Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Pytanie

Witam. Jak Wy oceniacie bezpieczeństwo kart kredytowych? Bo już słyszałem różne opinie że można się wpakować w długi a z drugiej strony że może ona pomóc np przy zdolności kredytowej. Znalazłem też kiedyś ciekawy artykuł na temat karta kredytowa czy jest bezpieczna dużo mi pomógł ale chciałem jeszcze was o to podpytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Powiem tak sama karta kredytowa nie jest zła. Sam mam przecież kartę u https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/karta-visa-media-markt,5.html . I moim zdaniem nie raz mi się przydała i wyciągnęła mnie z opresji. Ale jak wszystko jest dla ludzi to tak samo nad wszystkim trzeba mieć kontrolę. Trzeba mieć świadomość, że te pieniądze trzeba oddać, że jest to tylko pożyczka. Mając to zawsze z tyłu głowy to taka karta jest jak najbardziej bezpieczna. Tak samo jak inne produkty bankowe, które maja nam ułatwić życie, a nie je bardziej komplikować. Cóż ten umiar jest najważniejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witaj Paulina. 

Jeśli chodzi o mnie nie jestem ani zwolennikiem kart kredytowych, ani przeciwnikiem. Używam karty debetowej. Używałem kart kredytowych. 

Jeśli chodzi o kredyt jednorazowy czy kartę to na pewno karta będzie wygodniejsza. W każdej chwili używasz tyle pieniędzy ile chcesz. 

Najważniejszą rzeczą jest używać jej z głową. Wiedzieć czy damy radę spłacić wydane pieniądze w danym okresie rozliczeniowym. Po prostu korzystać rozważnie. 

Poniżej przedstawię Ci korzystne oferty kart kredytowych na które na pewno warto zwrócić uwagę.

Citi Handlowy Karta 0 %

Santander Consumer Bank TurboKarta

Citi Handlowy Karta z rabatami

Jeśli masz jakieś pytania konsultant oddzwoni po wypełnieniu wniosku i wszystko wyjaśni

Ja także służę pomocą. 

Pozdrawiam 

 

 

Edytowane przez maciej.g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
W dniu 17.03.2019 o 17:11, Antoniusz napisał:

Posiadam kartę kredytową ponieważ była obligatoryjna przy kredycie hipotecznym, ale nie korzystam z niej - poza jednorazową aktywacją. 

ja podobnie, ale chciałbym przeczytać opinie regularnych użytkowników kart kredytowych, czy korzystają i czy jest to lepsza opcja niż karta debetowa z możliwością "robienia" debetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×