Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Andrew88

Jaki % w Providencie

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo się mówi o tej pseudo finansowej instytucji, ale ja osobiście nie wiem ile realnie wynosi oprocentowanie pożyczki uzyskanej w Providencie. Powiedzmy, że chciałbym wziążć 1000zł pożyczki. Jaki jest jej koszt i miesięczny procent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to ciekawiło, ale w przeciwieństwo do ciebie trochę poszperałem w necie. Ale spoko, znalazłem takie info, po którym będziesz wolał pożyczyc od chłopców z miasta a nie od nich.

 

"Całkowita kwota do zwrotu przy pożyczce o wartości 500 zł, wynosi w Providencie od 823 zł (przy opcji 26-tygodniowej) do 935 zł (przy opcji 55-tygodniowej). Okazuje się więc, że w skali roku taka pożyczka ma oprocentowanie grubo ponad 100%!"

 

Bo provident omija ustawe antylichwiarską. Jak? Ano tak, że nie bez powodu te typy przyłażą ci do domu po kasę (płacisz za "obsługe domową'). Spróbuj zapłacić przelewem, nie ma mowy, że się zgodzą. Dorzucają do tego jakieś marże, ubezpieczenia, potrącenia za dokumenty przygotowawcze. Podsumowując, pożyczasz 1000 odajesz 2000. Takie rzeczy tylko w erze:-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

poczytałem wasze wypowiedzi. Tak zgadza się, kjolega ma racje.. pożyczka w prov.. jest tak zrobiona że omija ustawy, a % jest cholrenie wysokie. Nie ma co liczyć na niską opłatę, spłatę itp.

 

wyczyszczą cię jak mydło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chodzi o te marże za "przyniesienie pieniędzy do domu". Tylko, że to też nie wzięło się z kosmosu. Każdy konsultant jest ubezpieczony, ma to związek ze sprawą sprzed kilkunastu bodajże lat, kiedy jedna kobieta, pracownik Providenta, została napadnięta i zamordowana. Mimo wszystko to i tak niesamowite zdzierstwo i lepiej omijać takie intytucje szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Provident. Jest to śmiech na sali. Ich zachowanie do ludzi jest przerażające. Ciekawe jak wyglądają szkolenia takich ziomków ;) pewnie uczą jak wyjmowac dla matki ostatnie 10 zł na chleb ;/ szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, spłacic było ciężko, ale to była jedna z nielicznych firm, ktore chciały w ogóle ze mna rozmawiac. Potrzebowalam na szybko 2 tysiące, żeby wykupic leki dla dziecka i na rehabilitację. W ciągu 2 dni miałam pieniadze w ręku i lekarstwa na półce. Jak jest potrzeba, nie zastanawiasz się, tylko bierzesz pieniążki od tego, kto chce pożyczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważ jedno. Koleżanko..

oni szukają takich osób jak ty. Na szybko! właśnie bank nie potrzebuje takich osób, bo po co ?

Provident narzuci % spłaty taki że nakryjemy się nogami i pomachamy sobie. Miałem tam pożyczkę tyś, wiem jak to się odbywa. Oczywiście spłacałem, bik mam czysty może kiedyś trzeba będzie pożyczkę. Jednak od jakiegoś czasu mam stały zarobek, umowę, i pracuje w dużej firmie. Nie trzeba mi pożyczek. Jedn piszę to dla tych co planują, zastanów się.

 

Dodam nie ma szybkich pożyczek, na dowód, itp... to są śmiecy z 200-300 % w skali roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zastanów się zanim pogrąrzysz swoją rodzinę i siebie. Takie małe podejście dla was...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procent w tej firmie jest tak ogromny, że w głowie si nie mieści jednak ludzie albo nie umiał liczyć albo nie chcą znać ceny, jaka musza ponieść na koniec do spłaty. Tak wiadomo jak weżmiemy 100 zł i z odsetkami procentów mamy jakieś 200 zł wydaje na m się no stówa więcej jednak przy 1000 zł to już sporo, bo prawie 900 zł więcej wychodzi prawie 100% zysku dla nich, i co?

 

Dopiero dociera to do nas jak już spłacamy i wiemy, że ktoś na nas zarobi, osoba oferująca pożyczkę mówi nam cały czas, że proszę zobaczyć to kilka procent więcej, ale nie wprowadza nas w błąd tylko koduje słowo mało, mało, my potem nie wiemy już nic i bierzemy pożyczkę.

 

Marketer nic nie mówi, nie używa już słowa mało żeby nie przedobrzyć z nami i wie, że jak już jesteśmy gotowi weżmiemy. Ochłoniemy z tych Nerów i po chwili dociera do nas ze to aż tyle i co?

Chcesz zakończyć i nie można koniec jesteś ofiarą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

provident ma swoje działania i wiemy o tym dokładnie jak jest.. oni wiedzą jak dokonać przelewu na swoje konto, i załatwić nas na kilka złoty. Mają swoje siedziby, ludzi, i odpowiednią reklamę, jak tak można, i co ? wyścigówka tak ? reklama to śmiech na sali....

 

ludzie po reklamie cisną żeby wsiąść pożyczkę i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam ludzi którzy tam pracują, wiem jak to się odbywa nic dobrego, ludziom zabierają wszystko co maja jak nie mają na ratę czy opłatę całości czy zaległości.

widać nikt nie zwraca na to uwagi bo tylko ładna reklama i nic więcej, każdy kto chce to skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no tak to jest najbardziej oszukańcza firma jaką znam, śmieje się z nich, działanie ich jest karygodne jak można tak wyzyskiwać pieniądze od ludzi, jak można tak ich oszukiwać no jak się pytam, gdzie wtedy był sąd, tylko kto tym się zajmie a provident sieka miliony i wynajmuje windykację, komorników bo ludzie nie płacą rat i bardzo dobrze niech też poczują się oszukani jednak oni nie dadzą tobie spokoju,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

provident ? boże nie no pisałem już o nim bardzo dużo wiem że firma ma swoje żelazne zasady jakie powinny być przestrzegane, jednak nie każdy z ludzi w tej firmie wie że pracowanie tam jest bardzo poważne nie że jest osobą udzielającą pożyczek tylko osobą która może być posądzona o pozyskiwanie majątku nielegalnie, więc zastanó się jak chcesz skorzystac z takiej oferty jak ta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak provident ma swoją ciekawą ofertę kiedyś była ona taka że można jedynie około 800 zł pożyczyć teraz można nawet i 2000 zł gdzie musmy oddać pewnie z 3500 zł, no każdy normalny by się nie zgodził, ale jest pełno desperatów ktorzy wezmą taką pożyczkę, gdzie można inaczej je zdobyć czasem opłaca się pożyczyć od sąsiadów, i oddać w jakimś terminie i tyle, a tak tu nie masz czasu żeby oddać musisz i koniec, provident nie daje tobie dnia wolnego, lecą odsetki a jak trzeba to da tobie wpier i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystko zależy jaką opcje sobie wybierzemy czy na konto czy z obsługą domową. Ale ogólnie nie zbyt się opłacają. Procent duży i spłaty co tydzień. Jakby ktoś zarabiał tygodniówki to jeszcze wydoli. Polecam ciekawy artykuł ze strony bezkredytu.cba.pl Jak to poradzić sobie można w złym stanie finansowym bez brania kredytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bmw

witam ja wziolem pozyczke w wysoksci 3600 a do splaty wyszlo okolo 7800 o_O czy to mozliwe by taki duzy procent byl czy zostalem oszukany przez konsultanta ? Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProvidentPolska

Tylko by dostac pozyczke w opcji przelew trzeba dostarczyc mase dokumentow prawie jak w banku.

 

Zasady otrzymania pożyczki w pakiecie Przelew są identyczne jak w pakiecie z Obsługą Domową. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie konta bankowego. W przypadku wyższych kwot pożyczki - w obu przypadkach - Klient może być poproszony o przedstawienie zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości osiąganego dochodu.

 

Biuro Prasowe Provident Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×