Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzesiek

I jak Grzesiek dostałeś?

 

Jeszcze nie było żadnego odzewu ze strony inwestora, cóż weekend był. Zobaczymy co będzie dalej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze nie było żadnego odzewu ze strony inwestora, cóż weekend był. Zobaczymy co będzie dalej!

Dawaj znać, bo sam czekam. Już kilka dni i też nadal nic nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mieszkam w Warszawie i kontakt od inwestora miałem jeszcze tego samego dnia. Mnie uratowali i jestem za to wdzięczny : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mieszkam w Warszawie i kontakt od inwestora miałem jeszcze tego samego dnia. Mnie uratowali i jestem za to wdzięczny : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina

ja juz nie , nie ma co wierzyc w cuda , tak jak ktoś napisał bardzo watpliwe by ktos na ladne oczy pozyczyl takie zawrotne sumy - concash przeciez nie sprawdza czy klient jest w ogole wyplacalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja juz nie , nie ma co wierzyc w cuda , tak jak ktoś napisał bardzo watpliwe by ktos na ladne oczy pozyczyl takie zawrotne sumy - concash przeciez nie sprawdza czy klient jest w ogole wyplacalny

Pani Sabino, faktem oczywistym jest, że nikt "na ładne oczy" nikomu nie udzieli pożyczki u żadnej firmie - dlatego u nas jest wniosek, w którym są dane wystarczające do zweryfikowania klienta.

 

 

 

Jeszcze nie było żadnego odzewu ze strony inwestora, cóż weekend był. Zobaczymy co będzie dalej!

Zgadza się, w weekend inwestorzy nie kontaktują się z klientami  :) 

 

 

 

Ja mieszkam w Warszawie i kontakt od inwestora miałem jeszcze tego samego dnia. Mnie uratowali i jestem za to wdzięczny : ]

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług oraz miło nam, że mogliśmy pomóc :)

 

Życzymy wszystkim miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po przesłaniu prośby użytkownika forum o sprawdzenie IP wielu przychylnych opinii na temat firmy Concash potwierdzam że pozytywne opinie były z jednej klasy IP czyniąc je niewiarygodnymi.

 

Ostrzegam wobec tego przed tą firmą i zamykam Temat a poszkodowanych proszę o sprawdzenie czy taka firma w ogóle jest wpisana do CEIDG - Concash, Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa nie jest podane że jest to spółka więc powinno być przy Concash imię i nazwisko osoby prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą.

 

Na https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx też nie udało mi się znależć tej firmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×