Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
martaam

wybór konta w banku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po dłuższym zastanowieniu powiedziałbym, że jest to produkt oferowany przez https://www.bzwbk.pl/firmy/rachunki/rachunki.html. Ja mam u nich konto prywatne i konto firmowe. Każde z nich występuje pod nazwą konta godnego polecenia. I faktycznie jak nazwa mówi jest jest to konto godne polecenia. A zastanawiałem się nad tym, bo przez chwilę porównywałem te konta z innymi jakimi miałem ja lub ktoś z moich bliskich. I wygrywają one w ogólnym zestawieniu. Nie dużo, bo każde konto jest do siebie bardzo podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LosAngeles

Jak dla mnie konto firmowe w Toyota Banku, mam i jestem zadowolony. Dodatkowa linia kredytowa wspomaga przy planowaniu rozwoju firmy. Noi dochodzi promocyjne oprocentowanie - aż 5 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to pytasz o firmowe, czy prywatne, czy oba?

 

Jak darmowe to moim zadaniem Idea Bank konto Idealne antyhaczyk.blogspot.com/2017/06/konto-idealne-idea-bank-oplaty.html opinie i opłaty tam sobie możesz zobaczyć.

Zrezygnowali z opłaty za kartę i teraz osobiste jest w pełni darmowe bez warunków. Przy okazji Idea Bank jest bardzo nowoczesnym bankiem, ma wysoko oprocentowane lokaty i dużo różnych usług bankowych.

 

Jak wolisz prosty system to darmowe też jest w Nest Banku.

 

W innych mogą być darmowe jak spełniasz wymogi najczęściej odnośnie transakcji kartą albo wpływów na konto w każdym miesiącu.

 

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja

Jeszcze teraz tam reklamują to konto optymalne w BGŻ BNP Paribas, że jest darmowe bez warunków, ale w praktyce nie wiem jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Iwykoga

Ja jakoś od wielu lat nie zapłaciłam ani złotówki, jak mi wprowadzają jakieś opłaty, które mi przeszkadzają, to zmieniam bank.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam idei banku. KOnto nie jest zupełnie darmowe. Jednocześnie miałam kiedyś problemy z ich leasingiem tak wiec skutecznie się do nich zraziłam i nie sądzę abym w przyszlosci chciała skorzystać z jakiejkolwiek ich usługi.... Oj nie....

 

Jeśli popatrzy się na ranking kont to jest o wiele więcej innych darmowych i polecanych:

http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/

 

Zobaczcie sobie sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o konto dla studentów to co wybrac ? Czytałem już o kruczkach http://www.konto-studenckie.pl rozjaśmniło mi się troszke, ale wciąz nie wiem na jaką oferte postawić zależy mi na elastycznej nowoczesnej ofercie i korzystaniu z bankowości przez telefon co możecie mi doradzic ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×