Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
madraglowa

Jaki sport?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest aż tak ważne co, ważne żeby się ruszać. Ruch to zdrowie, bardzo dobrze każdemu zrobi. Ja to zaczęłam chodzić kilka miesięcy temu na siłownie, a i też kupiłam sobie bieżnie do domu. Nowa bieżnia matrix nie jest tak często używana, ale na pewno zimą to się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duży wybór nart i akcesoriów do nich ma ten sklep internetowy: https://www.krakowsport.pl/pol_m_Odziez-zimowa_Kurtki-narciarskie-155.html .  Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem nowych ubrań narciarskich. Myślę, że zdecyduje się na któreś z propozycji właśnie w tym sklepie.

Edytowane przez makaria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście w dzisiejszych czasach mamy tak duży wybór aktywności sportowych, że chyba każdy może znaleźć coś dla siebie. W moim przypadku strzałem w dziesiątkę okazały się treningi siłowe. Zobaczyłem, jak zmienia się moje ciało i wkręciłem się w to. Od niedawna zacząłem zaopatrywać się w różnego rodzaju suplementy z tego sklepu https://www.budujmase.pl/ i polecam go wszystkim sportowcom ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie wysokiej jakości odzieży sportowej, szczególnie na rower, to polecam sprawdzić, co mają tu: https://forzasport.pl/

Kupowałem od nich ostatnio kurtkę kolarską. Wiadomo, zrobiło się zimno, trzeba było się dobrze ubrać do jazdy. No i przyszła rewelacyjna. Bardzo wysoka jakość, dobrze uszyta, na dodatek personalizowana. Świetna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wszelkie sporty zimowe i bardzo się cieszę, że rozpoczął się już sezon. Po świętach mam zamiar jechać na tydzień w góry w związku z czym mam do Was pytanie. Wiecie gdzie mogę zakupić podgrzewaną kurtkę?
_______________________________________

kurtka podgrzewana

Edytowane przez alysa12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie samo już uprawianie sportu jest czymś bardzo ważnym i ja również jestem zdania, że jak najbardziej warto jest jeździć rowerem i taka aktywność fizyczna jest na pewno wskazana. Jeśli chodzi o mój wybór to rower electra straight 8 był najlepszym zakupem i już nie mogę się doczekać bardziej ciepłych i suchych dni aby nim jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×