Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
alidiana

Czy warto korzystać z kanałów social media

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do strony http://blog-meblowy.pl/ Żyjemy w przedziwnych czasach, z jednej strony ludzie mają coraz to bardziej ułatwione życie, a z drugiej lekarze alarmują, że coraz więcej osób zapada w ciężką chorobę, jaką jest depresja. Oczywiście, żyje się nam łatwiej, rozwój nowych technologii maksymalnie uprzyjemnił nam życie. W sklepach możemy płacić kartą, jadąc pociągiem słuchać ulubionej muzyki, kontaktować się ze znajomymi z każdego praktycznie zakątka świata. To wszystko jest naprawdę bardzo przydatne i pomocne w naszym codziennym życiu. Młode osoby nie mogą zrozumieć, że kiedyś nie było telewizji, Internetu, a na kilkadziesiąt domostw był tylko jeden telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczenie depresji na blogu meblowym... ale czad. Nie przypuszczałbym.Depresja jest bardziej wynikiem wyścigu szczurów i nieumiejętnością dopasowania oczekiwań do miejsca w jakim nam przyszło żyć. Nasza klasa, fejs-buk są jedynie formami ekshibicjonizmu z tą emanacją zdjęć, w którym dzielimy się z innymi swoimi osiągnięciami życiowymi.  Chwalimy się wczasami pod palmami, nowym samochodem, mieszkaniem a ciągle jesteśmy niezadowoleni. A przecież wystarczy cieszyć się każdym dniem póki nie dopadła nas jakaś ciężka choroba. Dobrze jeżeli lekarze mają pomysł jak ją leczyć. Dawali mi 60 % szans. Skomplikowane zabiegi, strach czy przyniosą pozytywne skutek, a na końcu bonus. Jeszcze trochę pożyjesz...W tym czasie szlag trafił pracę. Trzy miesiące w szpitalach spowodowało, że konsorcjum które cię zatrudniało wzięło na twoje miejsce kilku darmowych studentów na staż. Nic że masz doświadczenie i referencje współpracy z największymi firmami w Polsce. Chorowałeś, wypadasz z gry. Tak w Polsce traktuje się osoby na samozatrudnieniu.Depresja? Skoro dano mi szansę na dalsze życie to nie jest istotne że straciłeś dobrą robotę.Może czas zacząć żyć dla innych.Co do mediów społecznościowych i socjal mediów to lekarstwa tam nie znajdziesz. Dla mnie są to jedynie skuteczne narzędzia służące do pozycjonowania stron internetowych i uprawiania marketingu szeptanego.

------------------------------------------------------------

Link building i pozycjonowanie stron internetowych - New Project Łódż .

Edytowane przez eliasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadząc własny blog, czy stronę internetową chętnie korzystamy z różnego rodzaju ikonek. Ci co się na tym znają mogą wykonać je przy pomocy grafiki wektorowej. Jak nie mamy czasu to po prostu szukamy gotowców. Na blogu lifestylowym Inside Your Life http://www.insideyourlife.pl/2018/02/ikonki-spoecznosciowe-na-bloga-skad.html dowiecie się skąd wziąć za free gotowe ikonki społecznościowe za darmo. Oczywiście całkiem legalnie.

 

Edytowane przez pinezka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto.Sama jakiś rok temu zrezygnowałam z facebooka i na kilka miesięcy żyłam bez niego. I nie było to dobre doświadczenie

miałam problem z kontaktem ze znajomymi

nie moglam sprawdzać promocji w sklepach czy w lokalnych restauracjach ( takie miejsca właśnie przez kanały social media informują jakie mają w danym dniu okazje na jedzenie przykładowo).

poza tym nie mogłam się o coś dopytać

Moim zdaniem istnienie w social media jest totalnym must have dla firm https://powiemto.pl/skuteczna-reklama-w-internecie-4-metody-ktore-warto-poznac/ - szczególnie,ze reklama przez nie jest bardzo popularna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×