Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Prajko422

szybka pożyczka bez bik

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że pożyczkę bez sprawdzania BIK dają też w Speed Cash Polska.  Jednak tam trzeba mieć coś pod zastaw, ale opcji jest kilka. Warto się zainteresować. Nie ma co łapać się jednej oferty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Autentycznie
najlepsza Szybka Pożyczka.


Bez
BIK Szybka Pożyczka! Od 200 do 200 000zł. Bezpieczna i
błyskawiczna. Również pośrednictwo KREDYTOWE. Zadzwoń do
nas i sprawdż sam!

 

32-624-90-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się posypało w linku wyżej a chciałam akurat skorzystać bo pamiętałam, że tu udostępniłam. Cóż, jakby ktoś potrzebował to oficjalna strona Moneymana to www.moneyman.pl

Edytowane przez milkaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam, że pożyczki pozabankowe na bardzo dobrych warunkach udziela firma Concash. Czytała również analizy i opinie na stronie http://di.com.pl/concashpl-opinie-klientow-forum-obiektywna-analiza---czy-warto-58617 i wydają mi się bardzo konkretne. Może ktoś z Was korzystał i również może podzielić się jakąś opinią? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka firm z darmowymi pożyczkami, które moge polecić bo nie robią problemów i nie ukrywają kosztow"

net credit

vivus

wonga

lendon

ferratum

smart pożyczka

pozyczka plus ( tam pożyczka kosztuje 10 zł ale nie są to takie duże pieniądze tak więc jest praktycznie darmowa)

 

Na tej stronie jest mozliwosć porównania sobie tego: http://chwilowki-online.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło Ci pieniędzy? Zadzwoń
pomożemy Ci!


 

NAWET DO 5000ZŁ  0% prowizji, RRSO 0%


 

- pożyczki bez BIK


 

- minimum formalności


 

- szybka decyzja


 

ZADZWOŃ DO NAS 504-546-515


 

 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tunia, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki i zachęcam do skorzystania z niej. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty,
- Elastyczności i kontroli,
- Selektywności - dokładnie oceniamy możliwości naszych klientów do skorzystania z naszej oferty.
Wonga.com zajęła pierwsze miejsce w rankingach w kategorii najniższa rata. Rankingi zostały przygotowane przez TotalMoney i Comperia.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=ukredytowani.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z szybkich pożyczek bez bik to słyszałam o Kredyt1000. Moja znajoma nie dawno korzystała z ich usług. Spłata pożyczki nawet do 90 dni, gdzie w większości firmach jest trzykrotnie niższa. Do tego niskie oprocentowanie, co także korzystnie wpływa na decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez BIK to najpewniej w firmach pozabankowych, a takich jest wiele. Porównać kilka ofert, poczytać opinie. Ja ze swojej strony mogę polecić Kredyt 123 - są naprawdę świetni i rzetelni. Ofreta atrakcyjna, ale sprawdźcie ją sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim weźmie się jakoąkolwiek pozyczke warto przejrzec kilka ofert. A żeby nie robic tego długo to mogę polecić https://kredytolog.com/kredyt-gotowkowy-przez-internet.php tam jest kilkanaście ofert banków i instytucji pozabankowych, wypunktowane wszelkie warunki zadłużenia i co najważniesze można składać wnioski za ich pośrednictwem. Pozyczka to poważna sprawa i nie ma co jej brać w ciemno, lepiej wcześniej się rozejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że w chwili obecnej niewiele firm decyduje się na oferowanie pożyczek bez BIK. Co więcej, nawet, jeżeli nie weryfikują BIKu, to często sprawdzają jakąś inną bazę dłużników. Ale kilka takich firm działa w Polsce, również lokalnie, w większych miejscowościach. Na stronie https://chwilowapozyczka.pl/pozyczki-bez-bik/ wyszczególnione są firmy oferujące takie pożyczki w poszczególnych miastach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredyt bez BIK to pic na wodę. Każda firma to sprawdza z tym że dla parabanków im gorzej to wygląda tym większa szansa na lepszy zarobek. W banku Raiffeisen można dostać pożyczkę nieoprocentowaną i spłacać nawet przez 2 lata. To żadna ściema, można sprawdzić na ich stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze najlepsza opcją jest teraz pozyczka od lendon https://www.lendon.pl/ . Slyszeliscie ze maja pozyczke darmowa do 3000zl? W innych instytucjach finansowych widzialam ze to bylo ma 2000 zl a tu maja o 1000zl wiecej :D No i na uczciwych warunkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Warta zainteresowania jest pożyczka w taratatu.pl. Szybki proces wnioskowania, szybka wypłata pieniędzy. Wszystko na jasnych warunkach, bez małych druczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×