Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
romann

Woda do biura

Rekomendowane odpowiedzi

Dostarczenie wody do firmy jest obowiązkowe, dotąd kupowałem ją w zgrzewkach ale myślę że dostawa wody darnatury.pl jednak bardziej się opłaca i jest to wygodniejsze rozwiązanie, macie coś takiego w Waszych firmach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka możliwości zaopatrzenia firmę w wodę;

 

1. Kupowanie wody w zgrzewkach - nie jest to ani ekologiczne, ani opłacalne w dłuższej perspektywie

2. Kupno dzbanka filtrującego wodę - jest to jednak jedynie półsrodek

3. Zainstalowanie specjalnego urzadzenia, które będzie zmiękczało i filtrowało wodę ( na stałe). Jest to wiekszy wydatek na jeden raz, jednak w perspektywie czasu zwraca się.

http://cosmowater.pl/

Polecam poczytac sobie o urządzeniach od Cosmowater. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też mamy w biurze taki zwykły dystrybutor z wodą, a do domu nie kupuję wody, piję kranówkę ta w Warszawie akurat jest bardzo dobra po modernizacjach w wodociągach, podobno inne miasta też robią takie inwestycje a to bardzo dobrze wykorzystane pieniądze unijne jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym z ekonomicznych rozwiązań będzie zamontowanie filtrów do wody, wtedy każdy będzie mógł korzystać ze zwykłej wody kranowej, w takiej sytuacji dystrybutor nie będzie już koniecznością. 

____________________________________________________________________________

zmiękczacze do wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracodawca powinien zapewnić wodę w biurze

Jeśli temperatura w pomieszczeniach przekracza 28 stopni

Jeśli temperatura na zewnątrz przekracza 25 stopni

Poza tym woda powinna być dostępna dla każdej zmiany pracowników oraz przez cały czas. Wszystko jest określone w kodeksie pracowniczym oraz powinnismy się tego trzymać.

Ze swojej strony polecam skontaktować się z tym sklepem https://sklep.technica.pl/ W sklepie będzie możliwość kupienia takiego wlaśnie wyposażenia do firmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Mroziński

Polecam WATERPOINT System - bardzo rzetelna firma i fajne rozwiązanie. Dystrybutor bezbutlowy podpięty jest do istniejącej sieci wodociągowej, filtruje wodę bezpośrednio przed spożyciem. Woda jest naprawdę smaczna i świeża. Plus jest też taki, że na 14 można zamówić go za darmo do przetestowania. Poczytajcie sobie więcej:  waterpointsystem.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy w pracy jakiś dystrybutor i ta wodą jest ok ale teraz kiedy pracuje przeważnie w domu musiałem zakupić spory zapas wody butelkowanej, najbardziej smakuje mi taka https://www.naleczowianka.pl/produkty niegazowana, świetnie gasi pragnienie i jest dla mnie lepsza niż te wody z dyskontów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie wody trafiłem ostatnio na stronę https://nieprzelewaj.pl/, dzięki której dowiedziałem się o przygotowywanej kampanii społecznej i to o zasięgu ogólnopolskim. Kwestia ekologii, zanieczyszczeń, ochrony wody, gospodarki wodnej i wiele innych. Będzie można się dowiedzieć też o energii odnawialnej, więc tematyka jak najbardziej na czasie, a taka wiedza przyda się nam wszystkim. Nawet dla najmłodszych będą specjalne słuchowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda jest bardzo ważna i to przez cały rok, nie tylko latem. W biurze kupuje się specjalne dystrybutory wody, to jest chyba najbardziej wygodne rozwiązanie. Na domowe warunki dosyć fajnie sprawdza się dzbanek filtrujący philips. Raz kupiłam i mam spokój, tylko trzeba filtry co jakiś czas wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wody proponuję zamówić soki. Od Korab Garden na przykład. Smaczne, zdrowe, pełne witamin. Ich soki mają wiele certyfikatów potwierdzających ich jakość. Tutaj https://korabgarden.pl//pl/produkty/sok-z-aronii-bio-premium-nfc  do kupienia. Ich wszystkie soki tłoczone są na zimno, z całych owoców pochodzących z ekologicznych upraw. Warto wypróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samej pracy to jak najbardziej odpowiednia ilość świeżej wody powinna być zapewniona i u mnie akurat to wszystko jest. Ja za to jak np. trenuję toi za każdym  razem zabieram ze sobą bidon ekologiczny do którego uprzednio wlewam wodę. Dla mnie tego typu rozwiązanie jest po prostu najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.08.2021 o 12:23, Kantona napisał:

U nas znaleziono takie rozwiązanie, że pracownicy dostali własne dzbanki filtrujące. W małej firmie może się to bardzo sprawdzić.

Ja też u siebie w biurze (swoją drogą w domu również) mam dzbanek filtrujący brita i uważam, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×