Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
pozyczkafundusz

Pożyczki pozabankowe,kliknij,zobacz,zdecyduj!

Rekomendowane odpowiedzi

Firma pożyczkowa z Lublina oferuje pożyczki gotówkowe od 1000 zł do 5000 zł dla jednej osoby. Oferujemy również chwilówki od 400 zł do 1200 zł na 61 dni oraz pożyczkę w kwocie stałej 750 zł na 33 miesiące.


Bez sprawdzania baz. Jedynie dokumenty potwierdzające dochód przesyłacie Państwo na maila.
 

W przypadku pytań proszę dzwonić +48 730 306 806 , +48 533 197 675 albo odwiedżcie naszą stronę www.funduszkorona.pl


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Zadel

Hmm, jabym się zastanowiła. Jednak tego typu firmy często szybko zwijają później żagle albo sprzedają zadłużenia windykacjom, które za nic mają dobro ich konsumentów. Ja bym raczej korzystała tylko ze sprawdzonych podmiotów. Takim jest np. Financial home. Pożyczki może nie najtańsze, do tego pod zastaw, ale za to dają dość sporą gwarancję bezpieczeństwa. Myślę, że można o takich rozwiązaniach ewentualnie pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofert pożyczkowych widziałam bardzo dużo, ale jak na razie skupiłam się wyłącznie na ofercie od doradcy http://polskikredyteu.pl/ . Dlaczego? Ponieważ właściciele nie skupiają się wyłącznie na polskim dochodzie, wbrew przeciwnie, pomogą jeśli dochód nie jest z Polski, a z innego kraju. Mają nawet gotowe propozycje ze strony niemieckiej. Muszę się głębiej przyjrzeć proponowanym rozwiązaniom i zadziałać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×