Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
fiona

Wczasy

Pytanie

Witam

Udało mi się, dostałam kredyt, teraz chciałabym pieniądze te przeznaczyć na wczasy. Interesuje mnie coś z tej oferty hotelowej directspaintour.com/pl/hiszpania-wakacje-wczasy/majorka/ nie mogę jednak się zdecydować na konkretną rezerwację, ponieważ wszystkie są atrakcyjne cenowo. Może podpowiecie mi co wybrać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Szkoda, że szukasz w ofertach hotelowych. Niewiele zobaczysz. Proponuję skorzystać z tanich lotów, a podróż zaplanować po swojemu. Tylko w ten sposób zobaczysz najważniejsze miejsca w odwiedzanym kraju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jeżeli już wybierasz hotelową opcją, to przy braku gotówki, polecam np. chwilówkę. Dwa lata temu bardzo chciałam wynagrodzić sobie trudny czas w życiu i poleciałam na takie hotelowe wakacje, gdzie nic nie robiłam przez cały tydzień. Musiałam wziąć pożyczkę. Polecam takie rozwiązanie, bo szybko spłaciłam, a wspomnienia mam nie z tej ziemi. Pamiętajcie tylko, żeby korzystać z porównywarek zarówno pożyczek

https://e-biznes.pl/szukasz-chwilowki-pamietaj-zeby-porownac-oferty/ , jak i hoteli. Z nimi można najszybciej i najlepiej wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy tak na prawdę wzięcie kredytu na ofertę wycieczki przy której jest zniżka na 20% i reasumując kosztuje ok 7000 zł dla dwóch osób ma sens? Wiadomo, że przy last minute i wymarzonej podróży liczy się czas, a nie zawsze ma się do dyspozycji taką gotówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie jeździcie taksówkami? Ja bardzo lubię po mieście jeździć właśnie taksówką. Naprawdę wygodne to jest i komfortowe. Polecam serdecznie  http://www.taxirondo.com.pl/  oni maja świetne ceny. Teraz nawet jeszcze zniżki. Zobaczcie na stronę i poczytajcie. Polecam ich serdecznie zawsze jestem zadowolona z ich usług.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jestem ciekawa, czy ktoś z Was zabiera na wakacje kamerkę sportową? Chciałabym kupić jedną z nich na pewno online ponieważ widziała wiele ciekawych ofert. 

 

 

___________________________
gopro 3 way

Edytowane przez Niva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×