Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
toczan

Z jakich systemów CRM korzystacie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy korzystacie z systemów CRM? Płatnych? Darmowych?

Czy widzicie ich przydatność? Czy Waszym zdaniem warto się było na nie zdecydować?

A jeśli tak, to dlaczego? Opiszcie mi proszę, jakie to dało efekty w przypadku waszej działalności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
System CRM mamy u siebie. To Berberis, darmowa wersja. Jak to wpływa na zarządzanie i kontrolę?

Zdecydowanie wpływa. Panuje porządek, łatwo tego wszystkiego można pilnować, łatwo się tym zarządza.

Ogólnie w momencie kiedy wszystko znajduje się w jednym systemie, to całe działanie przebiega zdecydowanie łatwiej.

Każdy zna swoje obowiązki, wie co do niego należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

W mojej firmie mam justCRM i sprawdza się genialnie. Po pierwsze - jest skrojony absolutnie pod moja działalność, mam tam wszystko, co potrzebuje moja firma - oferty, faktury, integrację z bankiem, całą historię komunikacji z klientami, archiwalne dane, raporty marketingowe, statystyki sprzedaży, automatyczne powiadomienia mailowe i SMS i masę innych rzeczy. 

Jeśli potrzebujesz naprawdę dobrego programu CRM, to szczerze polecam! Poza tym w przypadku tego systemu nie jest tak, jak w innych CRMach - nie ma żadnych opłat miesięcznych, żadnych abonamentów. Płacisz raz i masz program dla siebie. I można przetestować sobie DEMO - wystarczy napisać albo zadzwonić (strona do wyszukania z google "justCRM")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz żadnych szkoleń, ale jeśli sobie nie radzisz z systemem, to pewnie że lepiej pogadać z przedstawicielem Berberis i umówić się na pokaz. Wszystko wam na bank zaprezentują. Ale ogólnie działanie na systemie Berberis nie wymaga wielkiej specjalizacji czy doświadczenia. System jest bardzo łatwy do rozklikania i na bank sobie z nim poradzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konkrety. Umawiamy się na pokaz systemu u producenta - tzn. przy okazji, bo akurat będziemy w ich okolicach, więc chcemy wykorzystać możliwość. Mam system zainstalowany już u siebie, zakładam, że na spokojnie sobie z tym poradzę, ale w jakim stopniu, to już zobaczymy.

Z grubsza - typowe okienka windowsowe, zatem tak naprawdę nie ma z czym mieć problemy.

Wszystko domyślne, wszędzie łatwo trafić. Jak na razie system mi się naprawdę podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy używaniu tego systemu warto korzystać m.in. z tego rozwiązania - bms.krakow.pl/erp-berberis/jak-uzywac/materialy-z-webinariow/?pi_wb_es=b8ecc4ee-d05c-4a7c-8a96-89de2f63de10 Bo to powinno wiele ułatwić, usprawnić, zapewnić dużo lepszą organizację. Niektóre funkcje macie tam bardzo szczegółowo opisane i po prostu widać prz nich czy optymalnie korzystacie z poszczególnych funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden filmik obejrzałem - dobrze to wymyślili i powinni coś takiego zorganizować dla wszystkich funkcji.

Wiadomo, że do wszystkiego można dojść na własną rękę, ale tutaj podają to od razu na tacy - nie ma poświęcania czasu na analizowanie sytuacji i szukanie rozwiązań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Precyzyjne opracowania, konkretne materiały, sensownego, z dokładnym oprocentowaniem danego problemu. I fajnie, że takie filmiki są również dostępne dla darmowych materiałów. Ułatwia to pracę na systemie, który i tak jest mocno domyślny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym. Poczytałem trochę newsów od nich. Bardzo mi się podoba liczba aktualizacji.

W sensie - ciągle coś tam się dzieje, wdrażają nowe rozwiązania i faktycznie widać, że system nie stoi w miejscu.

W sumie ciężko sobie wyobrazić, żeby w tych czasach, przy takiej dynamice zmian na rynku, ktoś się interesował systemem pozbawionym aktualizacji.

On musi być rozwijany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez względu na to, jakiej kategorii jest to program, wymaga on aktualizacji.

Trzeba dbać o te kwestie szczególnie w przypadku CRM. Z tymi zmianami dobrze piszesz.

Ciągle coś się dzieje, pojawiają się nowe, niezbędne funkcje i po prostu systemy muszą być rozwijane, żeby miały zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadem system nie przetrwałby na rynku, gdyby nie był rozwijany i to chyba normalna sprawa.

Akurat takie rozwiązania muszą być nieustannie dopasowywane pod aktualne potrzeby rynku i nigdy nie będzie można powiedzieć tak, że wszystko wygląda idealnie. Informatycy muszą pracować nad optymalizowaniem rozwiązań, nawet jeśli sam system jest całkowicie darmowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego jest Ci ten crm potrzebny. Jesli firma jest mniejsza to wystarczy Ci darmowy crm. Jesli jednak firma jest wieksza to lepiej jest wybać crm, który będzie płatny oraz dostosowany do warunków firmy.

Taki crm będzie miał wiele modułów:

finanse

reklama

stan zaopatrzenia

magazynowanie

księgowość

kadry

Sporo informacji znajdziesz tutaj: http://www.itechblog.pl/co-to-jest-oprogramowanie-crm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

Dokładnie tak! Darmowe systemy są dobre, o ile nie potrzebujesz mieć pewności, że system będzie działał i będzie  bezpieczny sposób przechowywał Twoje dane. Używam justCRM i muszę powiedzieć, że to najlepsza inwestycja zeszłego roku! Sprzedaż mi skoczyła, nikt już nie zapomina o spotkaniach, wszystko jest w jednym miejscu, skończył się bałagan w papierach... Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×