Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
perla

Inwestowanie w mieszkania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  

planuje zacząć inwestować w nieruchomości. Chce kupować mieszkania od dewelopera, urządzać i sprzedawać oczywiście z zyskiem. Mieszkam
pod Wrocławiem i rynek dość prężnie się rozwija.  Powstaje wiele nowoczesnych i ładnych osiedli, więc myślę, że chętni na wyremontowane i gotowe mieszkania na pewno się znajdą. Co o tym sądzicie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest to jakiś sposób ale ja mam większe przekonanie do kupna pod wynajem i są takie mieszkania na osiedlu Baltica Towers  w Trójmieście gdzie nie wydasz na nie fortuny a są bardzo atrakcyjne, z widokiem na morze, tam chętnych pod wynajem nigdy Ci nie zabraknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra opcja aczkolwiek polecam zwrócić uwagę na kilka rzeczy

 

na lokalizację - najlepiej jest kupowąć mieszkania w miejscowościach wiekszych, turystycznych i z dobrym dojazdem albo wręcz w centrum

oraz na to jaki jest standard. Droższe mieszkanie wynajmiesz w o wiele lepszej cenie

 

Przy kupnie mieszkania na rynku pierwotnym jest również kilka rzeczy, na które zwraca się uwagę: http://pzfd.pl/zakup-mieszkania-rynku-pierwotnym-2/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti

Myślę ze lepiej inwestować w mieszkania pod najem. Wynajmuję studentom mieszkanie w Wa-wie i jest z tego comiesięczny stały dochód. Na codzień  mieszkania dogląda przedstawiciel firmy per modum która zarządza osiedlem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestowanie w mieszkania, to moim zdaniem dobre posunięcie. nieruchomości to inwestycja w przyszłość, zawsze idzie na tym zarobić i to nie mało. Mnie zainteresowało osiedle w południowej części Warszawy, Leśny Kwiat. Osiedle leży w spokojnej i cichej okolicy z dostępem do terenów zielonych, idealne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestycja w nieruchomości, to bardzo dobry pomysł. W dzisiejszych czasach mieszkania na wynajem są bardzo atrakcyjnym kierunkiem, gdzie możesz ulokować swoje pieniądze z gwarancją zysku. Oprócz inwestycji w mieszkania, moim zdaniem powinieneś przemyśleć możliwość zakupu terenu inwestycyjnego pod magazyn lub bezpośredni jego zakup. Świetnym miejscem gdzie możesz znaleźć oferty na oba te przypadki znajdziesz na - https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/do-wynajecia/wojewodztwo/mazowieckie Warto przemyśleć różnego rodzaju inwestycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno to lepsze, niż lokaty, bezpieczniejsze, niż giełda. Jeszcze przez chwilę myślałam, że równie dobre jest złoto, ale teraz na przykład ma duży spadek. Mieszkanie to mieszkanie, można sprzedać, wynająć, albo po prostu tam mieszkać, nie zmarnuje się nigdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to świetny pomysł, jednak nie wiem czy nie lepszym wyjściem byłoby wynajmowanie takich mieszkań, a nie ich sprzedaż. Da ci to na pewno stały pasywny dochód, dzięki któremu będziesz miał środki na kolejne inwestycje, a przy tym będziesz w dalszym ciągu posiadaczem nieruchomości. W październiku odbędą bardzo ciekawe targi mieszkaniowe - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/ w których proponuję ci wziąć udział, gdyż znajdziesz tam mnóstwo ofert od deweloperów z całej Polski. Będziesz miał okazję nawiązać ciekawe kontakty, a dzięki darmowym prelekcjom, dowiesz się sporo ciekawych rzeczy na temat nowości i problemów związanych z inwestowaniem w tym kierunku. Oprócz udziału w targach, warto również przeczytać dostępne na portalu artykuły branżowe, które z pewnością pomogą ci na początku swojej drogi z rynkiem mieszkaniowym, ale również będą przydatne w późniejszych czasach, kiedy jako doświadczony gracz, będziesz poszerzał zakres swoich inwestycji. Sprawdź koniecznie, bo nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestowanie w nieruchomości to dobry pomysł, od lat opłacalny, tylko chyba niekoniecznie muszą to być mieszkania. Z doświadczenia wiem że inne formy mogą opłacać się bardziej. Tak jak wspomniał Mirekman na przykład - magazyny. Znajomy od lat w tym siedzi, stawia magazyny i wynajmuje. Ma też własne z których korzysta. O wiele większe pieniądze z tego są niż z mieszkania, magazyn z biegiem lat nie traci też tak na wartości. Stawia mu zawsze firma Commercecon, te hale są bardzo solidne i funkcjonalne, nie ma problemu ze znalezieniem najemcy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inwestycje w nieruchomość nadal cieszą się ogromną popularnością i przynoszą największe zyski w perspektywie kilku lat. Na pewno warto inwestować w mieszkania, jeżeli posiada się potrzebną kwotę pieniędzy, Cena za metr kwadratowy wyposażonego mieszkania to 5780 złotych. Nieco wyższe ceny są w Warszawie (7500 złotych) i Krakowie (6400 złotych).
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nadal dobry pomysł  ale spowolnienie jest już odczuwalne i rząd o tym wie  bo wrócił do strategii Igora Chalupca https://www.skarbiec.biz/inwestycje/rynek-kapitalowy-dostal-strategie-czeka-na-nastepce-igora-chalupca.html którą on współtworzył a potem wdrażał jak wiceminister finansów, ma ona na celu przywrócenie zaufania do rynku kapitałowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, też myślę o inwestycji w nieruchomość na Pradze, akurat ruszyła budowa kamienicy Stalowa 27, a to świetna okazja bo położenie ma idealne, w modnej dzielnicy i do tego dobrze skomunikowanej z centrum miasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto inwestować. Należy jednak pamiętać, aby nie oszczędzać na wszystkim i kupować materiały budowlane o najwyższej jakości. To się po prostu opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w ogóle uważam, że inwestowanie w czasie obecnych warunków politycznych i tego co dzieje się na rynku nieruchomości i nie tylko to bardzo dobry sposób na późniejsze zarobki. sam inwestuję a dodatkowo jeszcze część pieniędzy sobie mnożę na typowaniu różnych sytuacji. Jestem fanem portalu https://www.bukmacher-legalny.pl/  i dzięki niemu jestem na czasie z wszelkimi wydarzeniami, które mogą mi pomóc odnieść sukces w wynikach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestowanie w mieszkania to bardzo fajny pomysł, ale trzeba w takim mieszkaniu stworzyć odpowiednie warunki, aby później móc je np. wynająć. Warto dodać przytulności i kilku akcentów i wtedy cena za wynajem od razu może iść w górę. Ja właśnie takie mieszkanie urządzam i sprawdź tu jakie są fajne propozycje dywanów do pokojów dziecięcych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych niskich stopach procentowych oraz niskim oprocentowaniu lokat oraz funduszy inwestycyjnych nie jest to taka zła inwestycja. Wstrzymałbym sie od kupowania mieszkaia w małej miejscowosci bo ceny mieszkań mogą spadać. Jednak warto jest moim zdaniem zastanowić się nad kupieniem mieszkania w Warszawie.Jest to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Europie oraz moim zdaniem mieszkania mogą tam jedynie drożeć.

Zerknijcie sobie na te mieszkania na Żoliborzu

http://dompod6.pl/

Moim zdaniem jedna z ciekawszych inwestycji. I na pewno szybko znajdziecie najemców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×