Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
Witek

Pożyczki na dowód na 2018 rok

Pytanie

Pożyczki na dowód cieszą się niezwykle dużą popularnością, bowiem nie potrzebujemy tak naprawdę nic, by móc skorzystać z zapożyczenia się, oprócz ważnego dokumentu. Minimum formalności prosta droga do osiągnięcia zamierzonego efektu, to przede wszystkim korzyść, jaką można zyskać, decydując się na pożyczki na dowód.
Dziś chcielibyśmy zaoferować kilka ciekawych propozycji, jakie mają do zaoferowania placówki pozabankowe. Wystarczy więc mieć 18 lat, by z pomocą dowodu móc się o taki produkt starać.
 

Pożyczki na dowód:
Jedną z propozycji kredytu na dowód ma dla nas moja-pozyczka, a więc oferta firmy, w której pieniądze możemy otrzymać bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem telefonu lub Internetu. Bez zaświadczeń o dochodach, bez informacji z BIK i KRD. Otrzymać może ją praktycznie każdy. Pożyczyć możemy tutaj kwotę od 100- 50 000zł, na okres od 3 miesięcy do 36 miesięcy. Kilka prostych kroków, byśmy mogli już wydać pożyczkę na dowolny cel.

 

Kolejną propozycję pożyczki na dowód ma dla nas Solcredit, a więc firma, w której możemy szybko i bezproblemowo pieniądze otrzymać. Jedyne wymagania to wiek od 18-80 lat, obywatelstwo polskie, posiadanie rachunku bankowego i adresu mailowego oraz telefonu, a także niezbędnego dowodu osobistego. Wybieramy kwotę i termin spłaty, wysyłamy wniosek. Decyzję otrzymujemy w ciągu zaledwie 10 minut, a potem możemy wydawać przelane pieniądze na dowolnie wybrany przez nas cel. Pożyczyć możemy kwotę od 100-5000zł na okres od 61-90dni.

 

Kolejną wartą uwagi opcją jest firma LoanMe, w której również możemy otrzymać pożyczkę na dowód bez żadnych ukrytych kosztów i haczyków. Firma, o ugruntowanej już pozycji na rynku, starająca się sprostać oczekiwaniom i wymaganiom swoich klientów. Chcąc zaciągnąć pożyczkę właśnie tutaj, otrzymać można kwotę od 1000-11 000zł, a sam okres spłaty wynosi 17, 25, 45 lub 52tygodnoe, w zależności od naszych możliwości spłaty rat.
I kolejna propozycja- ratka.pl, dzięki której można otrzymać w szybkim czasie pożyczkę na dowód. Kwota pożyczki do 10 000zł, a okres spłaty maksymalnie do 24miesięcy. RRSO wynosi 247,1%. Produkt ten mogą otrzymać wszystkie osoby z ważnym dowodem osobistym, w przedziale wiekowym od 20-80lat.

 

I na koniec niezwykle znana każdemu Wonga, która w swojej ofercie także posiada produkt, jakim jest pożyczka na dowód. Pierwsza pożyczka do kwoty maksymalnej 1500zł na okres 60dni i z kosztem 10zł dla nowych klientów. Im częściej wybieramy pożyczkę, tym oferta lepsza i na coraz to większą kwotę.

 

Na brak pożyczek na dowód i chwilówek nie można więc narzekać. A dla osób szukających kredytów na dowód czy też na klik więcej na stronie https://www.kredytnaklik.pl/kredyt-na-dowod-i-klik-w-2018

 

kredyt_na_klik.jpg

 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wonga mnie śmieszy - te reklamy że niby pożyczka dla emerytów, dla tych samych co kupują garnki i masażery za 3-5 tys złotych. Emeryci dla firm chwilówkowych to łatwy łup - nie uciekną, mają stały dochód wiec będą rzetelnie spłacać lichwiarskie odsetki. Mnie Wonga śmieszy ale Emerytów już mniej tym bardziej tych którzy dali się w te pożyczki wciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Witek, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki i zachęcam do skorzystania z niej. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,
- Elastyczności i kontroli,
- Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.
Wonga.com zajęła pierwsze miejsce w rankingach w kategorii najniższa rata. Rankingi zostały przygotowane przez TotalMoney i Comperia.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=ukredytowani.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość slims

W banku Raiffeisen można też dostać pożyczke na dowód. Jest to 4 tys które można spłacać przez 2 lata. Przy tkiej ofercie chwilówki marnie wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja z kolei przestrzegam, żeby dokładnie czytać warunki, szczególnie informacje pisane drobnym druczkiem. Znam wiele osób, które podpisały umowę bez czytania(!) i uważają, że firmy pożyczkowe ich oszukały. A tak naprawdę to same wpakowały się w kłopoty, bo nie chciało im się przeczytać kilku stron...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może sprawdż sobie stronę http://pozyczkivip.pl/ Jest ona bardzo pomocna, ponieważ w jednym miejscu mamy kilku pożyczkodawców, którzy mają dla nas ofertę. Jest to fajne, ponieważ dowiadujemy się o wszystkich firmach i szukamy tej, która zaproponuje najkorzystniejsze warunki. Strona jest łatwa w obsłudze, więc każdy sobie poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A co powiecie o ofercie w kredyt123. Sama miałam okazję już skorzystać z ich oferty i nie zawiodłam się . Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta raty dopasowane były do mnie. Do tego uzyskałam decyzję błyskawicznie i formalności ograniczone były do minimum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Więcej osób interesuje się pożyczkami, bo łatwiej jest je uzyskać. Nawet, jeśli mamy intercyzę z małżonkiem: https://gazetapowiatowa.pl/wiadomosci/powiat-legionowski/rozdzielnosc-majatkowa-a-zdolnosc-kredytowa/. Banki mogą uznać, że nasza wiarygodność finansowa jest zbyt słaba, a pożyczkodawcy zawsze patrzą na klienta przychylniejszym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×