawdę instytucje te żerują na ludziach zadłużonych i bez wyjścia. Pożyczasz kwote i oddajesz prawie 100% więcej. Nie jest to dobre rozwiązania, a dokładnie żadne. Jest to jeszcze większe pogrążenie się w długach. Polecam odwiedzenie strony bezkredytu.cba.pl i przeczytanie artykułu z niej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Polecam pieniadzeodreki.pl szybko i bez problemu, chwilówka na 30 dni,  pieniądze wypłacane  do ręki, działają w Gdańsku i Elblągu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z forumowiczów kiedykolwiek korzystał z usług tej instytucji finansowej? Jeżeli tak to prosiłbym o podzieleniem się tutaj swoimi wrażeniami.

Korzystałem ale polecam tylko osobom, które faktycznie nie mają od kogo pożyczyć i wiedzą, że spłacą w określonym terminie, bo jak nie spłacisz po 7 czy tam max. 30 dniach to lepiej poszukaj czegoś innego. Koszty są bardzo wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, korzystałem. Ogólnie rzecz biorąc procedura jest prosta, a wymagania nie są specjalne wysokie.

Warto dodac, że w dzisiejszych czasach, większość parabanków oferuje pierwszą pożyczkę bez odsetek, także możemy sobie skakać po firmach i do kilku razy skorzystać z pieniędzy bezpłatnie ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kredyty chwilówki sa coraz bardziej popularne, jest mnóstwo opini internautów o różnych instytucjach takich jak tu http://www./ i myśle że jak jesteśmy w stanie spłacić taki kredyt chwilówke to niema się czego bać można spokojnie pożyczyć pieniądze

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio byłem w podbramkowej sytuacji, bo zepsuł mi się samochód, a przelew za projekt miał dotrzeć dopiero za tydzień. Skorzystałem z porównywarki kredytów chwilunia.pl , dzięki czemu dokonałem właściwego wyboru. Można powiedzieć, że zapomniałem już o pożyczce, bo spłaciłem niemal od razu. Na pewno jeśli będę potrzebował pilnie gotówki, to znowu zdecyduję się na chwilówkę. Wszystko jest dla ludzi (ale tylko dla tych myślących racjonalnie). Jeśli pożyczasz naprawdę na chwilę, to żadne odsetki Cię nie zjedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałam kiedyś przyjemność korzystać z takich "usług". I radzę wszystkim dobrze się zastanowić, zanim się zdecydują.

Firm tego typu jest całe mnóstwo. Procedury są proste, a wymagania nie są wysokie.

Moim zdaniem takie pożyczki przeznaczone są dla osób, które nie mają od kogo pożyczyć. Decydując się na chwilówkę powinniśmy mieć 100% pewności, że spłacimy w terminie. Inaczej naprawę drogo może nas to kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przecież jest jasne, że pożyczając pieniądze w takiej firmie trzeba brać pod uwagę to czy faktycznie w terminie wyznaczonym na spłatę będziemy dysponowali odpowiednią gotówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza oferta poza bankowa jak dla mnie, polecam zapoznanie się z tą ofertą www.skanerkredytowy.pl - Korzystałem, a z moją historią kredytową, nie koniecznie było to łatwe, ale udało się dostać kredyt bez BIK. Możesz wziąć kredyt nawet do 15 000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma wymaga zaświadczeń o dochodach co w niektórych przypdakach może być klopotliwe, a bez takiego dokumentu nawet wniosku nie można złozyć.

 

Każdy musi się zabezpieczyć. Tego typu pożyczki to dla firmy duże ryzyko, więc to zrozumiałe. Bez jakiegokolwiek dochodu ciężko przecież komuś pożyczyć pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×