Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
paulinka

serwisy takie jak zakra

Rekomendowane odpowiedzi

A jak tam miał ktoś kiedyś do czynienia z serwisami takimi jak np zakra czy też zakramini?? To portal typu kokos. Ostatnio strasznie się rozwijają otwierają jakieś coraz to nowe usługi. Mi przyznaję przytrafiło się kilka razy skorzystać jak mnie przycisnęło. Problemow nie było żadnych - uważam że fajnie bo nie musiałam oddawać nie wiem ile jak by to musiało dziać się w przypadku providenta. Super sprawa jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy na krótki okres. Należy zaczynać od małych kwot bo nastawcie się że nikt nie uwierzy wam od razu by pożyczyć większe pieniądze. ale przy metodzie małych kroku i spłacaniu swoich zobowiązań w terminie możemy mieć pewność że jak tylko będziemy potrzebowali jakiś pieniędzy to bardzo szybko znajdzie się chętny by je nam pożyczyć. Patrząc jednak z drugiej strony medalu nie polecam osob nierzetelnym - z tego co czytałam z ciekawości w komentarzach pożyczkodawcy nie przebierają w środkach jeśli chodzi o odzyskiwanie należności. Widziałam grożby a i jeśli blisko to wizyta w domu murowana. Także tak jak ja - byłam zadowolona - niesolidnym polecam nie zadzierać. Chyba, że opóżnienie ma być rzędu dnia czy dwóch- wystarczy do nich po prostu wcześniej napisać i uprzedzić a naprawdę nie będzie problemu jeśli chodzi o przesunięcie odrobiny terminu spłaty. To jednak też mimo wszystko są rozumni ludzie.

Aha - z kolei uwaga dla tych rzetelnych - tych często starają się namówić na duże pożyczki poza serwisowe i tych już nie polecam bo warunki są fatalne a i w samej umowie jest tyle kruczkó że można się uziemić ze spłatami na całe życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się przeżyć oby wiedzieć by korzystać w granicach zdrowego rozsądku:) ogólnie oprocentowanie w porównaniu np do providenta jest zdecydowanie bardziej preferencyjne ale i nie najlepsze. idealny sposób na szybkie dofinansowanie dla osób, które potrafią brać pożyczkę z głową i są świadomi że ją spłacą.bo niestety te firmy żerują na ludziach o odmiennych charakterach i co i rusz proponują przedłużenie terminu spłaty poprzez wpłacenie stówki czy dwóch. i tak człowiek się przyzwyczaja a po kilku miechach okazuje się że zamiast tysiaka musi spłacić pięć. także super alternatywa dla osób, które potrzebują ich na dajmy na to dwa tygodnie czy miesiąc bo im się chwilowo sytuacja finansowa popsuła. nie polecam za to ludziom którzy toną w długach bo utoną już zupełnie. tutaj mowa była o zakrze, ale na kokosie można się starać naprawdę o fajne dużę pożyczki na oprocentowaniu jak w banku. tutaj już mówię o pożyczkach zaciągniętych na dłuższe okresy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita

Pożyczki społecznościowe to często jedyne rozwiązanie. Jednak u nas w Polsce poziom zaufania do tego typu pożyczek jest bardzo niski. Wiem sama po sobie. Potrzebowałam pieniędzy, bałam się wysokiego oprocentowania kredytu ech... zdecydowałam się na zakrę i teraz gdy spłaciłam pożyczkę wiem, że strach był nie potrzebny. Zakra udzieliła mi bardzo szybkiej i taniej pożyczki. U nich jest naprawdę niskie oprocentowanie pożyczki, które teraz jeszcze spadło. A co jest dla mnie bardzo wygodne udzielają pożyczki online. Polecam Zakrę - jeśli ktoś potrzebuje szybkich pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zakraaaa

A na Pożyczkach KASIASTO patrzyliście? 

Tam macie bardzo podobny serwis do ZAKRY z tego co pamiętam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrzyłem i trafiłem na bardzo ciekawą ofertę pożyczki. 

Dostałem wczoraj w 15 minut pożyczkę na konto na 4000 złotych na pół roku i do oddania mam 4300 złotych - tanio  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w innych wątkach, o wiele niższe ceny pożyczek prywatnych zarówno tu na forum jak i w parabankach są chociażby tutaj: pozyczkolandia.pl

Dodatkowo macie tam przynajmniej gwarancję, że jak komuś pożyczycie, to zwracają pieniądze jako gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, korzystałem z pozyczkolandia.pl i jestem zadowolony, dostałem pożyczkę w parę godzin po złożeniu wniosku, szybko sie rozwinęli bo widzę że dużo osób jest które inwestują, ktoś jeszcze korzystał.? Ja buduje na razie zaufanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irenna

A na Pożyczkach KASIASTO patrzyliście? 

Tam macie bardzo podobny serwis do ZAKRY z tego co pamiętam. 

 

Polecam - szybkie pożyczki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex

Byłem Inwestorem na Zakrze,ale się sparzyłem na tak zwanych pożyczkach punktu P.O.K.(Punkt Obsługi Klienta),gdyż osoby obsługujące te punkty wprowadzają Inwestorów w błąd,mówiąc,że są to najbezpieczniejsze zainwestowane pieniądze Inwestorów.70% PB nie spłaca wziętych pożyczek,a Zakra się wypina na Inwestorów,którzy wtopili w te pożyczki kasę.Jak ostrzegałem,aby nie inwestować w te pożyczki to Zakra odcięła mnie od dodawania komentarzy.Pozdrawiam i nie polecam:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem pożyczkę w Zakra i nie ma tam jakichś specjalnych warunków...

Jakoś mnie nie przekonują takie serwisy, tym bardziej kiedy słyszy się o tylu oszustwach. 

 

________________________________________

http://kredythipotecznyforum.pl/forum/pozyczki-i-chwilowki-przez-internet-forum/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ello

Od jakiegoś czasu spotykam się ze zjawiskiem umieszczania bezczelnych komentarzy ze strony pseudo-inwestorów pod ofertą pożyczek. To są ci, którym oferta się nie podoba, ale nie mogą sobie odpuścić, by tego nie skomentować. Zakra średnio reaguje na taki trolling, a tamci szarżują. Żenada, niesmak, schodzenie po mału na dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×