Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
kwepor

Kredyt dla biznesu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oferta dla firm 
jaką oferuje strona assa dla biznesu 
, słyszeliście coś o niej. Ciekawi mnie ogólny proces przeprowadzenia.
Kilka osób właśnie wspominało mi o ofercie
pożyczki online
 ale tyle
pozytywów przedstawiali, że nie mogłam uwierzyć. Dlatego pytam się Was. Czy
jest tak kolorowo jak mówią ? Ja jestem prawie przekonana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

inwestowanie w rozwój firmy jest nierozłącznym elementem efektywnej działalności biznesowej. Zapraszam do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to 10-50 tys. zł na okres 3-6 m-cy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku, a prowizja 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i bez konieczności dostarczania dokumentów. Decyzja dostarczana jest w ciągu 15 min, a środki przelewane są po 2 dniach na konto wnioskodawcy. W celu zyskania szczegółowych informacji zapraszamy do naszego kalkulatora kredytmarket.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki najlepszy będzie kredyt na założenie sklepu internetowego? Już wszystko mam prawie załatwione, tylko po prostu brakuje mi pieniędzy. Jeśli to załatwię, to ja mojej liście pozostanie tylko system płatności. Na jaki się zdecydować? Zerknijcie sobie na cashbill.pl/platnosci i doradżcie mi, czy w dobrą stronę idę. Najlepiej, jeśli wypowiedzą się osoby, które chociażby odrobinę się na tym znają, bo wbrew pozorom sklep online to poważna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przy tak dużych kwotach nie warto pakować się w firmy pozabankowe. Lepiej sobie zerknąć np. tu https://www.comperia.pl/finansowanie_dzialalnosci_biezacej i wybrać możliwie najlepszą ofertę z banku, przynajmniej jest pewność, że nie zostanie się zjedzonym przez koszty i zawsze banki są bezpieczniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie kredytu na finansowanie to w BOŚ banku mają bardzo fajny, do 80% kosztów inwestycji, kredyt udzielany nawet w ciągu 24 godzin, okres kredytowania do 10 lat, szeroki zakres zabezpieczeń więc wg mnie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz najlepszych i najbardziej satysfakcjonujących ofert. Dla ułatwienia jest ta strona 
https://weronika14.oferty-kredytowe.pl/
dzięki której wszystko masz w jednym miejscu.

W ofercie są konta osobiste,firmowe lub kredyty,pożyczki na różne cele od chwilówek przez samochodowe, leasing, hipoteczne, konsolidacyjne i inne.

Wejdź, zobacz, porównaj a może cię coś zainteresuje.

https://weronika14.oferty-kredytowe.pl/
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danutarybek

Wydaje mi sie, że warto sięgnąć czasami po pożyczki nie tylko do banków. Np. przy inwestycjach budowlanych potocznym na zachodzie działaniem jest korzystanie z firm pozabankowych (w Polsce robi się to coraz częściej, ja np. coraz więcej słyszę o Financial home, czyli kredytach pod zastaw). Dość pewne źródło pieniędzy, bezpieczeństwo jak najbardziej. Warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając każdą firmę ponosimy pewnego rodzaju ryzyko. Każdy wniosek trzeba ocenić indywidualnie. Należałoby pójść do doradcy i dopytać o szczegóły. Możesz też zapytać na tym forum. Mamy sporo dyskusji. 
Swoje mają bankierzy którzy podpowiedzą jakie są możliwości w tym zakresie. Wg mnie przy odpowiednim zabezpieczeniu nie powinno być problemu z uzyskaniem kredytu.

Dobrze jest zadbać o budżet nowej firmy:

http://brief.pl/brak_budzetu_glowna_przyczyna_niepowodzen_startupow_skad_pozyskac_brakujace_srodki/

Bo niestety, ale brak budżetu jest bardzo czesto powodem upadku naszego start upu..... To bardzo ważne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×