Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lidka

Powinna Ci się spodobać Gieldawalut.com. Posiada opcję błyskawicznych przewalutowań po kursie ustalonym przez serwis- tak jak w kantorze oraz opcje wymian społecznościowych. Marża jest niższa niż 0,2% z programem cashback, dostępnym dla wszystkich klientów. Ja na razie korzystam 4 miesiąc i wszystko OK, przelewy sprawnie są księgowane w obie strony,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość uberto

Najuczciwsze, konkretne warunki współpracy to moim zdaniem Pluskantor.pl oferuje. Nie pobiera prowizji, zarabia na samym spreadzie walutowym ale to ok 2 grosze na jednostce waluty zaledwie. Pierwsza wymian odbywa się bez spreadu- bonus dla nowego klienta, bardzo fajna okazja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gliwo

Na pewno żadnych strat a wręcz przeciwnie- oszczędność przyniosą przewalutowania w Amronet. To jeden z niewielu kantorów z ktorymi się nie rozstałem- już niemal 4 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nikodem

Nie tyle trzeba (bo przelew z e-kantoru w walucie można też wykonać do osoby trzeciej), co warto, zwłaszcza jak ktoś np. za granice się wybiera, bo wtedy jak odsyła się z kantoru na swój rachunek w walucie to i kartą można płacić i wybrać na miejscu gotówkę. W banku też można niby przewalutować środki, ale mi dużo korzystniej to wychodzi na gieldawalut.com, dlatego polecam jednak wymianę waluty w e-kantorze, przelew na konto bankowe z kantoru nie jest żadnym problemem ani obciążeniem finansowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szynszyl

Zwykle na etapie przewalutowania zaglądam do Amronet, kantor działa tyle lat, że trudno byłoby podważyć jego rzetelność tym bardziej że ma wielu klientów, co widać przy społecznościowych przewalutowaniach. Dzięki temu też kursy są tak konkurencyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Arnik

Wymianą walut zainteresowałem się w momencie gdy pojawiła się taka konieczność w firmie. Transakcje online tego typu były dla mnie nowością ale też miłym zaskoczeniem. Teraz już ponad rok minął jak korzystam z przewalutowań na Pluskantor.pl , są korzystne i praktyczne pod tym kątem że nie muszę chodzić do kantoru, obawiać się że później z biura wyjdę a kantor już zamkną itp. Bez stresu i przepłacania, fajne rozwiązanie które polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

Ja bardzo sobie chwalę przewalutowania na gieldawalut.com. Dobry partner w biznesie przede wszystkim- wymiana korzystna, transfery do wszystkich banków, nawet tych zagranicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzataw

Ile kosztuje Cie samo przewalutowanie środków w banku?  Karta do konta walutowego to praktyczna sprawa bo tak jak mówisz możesz za granicą z bankomatu wyplacać swobodnie jak również nią płacić. Ja też mam taki rachunek+ plastik. Tyle że nie w banku wymieniam walutę a przez Pluskantor.pl, tutaj spread wynosi ok 2 grosze, więc moim zdaniem tanio, jednak ciekawa jestem jak to się ma do oferty banku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek

Ile kosztuje Cie samo przewalutowanie środków w banku?  Karta do konta walutowego to praktyczna sprawa bo tak jak mówisz możesz za granicą z bankomatu wyplacać swobodnie jak również nią płacić. Ja też mam taki rachunek+ plastik. Tyle że nie w banku wymieniam walutę a przez Pluskantor.pl, tutaj spread wynosi ok 2 grosze, więc moim zdaniem tanio, jednak ciekawa jestem jak to się ma do oferty banku?

Od jakichś 2 lat postępuję w taki sam sposób, jedynie korzystam z innego kantoru- Gieldawalut.com. Tutaj nawet da się przewalutować pieniądze po kursie rynkowym. Jest prowizja zamiast spreadu, ale bardzo niska, jakieś 0,2 % czy nawet ciut mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zelta

Ostrożność trzeba zachować zawsze, trzeba po prostu patrzeć czy kantor posiada dobrze zabezpieczoną witrynę, czy weryfikuje klientów oraz wymaga uwierzytelniania transakcji. Zasady powinny być takie same jak w bankach online. Wiem, że przestrzega ich gieldawalut.com, sprawdziłam, wymieniam tam walutę bez obaw. Jednocześnie tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaNowacka

Poczucie bezpieczeństwa daje mi również to gdy kantor nie zwleka z realizacją transakcji. Nigdy taka sytuacja się nie zdarzyła w przypadku Pluskantor.pl , nawet jak robiłam wymianę z odroczoną płatnością (świetna funkcjonalność) zawsze od ręki miałam przewalutowane pieniądze. Ml.in dlatego temu kantorowi nie boję się powierzać nawet transakcji biznesowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kursy są świetne w większości kantorów internetowych. Ostatnio jednak najczęściej wymieniam kasę w Amronet. Poza tym że niedrogo to i szybko, a to też ważne. Nie wiem jak sprawnie to idzie po kursie własnym, ale po cenie dostępnej błyskawicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzić kantor alior banku

https://tiny.pl/tgvxg

Spread jest jednym z najniższych na rynku i wynosi jedynie 0,6%. Nie ma wymogu posiadania konta osobistego w złotówkach.

Nie ponosi się żadnej opłaty zarówno za otwarcie, jak i prowadzenie rachunku w tej ofercie.

 

Edytowane przez maciej.g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapominajcie, że do obsługi kantorów internetowych niezbędne są konta walutowe. A te w wielu bankach nie należą do najtańszych. Jeżeli chodzi o atrakcyjność oferty to mógłbym polecić w pierwszej kolejności mBank a jeszcze bardziej Smart Bank. 
Jeżeli chodzi o ten ostatni, to konta walutowe są w nim zakładane na bardzo podobnych zasadach co złotówkowe. Tutaj na portalu https://www.tanie-konto.pl można znaleźć trochę więcej informacji na ten temat. Istnieje również możliwość założenia za jego pośrednictwem konta walutowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×