Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Prajko422

szybka pożyczka bez bik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.08.2020 o 20:20, rebelsky napisał:

Szukam dobrej oferty pożyczki na parę stówek. Chodzi mi o to żeby była darmowa. Gdzie znajdę taką ofertę?

Cześć,
a może rozważysz pożyczkę w Wonga? Pracuję tam i mogę Ci polecić naszą ofertę pożyczek ratalnych i krótkoterminowych.
Jako nowy klient Wonga, możesz wziąć pierwszą pożyczkę krótkoterminową w kwocie od 200 zł do 1 000 zł i to całkowicie za darmo. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Wonga oferuje również pożyczki ratalne do 15 000 zł. Okres spłaty pożyczki ratalnej wynosi od 2 do 36 miesięcy. Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki pod warunkiem pozytywnej weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji można znaleźć na stronie wonga.com.    
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Tak, to prawda, jeśli chodzi o drugą i każdą kolejną pożyczkę krótkoterminową, to teraz jej koszt w Wonga wynosi 0 zł. Jeśli z kolei interesuje Cię nasza pożyczka ratalna, to jej całkowity koszt zobaczysz po zalogowaniu na swoje konto na wonga.com pod suwakami, podczas składania wniosku. Wszystkie koszty pożyczki poznajesz jeszcze przed podpisaniem umowy. 
Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem po co sie zadluzac dla spelnienia zachcianek wakacje zakupy itd.. ja rozumiem ciezkie sytuacje zyciowe ale od tego sa firmy jak lombi.com gdzie mozna cos sprzedac i miec czysta kase bez pozyczek i innych bajerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB123

a po co chcesz się zadłużać? nie lepiej sprzedać coś i dostać za to ok gotówkę? na lombi.com możesz sprzedać zalegające ci rzeczy i szybko dostaniesz wycenę i pieniądze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz po co się zadłużać? Może chodzi o jakąś inwestycję. Mnie samą interesuje pożyczka na wymianę pieca i czytałam na  https://taktofinanse.pl/pozyczki/pozyczka-na-wymiane-pieca że można spokojnie się o taką starać. Niestety nie każdy posiada aż tak duże oszczędności by móc za gotówkę takie rzeczy kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×