Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem o Via SMS troszeczkę...

viaa.jpeg

Doszedłem do wniosku, że temat ciekawy do poruszenia. Wszedłem na ich stronę rozejrzałem się trochę ;) wszystko ładnie ukryte, mały druczek, ale to mniejsza z tym.

 

Widzieliście, jakie mają oprocentowanie na pożyczkę? No proszę was, kto korzysta z takich usług? Kto?. Widziałem takie pozytywne komentarze, że daje 100 za to, że komentarz był opłacony; -), może pracownik, który ma w zleceniu pisać takie posty.

 

Nie można wprowadzać innych w błąd, bo to jest karane, dlatego wykonują to ze swoich domowych komputerów, telefonów, tabletów..

Pożyczenie kwoty:

 

Pożyczka:1000 zł

 

 

Suma opłat:120 zł

 

 

Do spłaty: 1120 zł

 

 

 

RRSO:1819%

 

 

A to maksymalna kwota:

 

Pożyczka:1500 zł

 

 

Suma opłat:300 zł

 

spłata: 1800 zł

 

RRSO:819%

 

 

 

 

 

Co powiecie na ten temat; -) zauważyłeś coś dziwnego? Wypowiedz się proszę cię, bo pęknę ze śmiechu i wywrócę z krzesła obrotowego, na którym siedzę.

Ludzie opanujcie się i przestańcie korzystać z tego g****a, bo wpadniecie w pętlę długów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się firma ma się chyba dobrze z tego co wiaodmo firma to liczba mnoga. Naprawdę pod adresem nie ma żadnej firmy, normalny dom. Jak tutaj ufać takim firmowo (ale firmom) i co to woglę ku&&& jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dopiero jet jazda ;) Via SMS boże nie mówicie że ktoś jeszcze korzysta z tego. Od dawna wisi ogłoszenie że firma nie jest rzetelna i ma bardzo złą historię w urzędarz. Podobno nie rozliczają się z podatku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, co. Jak widzę reklamy na serwisach, to się zastanawiam jak tak można?. Taka firma a ludzie przyjmują reklamę na swój serwis.

Jak bym miał jakiś wielki portal(posiadam forum) mogę zamieścić reklamę banku, czy coś? Jednak nie para banku. Niecoś nie wypali a osoba, która zamieszczała reklamę też może mieć problem.

Tak słyszałem...

Jak test nie wiem? Ogólnie o tym VIA SMS. Słyszałem, że ludzie biorą pożyczki i nawet nie spłacają a to, dlatego że ich organ ścigania jest bardzo słaby, a wiadomo, że Polak potrafi;)

Mianowicie, jeżeli będzie tak to działać to daje kilka miesięcy i padnie;)

wasz Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ViA SMS działa już jakiś czas, z takim oprocentowaniem nie byłbym taki pewien że tak szybko upadną. Myślę, że nawet jeśli mają problemy z sciąganiem udzielonych pożyczek to zawsze znajdzie się firma, która sporo taniej wykupi takie wierzytelności i odzyska środki na własną rękę ( kilku chłopaków w skórach i szerokimi karkami).

 

Wracając do oprocentowania to jest straszne, aż dziwne że rząd się jeszcze nie zabrał za takie firmy bo przy nich chyba wszystkim znany provident jest super firmą. Niestety ludzie czasem są w takiej sytuacji, że sięgają po pożyczki 200-300 zł bez względu na oprocentowanie. Pamiętajmy, że w firmach typu Via SMS po miesiacu musimy oddać dwa razy tyle co pożyczyliśmy albo i lepiej. Jeśli ktoś nie ma noża na gardle, nie polecam pożyczać tam pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem że się pomyliłeś z %.Wchodzę na stronę, PACZE ;D a tu faktycznie takie ceny, jak za komuny. Jak to tak, to podlega jakimś zasadom norm społecznych, no żaden bogacz by nie miał jak tego spłacać.Ciekawe przy takim % wziąłby milion złoty ciekawe ile naliczą,aż napiszę do nich zapytam ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem wcześniej . VIA SMS ma to do siebie że możliwośc zamówienia gotówki poprzez sms jest bardzo atrakcyjna. Fakt na to klient się łapie, bo nie trzeba do nikogo iść i możesz sobie kilka złoty zamówić poprzez telefon.

ale...sms kosztuje jakieś 2,44 tak ? jak oni na tym mają zysk. SMS premium to jakieś 1,2 zł mają na swoje konto. Przy licznie 100 tys klientów bo tylu mają pytałem..

jest ?120.000 złoty z samych smsów ,więc jest jak pożyczać. Bo tylko w sumie tak najlepiej pozyczyć i w 90 % tak zamawiają usługę więc co? mają na co pozyczyć te pieniądze te z sms mnożą jeszcze o 3 - 4 krotnie więc głowa na karku kochany he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się zarabiają na smsach. Dostanie taki sms potem odpisze i złotówka wpada na konto tak co dziennie po kilkaset złoty , grosik do grosika, i będzie kokosza..

to normalne - zawsze tak było i będzie. Czy to takie normalne ? powinny być darmowe sms i nie dość że pożyczamy pieniądze to powinny być sms darmowe.

a nie płatne, ale to jak szukamy pożyczki nie zwracamy uwagi na to ile kosztuje sms , ile minuta, rozmowy... na info linię.

 

i tak wtedy taka firma ma dla nas pieniądze na pożyczenie z % pożycza następnym , koła się zamyka i powstaje drugi amber gold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no tak to jest w ogólne masakra jak można namawiać biednego na wysłanie sms żeby dostał pożyczkę a jak nie dostanie to się WK i załamie bo co ?

nie ma kasy na nic, no i ? co ? jak tak można pytam się ? wyslij sms a dostaniesz chwilówkę, nie no tylko skoczyć z okna boże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy bral tam pozyczke i bez problemu wszystko dobrze tam jest tak ze do 2 tygodni chyba bez odsetek sie oddaje ale nie pamietam czy on sie wyrobil i jak oddawal ale chwalil sobie i polecal :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leryco

Kapitał zakładowy - 5000 zł - tak więc widać, że firma malutka i chyba sądzili, ze sie rozwiną.

 

Dają pożyczki w kwotach 200, 300zł. Nikt nie dostanie 1500 czy 2000.  W tej chwili pierwsza pożyczka jest na 0%

 

Osobiście odradzam, chyba, ze kogoś 200zł zbawia.  Są firmy co dają więcej na mniejszy procent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy uczeni ludzie możecie porównywać RRSO banku i takich szybkich pożyczek... Przecież tego nie da się porównać, bo  okres kredytowy nie jest proporcjonalny. Czy 120 zł za pożyczenie 1000 zł bez sprawdzania czegokolwiek u klienta to sporo? Firma też ponosi ogromne ryzyko bo większość ludzi mimo wszystko spóżnia się ze spłatą lub w ogóle nie spłaca pożyczek. Ja nie mówię, że pożyczki prywatne to dobry pomysł, oczywiście, że nie są korzystne ale postawmy sie też w sytuacji firmy a także pamiętajmy o udogodnieniach, na które mogą liczyć klienci w przypadku pozabankowych pożyczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nprn

hehe,

pracuje w firmie że tak to ujmę "zaprzyjażnionej" i takie głupoty jakie tu czytam to po prostu śmiech na sali :P

Kapitał zakładowy: 5.000 złotych - że się chcieli rozwinąć etc. głupota - to jest dobry myk, po prostu ich odpowiedzialność firmy z kapitału (nie mówię o środkach trwałych, majątku) wynosi 5.000 zł zamiast np. 9.000.000. A spółka pożycza pieniądze od instytucji finansowych by pożyczać je osobom fizycznym;)

SMS kosztuje 1,23 - (1zł+VAT) - jeśli chce się mieć smsy które, że tak to ujmę są wprowadzane bezpośrednio w system (o ile jest zgodność treści z wymaganą) to trzeba niestety ogarnąć te premium - no chyba, że myślicie że ktoś siedzi i dostaje smsy na zwykłą komórkę i wklepuje je w system:P. Przy normalnym koszcie sms rzędu 29 groszy - 1,23 to cztery razy więcej z jednej strony, a złotówke droższe z drugiej ;) a do wzięcia pożyczki potrzebny jest JEDEN SMS (o ile korzysta się z formularza online, w przeciwnym wypadku aż DWA)

Pod adresem jest biuro, a nie dom;) ten adres to Babka Tower w Warszawie - no chyba że zakwalifikujesz biurowiec jako "dom" ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprocentowanie w ViaSMS jest w miarę "normalne" jak na pożyczkę pozabankową. Trzeba wziąć po uwagę fakt, iż ViaSMS nie weryfikuje BIK, co może się wiązać z małym ryzykiem. W końcu muszą zarabiać, a duża część dłużników lubi nie oddawać swoich długów...

Edytowane przez admin
regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gesla

Oczywiście, via sms to bardzo dobra firma. Dwukrotnie pożyczałam w tej firmie w nagłej sytuacji i jestem zadowolona z ich usług. Najbardziej podoba mi się to, że mają bardzo minimalne formalności przy udzielaniu pożyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość First Alliances Loan Firm
Halo,

Do you need urgent loan to clear your debts or need working capital loan to improve your business?

or he was rejected by

banks and other financial institutions?

Do you need a consolidation loan or mortgage?

search no more, as we are here to make all your financial problems are over. We loan funds to persons

in need of financial assistance who have bad credit or need money

pay bills, to invest on business at a rate of 2%. I want to use this medium to inform you that make reliable and beneficiary of the aid and be willing to offer a loan. Yes, please contact us by e-mail: firstalliancesloanfirm@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O via sms poczytacie też na stronie http://pozyczkainternet.pl/szybka-pozyczka-online-w-via-sms-jakie-koszty-i-opinie/ macie tutaj kilka ciekawych opinii o innych pożyczkach, nie wszystkie sa pozytywne także polecam poczytać bo warto wiedzieć  na co uważać u danego pożyczkodawcy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukk

Mam pozytywną decyzję! Teraz  czekam na pieniądze. Mam nadzieję, że szybko trafią na konto. Teraz 1500 zł można wziąć za0% prowizji a stali klienci 4tys mogą pożyczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buka

widać viasms dba o swoich pożyczkobiorców, chociaz jedna firma, której stawiam plus za to, ze poważnie traktuje swoich klientów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaszczur

Ja mysle ze mogę polecić Wam jeszcze jeden bardzo dobry serwis pozyczkowy. Korzystałem juz 2 razy kiedy byłem w nagłej potrzebie i naprawde wszystko na jak najwyższym poziomie i w szybkim czasie tanikredyt.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×