Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola

I jak Joanna jakaś zmiana? Ja nic. Już dzwoniłam trzy razy ponad 200 stówki, i nadal nic. Chyba mam żle poustawiane i dlatego dalej nie dostaje.

Nie wiem czy dziś nie zadzwonię i nie zmienię procentu. Może wtedy coś się ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

U mnie dalej cisza , nie wiem co mam zrobić, ja już mam 15 %, już mnie nie stać na zwolnienie, dzisiaj mija 14 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolt

W mojej sytuacji to była godzina czasu od dostarczenia umowy i wysłania podpisanego skanu do inwestora. W środę dokumenty wysłane a pieniążki już mam na koncie. Automatyczny przelew ustawiony i żadnych zmartwień już nie mam a konsolidacja w Concash to świetna sprawa! P O L E C A M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Boli - jeśli możesz to podaj nam jakie parametry mamy podać żeby cieszyć się razem z Tobą, z jakiego terenu jesteś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja mam 17% przy kwocie 10000zł okres 80 miesięcy. Już zaczynam się zastanawiać dlaczego wszyscy kurde dostają

a mnie to omija szerokim łukiem. Szlag mnie trafi. Zaraz zadzwonię i zmienię parametry może też dałam za duży procent

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Moim skromnym zdaniem tzw "opiekun mógłby być dostępny na czacie żeby wytłumaczył w czym problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Mi opiekun dokładnie powiedział jak wyglądają statystki i na podstawie tego dobrałam odpowiednie parametry, aby otrzymać pożyczkę. Chwila moment i sprawa załatwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

A inwestorzy kontaktowali się z wami na maila czy tylko telefonicznie najpierw?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Taduesz

Tego szukałem! Dzięki za wsparcie finansowe w tak ciężkiej sytuacji. Mogę was z czystym sumieniem polecić dalej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej93

Ja nic nie zmieniałem, poczekałem tylko 1,5 dnia i mam zrealizowane całe zlecenie pożyczkowe. Jak dla mnie spoko firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Coś cisza, bo ja dalej nie mam żadnej propozycji, to już 3 tydzień i nic, cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Ja ponad tydzień Joanna , na telefony straciłam ponad 300 i juz więcej nie zamierzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

JA nie dostałam żadnej propozycji- zmieniałam 4 razy -na telefon wydałam krocie. Nie wiem dlaczego tylko ja, Joanna i Sabina nadal czekamy.

Co jest nie tak? Dosłownie tracę już nadzieję. Niestety - czekam od zeszłego wtorku bez mała tydzień. I nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ola - ja czekam od 5.05 i dalej nic zmieniłam parametry 4 razy i dalej cisza, to raczej ściągacze i podstawienie " zadowoleni ", innego wytłumaczenia nie ma, trzeba wyrazić swoją opinię wszędzie gdzie się tylko da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja jestem trochę rozczarowana - miałam nadzieję, że chociaż jedna firma na rynku nei robi ludzi w wała. Nie bawi sie w naciąganie, itp.

Ja już trafiałam na przedpłaty na notariuszy, na ubezpieczenia, na paliwo, itp. Miałam nadzieję, że u nich jedyny koszt to rozmowa telefoniczna.

Ale wykonałam tych rozmów 4 - wydałam mnóstwo kasy na połączenia i nadal cisza. No wiecie inne firmy tego typu też skądś wzięły tych

pozytywnie komentujących - wystarczy przegrzebać internet i się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Tylko po co sie reklamują na wszystkich możliwych portalach .. nie widziałam tez żeby podali ważne informacje dot.firmy jedynie nr tel i adres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jak to po co ? Zarobić na połączeniach- taki sens. A najgorsze jest to że do takich firm zgłaszają się ludzie którzy nei mają już w życiu wyjścia.

Straszne jest potem to zderzenie z własnym idiotyzmem i nadzieją,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Witam,

 

Zamierzam się zapożyczyć - potrzebuję realnych opinii, czy "warto?".

Bo widzę, że różne tutaj recenzje się pojawiają.

Faktycznie tak długo się czeka?

Robert i co złożyłeś wniosek? Dostałeś jakąkolwiek propozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×