Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
toczan

Jaki system ERP

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o systemach ERP i jakie Waszym zdaniem są najlepsze?

Czy w przypadku swojej firmy widzicie, że ERP faktycznie wspiera waszą działalność?

Usprawnia ją? Pochwalcie się swoimi doświadczeniami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki jest najlepszy, ale w naszym przypadku doskonale działa Berberis.

To kawał niezawodnego systemu, który naprawdę robi różnicę. Wymaga odpowiedniego dopasowania funkcji, ale o ile faktycznie zrobicie to jak należy, to korzyści będą na bank zauważalne. Znajdżcie na stronie Berberis takie porównanie funkcji poszczególnych wersji systemu i oceńcie, których z wymienionych faktycznie potrzebujecie. Nie ma co inwestować w wersję systemu, której możliwości nie wykorzystacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem porównanie, ale powiedzmy, że od pozycji: Definiowanie procedur to nie mam pojęcia na czym polega dana funkcja i opis średnio mi cokolwiek rozjaśnił.

Co zatem robić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz przybliżyć, o jakim rozwiązaniu dokładnie mowa? Pierwsze słyszę, że Microsoft ma jakiś system ERP.

Google też nic na ten temat nie wie. Co dokładnie masz na myśli? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jakieś nazwy kompletnie nic ci nie mówią, to dzwoń do supportu systemu - przecież wszystko ci powinni tam rozjaśnić. 

A najlepiej umówić się na pokaz systemu - oni mogą nawet do was do firmy przyjechać, o ile się dobrze dogadacie i zobaczą, że jesteście poważni.

Poza tym wszystkie funkcje macie dokładnie rozpisane na samej stronie systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy mieć ten pokaz, mamy tylko jeszcze uzgodnić dokładnie termin.

W piątek się umówiłem z jakąś babką, która tam odbiera telefon na wstępne spotkanie i pokazanie systemu.

Była bardzo miła. Sądziłem, że będą ściemniać, żeby tylko obyło się bez spotkania, ale jednak widać było zainteresowanie tym.

Podoba mi się. Zobaczymy jak pod względem merytorycznym będzie wyglądać to spotkanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek

Najlepszy ERP to dedykowany ERP... mam justERP, tworzonego ściśle pod moje potrzeby i już w pierwszym miesiącu wyrażne spadły koszty i wzrosła wydajność pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×