Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
kryspin

Nietypowe Prezenty

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dostałam sejf na biżuterię. Jestem bardzo z niego zadowolona, bo jest porządnie wykonany i ładnie się prezentuje w pokoju.  Polecam zajrzeć stronę http://sejfy.net.pl/dzial/sejfy-na-pieniadze-i-kosztownosci  Mają tam bardzo duży wybór sejfów, kas pancernych szafek na tablety, laptopy czy inne dokumenty. Wszystkie produkty są wysokiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami sprezentowanie takiego typowego prezentu nie jest niczym złym..... Mam wrazenie, ze silenie sie na oryginalność jeśli chodzi o robienie drugiej osobie prezentow nie jest zawsze najmądrzejszym rozwiązaniem.

Zobaczcie sobie jakie świetne kwiaty ma ta kwiaciarnia Lublin: http://www.kwiaciarnialublin.pl Od jakiegoś czasu kupuję tam kwiaty na prezent dla swojej kobiety. Jest zawsze zadowolona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje dzieciaki dostały w zeszlym roku nietypowy prezent od mikołaja -było to Wideo od Mikołaja dla dzieci Bardzo łatwo i szybko się je przygotowuje, wystarczy podążać za instrukcją na stronie. W filmie Mikołaj  wypowiada imię danej osoby, pokazuje jej zdjęcia, a na koniec przekazuje zlecenie do wykonania, które ty wcześniej wybierasz. fajna zabawa z tym, polecam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, czemu nie? Jak dla mnie, świetnym pomysłem mogą być chociażby takie produkty jak te z Coslys, które wspomogą codzienną pielęgnację maluszka. W ten sposób będziecie w stanie uzyskać o wiele lepsze jakościowo produkty, które bardzo pozytywnie będą oddziaływały na skórę dziecka. Pamiętajcie o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak szukam nietyypowego prezentu to często się kumpla pytam , bo on zawsze wymyśla mi jakieś dziwne, ale fajne prezenty. Ogólnie on mi kiedyś poradził , że jak sam szuka dla kogoś prezentu i nie ma żadnego pomysłu to przeważnie szuka po jakichś grouponach i wtedy można dorwać jakąś okazyjną cenę za rzecz bądź usługe której nawet ze wzgledu na cenę byście nie brali pod uwagę . My ostatnio naszemu znajomemu sprawiliśmy takie uslugi detailingowe , tutaj lepszy opis https://www.autoreduta.pl/blog/porady/skuteczny-autodetaling-wosk-i-inne-srodki-wykorzystywane-podczas-pielegnacji-auta-  i chłopak był mega zadowlony, tym bardziej, że to fan motoryzacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o prezenty dla dziecka to bardzo dobrym pomysłem będzie na przykład tarcza kapitana ameryki: http://hopki.pl/stroje-dla-chlopca/955-tarcza-kapitan-ameryka-swiecaca-dzwieki-walki-5903794908291.html . Dzieci uwielbiają tego typu gadżety. To także świetne akcesoria jeśli planujecie organizację przebieranej imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas sprawdził się powerbank Pearl z lusterkiem (jest super, korzystam od kilku lat, zmienił moje życie, a sama bym takiego nigdy nie kupiła) - ale to prezent raczej babski; fajna, porządna walizka (u nas się ludzie cieszyli, ale jak ktoś ma małe mieszkanie, to robi się z tego kolejny grat, którego nie ma gdzie wsadzić). Jeżeli bardzo chcesz prezent, to polecałabym wybrać kategorię i w ramach tej kategorii dać zdecydować pracownikom (robisz mailową ankietę, że dostaną plecaki i każdy klika sobie na obrazek plecaka, który im się najbardziej podoba z puli pięciu, które proponujesz) - w ten sposób jest większa szansa, że prezent faktycznie będzie wykorzystany.

Podoba mi się też pomysł masażu, bo ludzie w IT zwykle mają obolałe plecki, a sami na takie rzeczy kasy nie wydają (ale tu widziałabym np. dzień masaży w pracy).

Jako szefowa firmy IT pewnie siedzisz w temacie lepiej niż my i może masz pomysł na jakiś fajny gadżet elektroniczny, który by ich ucieszył (zwykłym ludziom kupiłabym pewnie jakiś fajny przenośny dysk ssd, czy coś w tym stylu, ale ludzie z IT z reguły jeśli chcą mieć dysk to już dawno go mają).

Z tych bardziej praktycznych prezentów polecam pościel, albo jakiś wygodny kocyk

https://satyna24.pl/p/poduszka-45x45-pasy-tygrysa-wz521-3/

Spory wybor takich dekoracji do domu ma ten sklep. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może domowy alkohol, który przygotowany zostanie z serca i ładnie zapakowany ? Myślę, że to oryginalny prezent . Świetnie do tego sprawdzi się  zestaw butelek , dzięki któremu nalewka czy wino, będzie się świetnie prezentować. Dodatkowo ważne, że butelki są w różnych wielkościach i pojemnościach, a wszystko razem bardzo fajnie wygląda. Ceny, które proponuje firma także są bardzo atrakcyjne, więc nie ma co się zastanawiać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to raczej nie jestem jakoś bardzo odważna jeżeli chodzi o kupowanie prezentów, staram się raczej wybierać te bezpieczne, praktyczne. No ale wiadomo, że różnie z tym bywa, różne prezenty na różne okazje. Teraz kupowałam telefon, konkretnie to samsung galaxy a52, który sprawdza się bardzo dobrze w każdych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×