Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
annbe

Czy jest szansa na kredyt?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w sytuacji, kiedy współspadkobiercami byliby dziadek (lat 67, emerytura 1800 zł) i wnuk (lat 22, utrzymujący się z renty rodzinnej 2500 zł, renta jeszcze przez 3 lata) jest szansa na kredyt mieszkaniowy?

Mieszkanie za ~190 tysięcy, wkłady własnego na dzień dzisiejszy 25 tysięcy. Oboje wcześniej mieli po kilka mniejszych kredytów/pożyczek, wszystko spłacone na czas. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę takiej możliwości. Kredyt mieszkaniowy jest zobowiązaniem długoterminowym i potrzebne są stabilne dochody (również na przyszłość). Najlepsze rozwiązanie to znalezienie stałej pracy przez wnuka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

190 tys zł warte mieszkanie, minimalny wkład własny to 20%, czyli ok 40 tys zł.

jasno z tego wynika, że w tej chwili nie spełniacie tego kryterium.

 

dochody, dziadek minimum 2 tys netto musiałby mieć, aby większość banków z nim chciała rozmawiać.

 

co do samej zdolności kredytowej, to przy tych parametrach niestety się nie uda:(

 

poczytaj o kredytach na mojej stronie IQ Banque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Patrycja. 

To czy dostaniesz kredyt w dużej mierze zależy od wpływów na konto. Bank zapewne będzie chciał zaświadczenie o zarobkach netto z ostatnich 12 miesięcy. Sprawdzą także czy składki są opłacane terminowo. Można oczywiście znaleźć oferty gdzie "warunki" na jakich można dostać kredyt są sprowadzane do minimum. 

Warto oczywiście zadzwonić do doradcy i wszystkiego się dopytać. Polecam i odsyłam do Expandera. 

Expander doradztwo

Bank Millennium ma ofertę hipoteki dla firm. Wystarczy wypełnić wniosek i umówić się na wizytę w najbliższym oddziale po szczegóły. 

Bank Millennium kredyt hipoteczny

Poniżej przedstawię jeszcze kredyt gotówkowy dla firm. Warto zadzwonić umówić się na rozmowę. Umówić warunki kredytu pod hipotekę. 

Kredyt Gotówkowy Dla Firm w NestBank - do 550000 zł

W razie pytań służę pomocą. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. 

Może Pani spróbować skorzystać z pomocy doradców, skontaktować się telefonicznie powiedzieć o problemie, a on postara się coś znaleźć.
Ostatnio dość często korzystam z usług pośredników/doradców, mają bardzo często lepsze zniżki i potrafią załatwić kredyt na lepszych warunkach niż
oferuje większość banków. Wiem, że firma HabzaFinanse zajmuje się takimi sprawami jak pozyskiwanie kredytów gotówkowych, ma usługę pod kredyt konsolidacyjny - mają bardzo bogatą ofertę - polecam zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy chcemy wziąć kredyty warto sobie przeczytać opinie o danej firmie. Ciekawą opcją jest to co kolega podał wyżej - żeby skorzystać z pomocy doradców kredytowych. Ja jednak zawsze wolę sobie poczytać blogi o finansach iw tedy wiem coś więcej. :) , to

 

Edytowane przez Kordian91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że to wszystko zależy od przypadku, a jeśli chcesz się dowiedzieć jakie należy wymogi spełnić by otrzymać dany kredyt to zerknij na strone https://fscd.pl/ . Znajdziesz tutaj wiele przydatnych wiadomości z zakresu finansów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co najlepiej będzie jeśli udasz się do doradcy, który dopasuje kredyt do Twoich potrzeb i możliwości tak byś nie wpadła w żadne kłopoty. Ja zdecydowałam się na kredyt hipoteczny na remont od https://accon.pl/kredyt-wykonczenie-lub-remont-mieszkania/. Doradca sam zaproponował mi takie właśnie rozwiązanie, pieniędzy wystarczyło, a rata nie jest zbyt wielka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja rozwiązałam ten problem w ten sposób, że kredyty hipoteczne z Warszawy przeanalizowałam z doradcą https://krupafinanse.pl/kredyty-hipoteczne-warszawa/. Doradca pomógł mi zrozumieć cały system spłacania, wytłumaczył jaki kredyt jest na moją kieszeń. Bardzo mi pomógł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcemy uzyskać dobrą ofertę kredytu, to najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego doradcy finansowego. Doradca finansowy ma wiedzę na temat ofert różnych banków i nie musimy odwiedzać osobiście każdego banku.

 

 

--------------------------------------------------------------------

kredyty hipoteczne warszawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz się na rozmowę z doradcą kredytowym lub do 3-4 banków. Tak na prawdę wszystko zależne jest od regionu, miejsca gdzie jest działka, waszego wkładu własnego gdzie każdy bank liczy to inaczej wg swoich wytycznych. 

W sprawach kredytowych, polecam kontakt z tym doradcą https://lodzkiekspert.pl/ - podpowie jakie oferty są godne uwagi. 

Bank (nie wiem czy kazdy) wymaga również wkładu własnego np. działka. Znajomy musiał postawić fundamenty i dopiero wtedy dostał kredyt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×