Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Daniel

pomoc dla mlodego chlopaka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daniel

Hmmm od czego tu zacząć?mam 22 lata i mieszkam z dwójką rodzenstwa i chorą matką(alkoholizm).Od zawsze klepiemy biedę(utrzymaliśmy się tylko z alimentow-po zaplaceniu rachunkow i czynszu,czesto brakowalo nam na jedzenie(rekordowo nie jedlismy nic przez 8 dni,mama często pozyczala wtedy pieniądze i przez to mamy długi:( gdy tylko z bratem skonczylismy szkołę poszlismy do pracy,nie myśląc o studiach(to dodatkowe koszta).Dziś kest lepiej,część dlugow spłacone,a glodowki zdarzają się ale nie tak często:) potrzebuję pomocy finansowej na spłatę reszty dlugow.Potrzebuję rowniez pieniedzy na leczenie ortodoncyjne na ktore przy takim trybie zycia nigdy sobie nie pozwolę(oprócz kwesti estetyki chodzi rowniez o bol zębów,którego nie mogę już dzierżć).Jak pisalem pracuję i staram się jak mogę ale na niektore potrzeby w tej sytuacji mnie nie stać.Jeszcze chcialbym kiedys zacząć te studia.Również ćwiczę-taka pasja,ale nawet to mi nie idzie bez diet itp,interesuję się również analizą bioenergetyczną,medytacją itp Chcialbym Chcialbym kiedys zostać coachem i pomagac ludzią.I w sumie tyle.Nie stać mbie na normalne zycie,studia i rozwijanie pasji.Naprawdę nie wiem co mialbym zrobić by sobie z tym wszytkim finansowo poradzić:/ Naprawdę nie chciałem tu pisać,ale naprawdę potrzebuję pomocy by móc ruszyć naprzód i jeszcze bardziej pomóc mohej rodzinie.Staram się byc optymistą i zawsze izawsze dawac z siebie wszystko,ale przychodzą dni kiedy nie mam siły:(tak bardzo chcialbym zapewnic rodzinie dostatek i rowniez samemu ruszyć naprzód:)

Przepraszam za literówki,ale piszę z telefonu

Jeśli jest tu osoba,która może pomóc-niech da znac :)

Jesli również potrzebujesz więcej informacji tez daj znać

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wieku 22 lat dopiero poznajesz świat. Nie zrób błędu i nie idż na skróty będąc nieuczciwym i szybko zdobywając szmal. Jeżeli jesteś zdrowy to nie żebraj w necie czy rzeczywistości a edukuj się najlepiej poprzez podróże - języki to dodatkowe ręce do pracy a za granicą zarobisz też na wszystko o czym pisałeś. Daj sobie rok-dwa. Wróć do kraju przed 25, będziesz wiedział czego chcesz, będziesz znał dobrze język, znajdziesz dobra pracę tutaj, ożenisz się itd. Stroń od alkoholu i używek zachowasz zdolności fizyczne i psychiczne na dłużej. No i powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może potrzebujesz pożyczki na korzystnych warunkach???

aasa Duzo się ostatnio o nich pisze, oczywiście w pozytywnym znaczeniu, korzystne warunki, miła i pomocna obsługa. Jak mi brakuje pieniedzy to od nich pozyczam. Są jednymi z lepszych firm pozyczkowych na rynku.

Online wniosek wypełniasz i jedziesz. Kasa jest zaraz na Twoim koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×