Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
tunia

Upominki dla klientów biznesowych

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo zależy od budżetu.

Jeśli chcesz podarować jakieś drobiazgi to mogą byc to breloki długopisy, ewentualnie kubeczki.

 

Jeśli klient jest ważny i chciałabyś przyszykować jakiś porządny prezent to warto byłoby zamówić kosz prezentowy. Zestaw z herbatą, czekolada, ewentualnie z alkoholem..... Ciekawe kosze prezentowe ma Nobilia:

nobilia.pl/kosze-upominkowe/luksusowe-kosze-delikatesowe/choco-maya/ - przykład. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Melannia

Z moich obserwacji wynika, że klienci lubią dostawać karty lojalnościowe. Warto zainwestować w takie karty, żeby były dobrze wykonane, trwałe i zachęcały do noszenia takiej karty w portfelu. To dla nas dodatkowa reklama, a dla klienta miły upominek. Zamówiłam takie karty w drukarni online Cardon, bo zrobiłam rozeznanie i okazało się, że oni oferują produkt najlepszej jakości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako klient biznesowy, czyli rozumiem, że poważny kontrahent, chciałbym otrzymać coś, co jest fajnym i ciekawym pomysłem, a do tego coś, co pozwoli mi myśleć, że nasza współpraca będzie długa i owocna. Dobrym pomysłem było by spersonalizowane pismo, z podziękowaniem oraz coś fajnego, typu pióro, chyba, że jest to dość specyficzna branża, to powinieneś byś samemu w stanie ocenić, co będzie dobrym pomysłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakieś fajne gadżety firmowe? to wydaje mi się mega fajnym upominkiem i na miejscu. Teraz jest ogromny wybór, możecie na przykład takie torby sportowe albo pokrowce z logiem firmy sobie zamówić - http://www.izisport.pl/produkty.html wygląda to super no i jest serio przydatne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie to mają być tylko upominki i nie powinny nas kosztować majątek. Mają one sprawić tylko, że klienci spojrzą na nas przychylniej będą miło nas wypominali. Tak więc takim upominkiem mamy ukończyć dobrą i miłą obsługę danego klienta. Po za tym dostając nawet kalendarz czy długopis klient czuje się wyróżniony i doceniony. Nie ma tak naprawdę znaczenia co takiego dostanie. Dlatego uważam, że nie powinno się na to wydawać nie wiadomo ile jak gumki z USB. A jeszcze taniej to wyjdzie jak nawiąże się stalą współpracę z jakąś drukarnią na przykład z https://www.viperprint.pl/produkt/KSZ0001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto pomyśleć o teczkach firmowych. Widziałam ciekawe propozycje na pewno na https://sklep.letica.pl/milo/336-teczka-ofertowa-a4-kreda-350g-lakier-dyspersyjny-250-szt.html . Takie teczki , dobrej jakości, a do tego z logo, danymi firmy na pewno będą przydatne dla klientów, pośredników itp. Kontakt w zasięgu ręki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zwracania uwagi na to co jest obecnie modne ale na to co potencjalnie sposoba się klientowi biznesowemu. Na pewno unikałbym tutaj dawania prezentów, które są zbyt osobiste. Pasek czy saszetka odpadają bo nie każdy chce dostawać takie rzeczy

Moim zdaniem najbezpieczeniejszą oraz najodpowiedniejszą opcja bedzie podarowanie tutaj kosza ze słodyczami oraz innymi smakołykami. Prezent bardzo bezpieczny i nie wiem w sumie jaka osoba nie byłaby z niego zadowolona.

Zerknij sobie tutaj  https://upominkowykosz.pl/ W sklepie dostaniesz takie ekskluzywne kosze prezentowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×