Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie- mam zadłużenie, którego już nie jestem w stanie spłacać. Zaczęło się od kredytu hipotecznego, potem uzależnienie od hazardu, chwilówki i parabanki.... Już nie wiem, ile muszę spłacić, odsetki ciągle rosną. Ale na pewno już więcej niż 200 tys. zł. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Znam ten problem... u mnie też uzależnienie mnie pokonało, ale nie od hazardu. pomogła mi jedna pani... tu jej nr tel. 785 932 013. mam nadzieje ze tobie też pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już znalazłeś przyczynę problemu i ją zrozumiałeś, to połowa drogi za Tobą.

 

Zgłoś się do firm, którym jesteś dłużny pieniądze i zapytaj o REALNĄ możliwość spłacenia zadłużenia.

 

Tam też pracują ludzie i czasami warto tak po prostu wytłumaczyć swoją sytuację i znależć rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszym kraju mamy tak skonstruowany system prawny, że wszelkie firmy kredytowe, chwilówkowe mnożące się jak grzyby po deszczu, cechujące się lichwiarskim oprocentowaniem, mają się dobrze zarabiając krocie udzielając kredytów osobom bardzo zadłużonym, mającym problemy z negatywnymi wpisami w bazach. Nikt nie sprawuje kontroli w jaki sposób i na jakich warunkach udzielana jest pożyczka czy chwilówka. Wiele z tych firm jest powszechnie reklamowana w mediach. Kiedy zaciągamy pożyczkę jest ok. jesteśmy traktowani z szacunkiem, ale kiedy niestety nie uda nam się spłacić zobowiązania w umownym terminie zaczyna się ogólne piekło, windykacja zaczyna nękać stosując szereg niestety dopuszczalnych prawem metod. W spiralę długów jest łatwo popaść ciężko się z niej wydostać. Od wielu lat staramy się pomagać osobom zadłużonym. Opracowaliśmy 8 skutecznych sposobów wyjścia z długów. Temat ten jednak jest obszerny dlatego odsyłamy na stronę bloga

 

www.financegroup.blog.pl

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni z poprzednikiem tzn. nie zaciągać kolejnych zobowiązań - pożyczek, chwilówek dosłownie jakichkolwiek, gdyż to jedynie pogłębia problem, z którego już i tak trudno wyjść. Jeżeli zobowiązania nie trwfiły jeszcze do sądu o wydanie nakazu zapłaty warto próbować dogadać się z Wierzycielami, zaproponować realne możliwości spłaty. Pomoże to uniknięcia podwojenia kosztów m.in. o windykację, koszty zastępstwa procesowego, koszty sądowe, a dalej koszty egzekucji komorniczej. Proponując ugodę trzeba pamiętać, że stanowi ona dla nas szansę wyjścia z długu, spłatę zadłużenia w dogodnych ratach. Proponując takie rozwiązanie proponujmy kwoty ugody, które będą przez nas spłacane takie na jakie będzie nas stać, takie które umożliwią nam wywiązanie się z ugody.

 

W wielu przypadkach kiedy nasi Klienci nie posiadają możliwości restrukturyzacji swoich długów ich konsolidacji, a ogłoszenie upadłości konsumenckiej w wielu aspektach jest niemożliwe, ugoda jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

 

Jako możliwości wyjścia z zadłużenia - opracowaliśmy 8 skutecznych sposobów na wyjście z długów, które z uwagi na obszerność przedstawiamy na naszym blogu: www.financegroup.blog.pl

 

telefon kontaktowy: +48 735 044 743

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto w sytuacji, gdy mamy ileś tam nagromadzonych kredytów, postarać się o ich konsolidację. Wówczas będziemy mieli do spłaty jeden kredyt w jednym banku i siłą rzeczy rata będzie niższa. Ja staram się zawsze trzymać dyscyplinę finansową i nigdy nie wydaję więcej niż zarabiam. Staram się też co miesiąc oszczędza jakiś grosz, żeby potem mieć zaskórniaki na tzw. czarną godzinę. Przecież nigdy nie wiadomo, co nas może spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

Moi poprzednicy mają rację, nie pakuj się w kolejne długi, nie zaciągaj kolejnych pożyczek. Oczywiście człowiek jest zawsze mądry po szkodzie, a czasami są takie sytuacje w życiu, że ciężko się obejść bez kredytu.

 

Po rozwodzie z moim mężem wpadłam w takie problemy finansowe, że myślałam, iż się z tego nie wygrzebię. Zaczęłam negocjować z bankiem zmianę w umowie kredytowej, ale się na mnie wypięli... Pojawił się komornik. Wyznaczyli mi nawet licytację domu, a dodam tylko, że mam dwie córeczki. Pewnie gdyby nie one to albo wpadłabym w depresję i byłoby mi wszystko jedno, co się ze mną stanie, albo palnęłabym sobie w łeb... Na szczęście jakaś dobra dusza, chyba nawet z tego forum, poleciła mi kancelarię z Krakowa, która zajmuje się ochroną majątku dłużnika (www.kancelarialexa.pl - jakby ktoś potrzebował). Dzięki nim przynajmniej nie stracę domu i zaczynam oddłużanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie brać pożyczki na spłatę poprzedniej, nie prowadzi to do niczego dobrego.

 

Jeśli jednak nie ma już innej opcji, czego nikomu nie życzę - warto porównać oferty i wybrać tę najkorzystniejszą.

 

Polecam porównywarkę chwilówek - www.loanpartner.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale czasami nie jest to takie łatwe. Niby praca jest ale aby zarobic więcej niż 2000 zł trzeba się czasami bardzo natrudzić. I dla wielu osób jest to granica, której za bardzo nie da się przekroczyć. Widzę tutaj możliwosć dyskusji z firmą i restrukturyzacji pożyczki, można zastanowić się nad konsolidacją jednak w takim przypadku pożyczka zostanie po prostu rozłożona na dłuższy czas i pod koniec będzie do spłaty jeszcze więcej pieniędzy.....

Proponowałabym upadłość

https://konsumentupadlosc.wordpress.com/2019/01/29/czy-po-ogloszeniu-upadlosci-wszystkie-dlugi-zostana-umorzone/

W takiej sytuacji długi, a przynajmniej ich część będą umorzone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy warto poczekać z upadłością do czasu nowelizacji?
Z notatki zamieszczonej na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości można wyczytać, że ma być szybciej i prościej, a nowe przepisy będą przełomem w wychodzeniu z niewypłacalności.
NO TO CZEKAMY ?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NovaGabi napisał:

KWOTA WOLNA OD ZAJĘCIA Z EMERYTURY
Kwota minimalnej emerytury w 2019 roku wynosi 1100 zł. To z tej kwoty wyliczamy 75%, by dowiedzieć się, ile wynosi kwota wolna od zajęcia z emerytury. 75% najniższej emerytury wynosi w 2019 roku 825 zł. Oznacza to, że w praktyce komornik nie może zająć dłużnikowi kwoty co najmniej 825 zł.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Infinity Kancelaria

Według niektórych upadłość konsumencką ogłaszają Ci, którzy łatwo wydają pieniądze, potem zadłużają się, aż ...wkońcu nie są w stanie spłacić swoich zobowiązań.
Tak naprawdę upadłość konsumencka często dotyka ludzi, którzy znalezli się w trudnej sytuacji życiowej. A jak wiemy takich sytuacji nie jesteśmy w stanie zaplanować.
Za to my jesteśmy w stanie zaplanować działania, które przywrócą Twoją życiową harmonię. Już dziś skontaktuj się z nami.

📬📬 kontakt@kancelariainfinity.pl ☎️☎️tel: 505 047 748

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2018 o 19:04, NovaGabi napisał:

Szanowni Państwo,

Antywindykacja – wysokich lotów !

Nakaz zapłaty, problem z Komornikiem ?

Egzekucja na podstawie BTS ( bankowy tytuł egzekucyjny)?

Uwaga na stronach ogłoszeniowych – nie wysyłamy formularzy!

Mogą też Państwo sami  zadzwonić do Nas pod numer Tel mob. 507 643 000

Nie mając rozeznania Państwa problemu - nie będzie możliwe dopasowanie Naszej oferty - do Państwa potrzeb, gdyż każda sprawa jest całkowicie indywidualna.

https://debtsolutions.com.pl/kontakt/

 

 

Edytowane przez NovaGabi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2018 o 19:04, NovaGabi napisał:

Szanowni Państwo,

Antywindykacja – wysokich lotów !

Nakaz zapłaty, problem z Komornikiem ?

Egzekucja na podstawie BTS ( bankowy tytuł egzekucyjny)?

Proszę krótko opisac problem korzystając  z formularza na Naszej stronie

https://debtsolutions.com.pl/kontakt/

Uwaga na stronach ogłoszeniowych – nie wysyłamy formularzy!

Mogą też Państwo sami  zadzwonić do Nas pod numer Tel mob. 507 643 000

Nie mając rozeznania Państwa problemu - nie będzie możliwe dopasowanie Naszej oferty - do Państwa potrzeb, gdyż każda sprawa jest całkowicie indywidualna.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2018 o 19:04, NovaGabi napisał:

Szanowni Państwo,

Antywindykacja – wysokich lotów !

Nakaz zapłaty, problem z Komornikiem ?

Egzekucja na podstawie BTS ( bankowy tytuł egzekucyjny)?

Proszę krótko opisac problem korzystając  z formularza na Naszej stronie

https://debtsolutions.com.pl/kontakt/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×