Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Pytanie

Dobry żart:

Rozmowa Donalda Tuska z Angela Merkel:


Powiedz mi Angela ile zarabia u was przeciętny robotnik?
z 2000 euro
A ile wydaje na utrzymanie i jedzenie?
z 1500 euro
A co robi z resztą?
A co mnie to obchodzi?
A ile u was w Polsce zarabia przeciętnie robotnik?
Z 1500 zł
A ile wydaje na utrzymanie i jedzenie?
Z 2000 zł
A to skąd bierze resztę ?
A co mnie to obchodzi ?

 

A może nie żart tylko okrutna rzeczywistość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

no raczej nie żart...notabene to straszne co dzieje się w Polsce. co prawda uważam że kryzys dosyć mocno jest przesadzony bo widać jakimi furami wozi się towarzystwo. klasa wyższa nie dostała po tyłku - umówmy się jest nadal bardzo dużo ludzi bogatych ale co do klasy średniej....ciężko w tym świecie przeżyć nawet na pensji 3 tysiąca złotych. wynajem mieszkania, opłaty, jedzenie...i nagle kasy nie ma. podziwiam ludzi którzy przy pensji 1500zł są w stanie utrzymać całe rodziny. to śmiech jakie Państwo zapewnia chociażby zasiłki dla samotnych matek...coś koło 50zł miesięcznie/ to pampersy więcej kosztują....masakra. niby w tym roku ma się poprawiać ale jakoś szczerze w to wątpię. co prawda w Warszawie praca jest ale już w mniejszych miastach wcale. zupełnie nie dziwi mnie że młodzi ludzie przyjeżdzają do Warszawy i śmieszą mnie ludzie którzy szydzą z takich ludzi i tego, że w Warszawie więcej jest przyjezdnych niż rodowitych Warszawiaków. bo i jakie Ci ludzie z prowincji mają wyjście....żadnego. Polsko, Polsko stań wreszcie na nogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość antyrząd

do tego niestety doprowadził nasz kochany rząd (jestem dumny z siebie ze nie głosowałem na żadnego z tych złodzieji ) bo to dzieki rzadzacym tak sie dzieje ..... sam jestem robotnikiem , mam wiecej uprawnien i zawodow niz połowa z nich niby dobrze zarabiam bo ok 2,500 gdzie u mnie to jest mega duzo bo ludzie tu musza przezyc za 1500 gdzie ich podziwiam bo mi ledwo starcza dla mnie i rodziny , gdybym mogł to chętnie bym ich wszystkich  zagonił do pracy za takie pieniadze jak my zarabiamy frajerow z sejmu albo i za mniej ... . gnoje .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×