Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
madraglowa

Szybki wyjazd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takiego pecha że urlop mogę wziąć tylko w zimie. Szukam ogłoszeń typuibiza last minute. Jeżeli macie namiar na międzynarodowego touroperatora specjalizującego się w destynacji hiszpańskiej to będę też wdzięczna. Mam nadzieje że szybko coś znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często wybieram wakacje nad jeziorem, ponieważ ten teren daje wiele możliwości, jak na przykład spacery po lesie i dróżkach, jazda rowerem, bieganie, pływanie, żeglowanie i wiele innych atrakcji.

___________________________________

domki ślesin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A organizujecie jakieś wyjazdy dla swoich dzieci? Ja wpadłam na stronę agencji https://www.all4you.edu.pl/, która zajmuje się właśnie organizacją takich wyjazdów (obozów, kolonii itd.). Wydaje mi się, że jeśli korzysta się z pomocy takich firm, to nie trzeba praktycznie o nic się obawiać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spontaniczne wyjazdy są najlepsze jak dla mnie, zresztą przy covidzie ciężko cokolwiek zaplanować tak szczerze mówiąc. U mnie zawsze jest opcja na wypad na kajaki, każdy z rodziny to lubi:) Macie może swój sprzęt, własne kajaki? Ja to zainwestowałam właśnie w taki zakup. Także i znajdzie się u mnie niejedna kamizelka asekuracyjna, zadbajcie o bezpieczeństwo na wodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja w sumie, nawet i na dwa-trzy dni warto wyjechać na wycieczkę jak jest fajna pogoda. Ja mam kilka swoich ulubionych kierunków, ale też mieszkam na Mazurach więc jak coś to mogę wybrać się nad jezioro. Dużo pływam kajakiem, też deska i wiosło to bardzo dobra opcja. W sam raz na wypoczynek nad wodą, a pływanie jest bardzo łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×