Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Przemek

Potrzebuje pożyczki dla jednoosobowej działalności gospodarczej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przemek

Prowadzę Sklep Internetowy

O mnie:
Działalność od 1 V 2007
BIK: 549
Brak zaległości ZUS, US
Pit zawsze nad kreską.

Potrzebuję kasy na towar. Mam grupę towarów, które sprzedają się w każdej ilości ale nadal nie udaje mi się biznesu rozkręcić na tyle, by móc się nimi zatowarować w odpowiedniej ilości i mieć je w ciągłej sprzedaży.

Potrzebuje ok. 100 000 zł.
Sprzedaż za 2016 roku to ponad 1 mln. zł. (brutto).
Aktualny magazyn to 200 000 zł.

Dostałem ofertę na limit na koncie na następujących warunkach.
Prowizja za udzielenie 2,99%
Oprocentowanie marża 5,5% + Wibor 1,79%
Bez ubezpieczeń i innych około kredytowych opłat
Opłata za gotowość 0,15%

Da się dostać lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajmujemy się udzielaniem kredytów dla firm. Udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości ale także na samochodach lub maszynach. Nie sprawdzamy zdolności kredytowej,zaświadczenia z ZUS,US.Akceptujemy złą historię w BIK,bazy BR,ERIF, BIG.Warunki oprocentowania oraz okres trwania pożyczki ustalany indywidualnie. Oferujemy pożyczki od 20 000 zł do kilku milionów. 

Przy pożyczce na 100 000 zł proponujemy:

100 000 *0,03%(miesięcznie)=3000 zł,całkowity koszty pożyczki na 12 miesięcy( czas trwania pożyczki danych przykładowo) to 136 000 zł czyli 36 000 zł ( w tym odsetki i prowizja) do zwrotu. Przez okres trwania pożyczki spłacamy same odsetki, kapitał można spłacić z ostatnim dniem trwania pożyczki. Zabezpieczamy się na np. nieruchomości o minimalnej wartości 150 000 zł.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 
tel. 513-75-55-75 

Edytowane przez KFPI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Wyróżnia Nas ogromna przekrojowość oferty i wieloletnie
doświadczenia naszych doradców â współpracujemy z przeszło 70-cioma
instytucjami finansowymi takimi jak Banki, Towarzystwa Ubezpieczeniowe, Firmy
Leasingowe i Faktoringowe. 

 

Daje Nam to wyjątkową elastyczność w podejściu do klienta i
wysoką szansę na finalizację dowolnej sprawy.

 

Współpraca z Nami to dostęp do:

 

- najszerszej oferty finansowania dla firm obejmującej
kredyty obrotowe, inwestycyjne, deweloperskie a także  inne formy ,
niezależnie od stażu, formy prawnej czy zdolności kredytowej.

 

- kompleksowej obsługi ubezpieczeniowej  - 
obejmującej zarówno ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, firmowe, życiowe i
zdrowotne, turystyczne  wszystkich liczących się Towarzystw
Ubezpieczeniowych.

 

- pełnej oferty 17-tu firm faktoringowych â faktoring to
doskonałe rozwiązanie poprawiające płynność działania firmy bez wpływu na
zdolność kredytową (niewidoczne w BIK) 

 

Prosze o kontakt mailowy m.wawrowska@bossfinance.pl bądż telefoniczny 511500621.

Pozdrawiam,

Malwina Wawrowska,

Boss Finance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek nie wiem skąd jesteś ale polecam Ci się skontaktować z Panią Haliną z firmy przyjaznekredyty.eu. Ja jakiś czas temu też rozkręcałam biznes i jej pomoc okazała się nieoceniona. Gdy starałam się o pożyczkę samodzielnie wszędzie dostawałam odpowiedzi negatywne, z pomocą tego doradcy wszystko udało się załatwić. Warto zadzwonić i porozmawiać o szczegółach tel. 572-444-225. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 
jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy potrzebujesz pożyczki

hello Dzień dobry, nazywam się Lucas i pochodzę z tego kraju i chcę użyć tej premumi, aby powiedzieć i powiedzieć ludziom z mojego kraju, że Stella Rene jest pożyczkodawcą prywatnym i pożyczkowym, a dziś jestem taka szczęśliwa, bo dostałem pożyczkę przed w czwartek, a kwota pożyczki otrzymana na moim koncie bankowym wyniosła 90 000 dolarów, a dziś jestem szczęśliwy i mogę zacząć swoje życie Mam 55 lat, a moja żona tutaj jest szczęśliwa, wszystkie pozdrowienia mogą obdarzyć Stellę Rene firmą bardzo szczęśliwą i dobrą pracę, aby sprostać tej pracy, a ona ma inne biuro, takie jak WŁOCHY, USA, POLSKA. KANADA i wiele innych krajów kontaktuje się z nią dzisiaj pod e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} w celu uzyskania szybkich i bezpiecznych pożyczek już dziś.

Lucas

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Future Capital

https://www.futurecapital.pl/pozyczki-dla-firm

Po pierwsze nie ma problemu z uzyskaniem pieniędzy jesli prowadzisz firmę jednoosobową i krócej niż rok

Pieniądze zostaną przelane w ciągu 3 dni od złozenia wniosku

Cała procedura jest o wiele łatwiejsza niż w banku i na pewno nie ma tam takiej dużej dokumentacji przy składaniu podania o pożyczkę

Kwotę raty zwraca się co miesiąc inwestorem wraz z opisanym dokładnie na stronie harmonogramem spłaty. Warunki uzyskanego kredytu nie rożnią się natomiast zbytnio od tego co może nam zaoferowac bank. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×