Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
tesla

Leasing w banku BNP Paribas

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są Wasze doświadczenia z leasingiem na samochód w banku BNP Paribas?

 

Mi co się tam nie podobało przy zakupie samochodu na leasing to strasznie duża ilość papierów i ciągnący się proces przyznania leasingu, q chyba z 3 razy byłem u dealera zanim wszystkie formalności zostały dopięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leasing to leasing - masz firmę raty wrzucasz w koszty. Inaczej żaden leasing by się nie opłacał. W BNP Paribas nie brałem ale Ford miał
niezłą ofertę w Raiffaisenie i można było sporo utargować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa przedmówcy potwierdzam. Generalnie pamiętajcie, że pod każdy przypadek można dostać finansowanie, ale na pewno nie z banku. Trudny klient dostanie je tylko od prywatnej firmy, co wcale nie oznacza gorszych warunków. Rozmawiajcie z firmami, pytajcie o rady, pod każdy przypadek można coś sensownego zaproponować. Kwestia kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banki nakładają bardzo mocne ograniczenia, ale to wynika głównie z przepisów.

Masz negatywny BIK to nie dostaniesz od banku pieniędzy. To samo jeśli chodzi o stratę z działalności, czy tam okres jej prowadzenia.

Ci, o których wspominałem, na spokojnie wam załatwiają finansowanie od razu po rozpoczęciu waszej działalności.

A bank zawsze będzie wymagać jej prowadzenia od pewnego okresu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zawsze lepiej jest brać pod uwagę większą ilość opcji. Dlatego właśnie zanim wziąłem kredyt na samochód, sprawdziłem dostępne możliwości poprzez porównywarkę https://direct.money.pl/kredytysamochodowe/. Dzięki temu uzyskałem więcej informacji, przez co poszedłem do takiego banku, który miał dla mnie najlepszą ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×