Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Vibe92

Wypoczynek w górach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wreszcie doczekaliśmy się z żoną urlopu, więc chcemy go dobrze wykorzystać. Jesteśmy wykończeni pracą w biurze  i chcielibyśmy wreszcie porządnie wypocząć. Najlepiej gdyby był to hotel gdzieś w Zakopanem, nigdy tam nie byliśmy a podobno naprawdę warto. Spa i krótka droga do atrakcji turystycznych mile widziane. Będę wdzięczny, jeśli coś polecicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam góry. Mają ten plus,ze mozna sobie tam zorganizowac czas zarówno zimą jak i latem i człowiek nigdy nie będzie się nudził. W Zakopanem hotele do tanich nie należą. Może zastanów sie nad zarezerwowaniem sobie mieszkania?

Zerknij sobie tutaj;

https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-wgorach-zakopaneapartamenty-1249

 

Jest tam sporo apartamentów w Zakopanem. Nie mogę dać Ci pewnosci czy coś znajdzize sie w sezonie, ale możesz poddzwonić i się popytać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu skorzystałabym z porównywarek hoteli. Na takich stronkach nie tylko znajdziesz idealny hotel na wypoczynek, ale też - porównasz ceny poszczególnych obiektów. Możesz ustawić dowolne parametry wyszukiwania, w tym odległość od centrum czy dodatkowe udogodnienia, takie jak SPA, z którego chcielibyście korzystać. Ostatnio szukałam hotelu nad Bałtykiem i w taki właśnie sposób znalazłam idealne miejsce dla siebie, z widokiem na morze. Szczerze polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Najlepiej skorzystać z porównywarki bo często są tam promocje. Ja np. znalazłam nocleg w pięknym pensjonacie na Grunwaldzkiej (obok Krupówek, nie pamiętam nazwy) i zarezerwowałam z rabatem 40%. Przez cały pobyt nie ruszyłam samochodu bo wszędzie mogłam dojść na nogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może warto pomyśleć o  Sandomierzu na kilka dni. Taki nocleg w Sandomierzu z oferty tej https://grillsolo.pl , sprawdzi się na pewno pod wieloma względami. Grill Solo to restauracja i noclegi w wyjątkowym klimacie. Położony nad wiślanymi bulwarami, w niedalekim sąsiedztwie starego miasta, obiekt Grill Solo dysponuje pokojami 1, 2, 3 i 4-osobowymi w atrakcyjnych cenach. Do tego serwuje śniadania,obiady, przekąski i wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimą w góry jedziemy głównie po to, żeby pojeździć na nartach, jednak nie każdy wie, gdzie można się tego nauczyć. Kilka pomocnych wskazówek znaleźć można na http://abcporady.pl/gdzie-na-narty-w-polsce-dla-poczatkujacych-dobre-miejsca-dla-nauki-jazdy-na-nartach/  . Jest tam napisane, jakie miejsca są odpowiednie dla początkujących narciarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×