Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Aga

Kredyt hipoteczny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

Witam zacznę od tego że chce kupić dom wartość 480000 wkład własny 250000 do jakiego banku się udać oś w domu 4 dorosłe 1 dziecko 3 oś umowy na czas nieokreślony pracują po 15 lat w jednej firmie Maz ma 2800netto tata kierowca tira więc podstawa i dieta mama też podstawa o kredyt występują 3 oś pytanie gdzie się udać dziękuję za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingali ja miałam okazję skorzystać z kredytu w kredyt123 i jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie był to kredyt hipoteczny , ale nie żałowałam tego że zdecydowałam się na tą firmę. Bardzo podobało mi się indywidualne podejście do klienta i dogodne raty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesik24

To po co piszesz , skoro mowa o kredycie hipotecznym ?  Zadna porownywarka nie jest podstawa do wyboru kredytu. Za mało informacji żeby cokolwiek podpowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utrudnieniem może być kierowca tira, o ile firma nie ma polskiego przedstawicielstwa, co często w tej branży się zdarza.

przy takim wkładzie, nie powinno być ogólnie kłopotów ze znalezieniem oferty, choć przyznam, że 3 razy bym się zastanowiła, czy chciałabym aż tyle kapitału mrozić... moim zdaniem lepiej wziąć większy kredyt z minimalnym wkładem niż odwrotnie.

 

dlaczego? bo kredyt hipoteczny jest najtańszym sposobem na pozyskanie pieniędzy z rynku, a kasę zawsze można dać na lokatę, zainwestować (choć tu doradzam ostrożność) lub myśleć o biznesie.

 

więcej o kredytach hipotecznych na www.iqbanque.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji warto zgłosić się do https://habzafinanse.com.pl/ To wiarygodna firma , która zyskała zaufanie już wielu Klientów , to chyba najlepiej mówi o jej profesjonaliźmie . Fachowcy pomagają uzyskać kredyty na bardzo dobrych warunkach , Nie wiem czy mają tam konkretnie kredyty hipoteczne , ale na pewno warto sprawdzić ich usługi i się tego dowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej natomiast strony poleciłbym zainteresowanie się ofertą Santander Bank Polska. Tutaj można uzyskać wszelkie podstawowe informacje: https://santander.pl/kredyty/kredyty-hipoteczne/kredyt-hipoteczny/kredyt-hipoteczny.html a w razie czego zawsze można przecież przejść się do jednej z ich placówek (których, umówmy się, w Polsce nie brakuje) albo spróbować dowiedzieć się czegoś telefonicznie. Tylko, żeby nie było zaskoczenia: Santander Bank Polska to nic innego, jak Bank Zachodni WBK. Tak, tak, to wynik rebrandingu, który miał miejsce w sumie całkiem niedawno. Zmieniono logo i nazwę właśnie. Santander brzmi znajomo, ale koniecznie weźcie pod uwagę tę informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×