Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość ryan

Jakie konto oszczędnościowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ryan

Szukam konta oszczędnościowego z dobrym procentem, najlepiej bez limitu środków, bo mam sporą sumkę do wrzucenia, ale lokata odpada, bo częściowo tymi pieniędzmi obracam, ale szkoda mi, żeby na zwykłym rachunku leżały. Ktoś coś poleci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deutche Bank, Getin Bank i Millenium mają ciekawą ofertę do 100 000 zł, chyba że to też za mały limit. Inne co z tego co się orientuję mają ciekawe oferty, ale dla niższych kwot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Warto zerknąć na Lions Bank. Mają konto Excellence z 2,15% bez limitu dla aktywnie korzystających. Kapitalizacja co miesiąc, wpłaty i wypłaty bez utraty procentów, no i nie płaci się za otwarcie i prowadzenie. Według mnie nieżle, jeśli o coś takiego ci chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ryan

No jest więcej niż 100000, więc raczej się tym Lions'em zainteresuje. Czy trzeba do niego tez jakieś inne produkty brać? Konto osobiste czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przymusu, ale jeśli otwiera się sam oszczędnościowy excellence jest na 1,50%, dlatego opłaca się założyć też osobiste wtedy 2,15% na oszczędnościowym liczą do 10cio krotności tego co mamy na zwykłym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ryan

No i wszystko jasne, dzięki. Dobrze widzę, że osobiste mają darmowe? To w sumie nic nie tracę i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ryan

Nie no, jasne są, np w lion's prime to 2 tys. wpłaty miesięcznie, to w sumie nietrudno zrobic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyanidde

Dla mnie super konto oszczędnościowe oferuje Toyota Bank, bardzo fajne warunki, szczególnie, gdy ktoś ma więcej gotówki. Zakładane jest do konta osobistego, na nim można dostawać zwroty za paliwo a na oszczędnościowym rośnie o 2%, mam i jestem zadowolony z warunków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ryan

No to jednak na tym excellence w lionsie daja wiecej. Pozostane przy tym, przynajmniej na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne konto oszczędnościowe oferuje Toyota Bank, można sobie wypróbować kalkulator konta oszczędnościowego żeby zobaczyć jak będą kształtowały się nasze zyski po określonym czasie. Bardzo wygodna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne oprocentowanie lokat w tym kont oszczędnościowych, które mają podobne oprocentowanie do lokat, z tą róznicą że można w każdej chwili wypłacić lub wpłacić środki bez konsekwencji - nie należą do najbardziej trakcyjnych, a w wielu ofertach poziom inflacji jest zbliżony do poziomu oprocentowania lokat.

Analizując poszczególne oferty, bardzo interesująco wypadają konta oszczędnościowe w Alior Banku. Getin Banku, Millenium Banku czy Idea Banku lub mBanku.

Aktualne zestawienie można znależć np tutaj: http://bankowe-konta.info/oszczednosciowe/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie chyba konto oszczędnościowe Nest Banku, jest jedną z lepszych opcji.

 

Szanowna Pani, dziękuję za wspomnienie o ofercie konta oszczędnościowego Nest Oszczędności w Nest Banku. Pozwoli ono zabezpieczyć przyszłość rodziny poprzez bezpieczne pomnożenie kapitału. Każdy nowy Klient może liczyć na oprocentowanie 2,25% w skali roku do 50 tys. złotych (powyżej tej kwoty oprocentowanie wynosi 2,0% w skali roku). W naszej ofercie jest także konto Nest Rodzinne Oszczędności, które nie wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym i kosztami administracyjnymi (w tym z opłatami za wcześniejsze zakończenie oszczędzania). Składa się ono ze zwykłego konta Nest Oszczędności oraz Premii za długość okresu oszczędzania i liczbę posiadanych dzieci. Oferujemy także szeroką gamę lokat bankowych dla Klientów Nest Banku oraz dla osób, które nie mają u nas konta bankowego. Więcej na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci.html

 

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto na 2,5%, kokosów tam nie zarabiam ale przynajmniej prowizja od wypłaty mnie motywuje do tego żeby nie przelewać non stop i nie wydawać tych oszczędności. Jak szukałem konta to korzystałem z tej stronki www.comperia.pl/konta_oszczednosciowe może komuś się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory używałam konta oszczędnościowego ale % coraz to słabsze w moim ING więc chyba pomyślę o zmianie na wymieniane lub o lokatach, które stają się bardziej atrakcyjne niż OKO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×