Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta

Wszyscy którzy pisza nieprzychylne komentarze oczekują na jakiekolwiek ruchy ze strony inwestorów. Oczekują od dłuższego czasu. Ja wiem, że nie unikacie odpowiedzi - co z tego jak gro osób oczekuje na jakikolwiek sygnał od jakiegokolwiek inwestora. Jak widac są osoby które podniosły oprocentowanie i nadal nic. Mieli nadzieję, a okazuje się że zostali po raz kolejny nabici w butelkę. Tak tak - nikt jakoś nie otrzymał czegokolwiek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wszyscy którzy pisza nieprzychylne komentarze oczekują na jakiekolwiek ruchy ze strony inwestorów. Oczekują od dłuższego czasu. Ja wiem, że nie unikacie odpowiedzi - co z tego jak gro osób oczekuje na jakikolwiek sygnał od jakiegokolwiek inwestora. Jak widac są osoby które podniosły oprocentowanie i nadal nic. Mieli nadzieję, a okazuje się że zostali po raz kolejny nabici w butelkę. Tak tak - nikt jakoś nie otrzymał czegokolwiek.

Oczywiście, że nie unikniemy odpowiedzi na to pytanie, nie mamy do tego powodów Pani Marto. Zakładając, że część komentarzy wyżej jest prawdziwa to po pierwsze nie wszyscy tylko 2-3 osoby na 20-30 pozytywnych opinie. Dodatkowo tak jak wyżej pisaliśmy:

 

"Pragniemy również zaznaczyć jedną ważną kwestie - mianowicie na forum

piszą zazwyczaj osoby niezadowolone z czasu odzewu inwestora. Z kolei

osoby, które otrzymały szybko pożyczkę są usatysfakcjonowane tym faktem i

traktują to jako rzecz normalną. Gdyby każdy zadowolony klient napisał

opinię na tym forum to by ta lista końca nie miała. Zawsze warto

pamiętać, ze statystycznie na 100 osób zawsze komuś jakiś aspekt nie

przypadnie do gustu. Nawet jak byśmy dopłacali 100 000 zł do każdej

pożyczki to by się znalazła osoba, która by się obraziła o to, że chcemy

ją przekupić lub uważałaby, że jest nieszanowana. Nie ma żadnej dużej

firmy, która ma 100% pozytywów, ponieważ to jest naturalna kolej rzeczy.

My jednak dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z naszych usług.

Dajemy z siebie wszystko i staramy się robić co w naszej mocy!"

 

"Tak tak - nikt jakoś nie otrzymał czegokolwiek." - tego akurat nie powinniśmy komentować z oczywistych względów. Jednak jesteśmy ciekawi skąd ma Pani takie statystki, ponieważ chyba pomyliła nas Pani z Arkonfinance :)

 

Wszystkie osoby zapraszamy do pisania maila do nas - wtedy możemy rzetelnie odpowiedzieć na zadanie pytanie, ponieważ możemy sprawdzić daną sytuację, danego klienta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafi

Z mojej strony mogę poręczyć za firmę. Przy oprocentowaniu 11% oczekiwałem na inwestora 3 dni. Dodam, że złożyłem wniosek w sobotę po godzinie 11:00, więc może bym otrzymał szybciej ka bym wysłał w poniedziałek. Jestem z województwa Dolnośląskiego a może to też ma jakiś wpływ na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Kuba - jak to zrobiłeś daj jakiś dowód że dostałeś, że nie jesteś postawiony, bo jak dotąd nikt z tych co piszą że cZekają nie dostał, a wszyscy nowi dostają, to trochę podejrzane.

Joanna dostałaś propozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ala dzięki czyli mogę mieć nadzieję, jeśli możesz to ile czytałaś i z jakiego regionu jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Joanna ja jestem z Warszawy i czekałam 1 dzień. Moje parametry: 10 000zł / 9% / 120. Jeżeli chodzi o pożyczkę bez BIK to firmę Concash można polecać dalej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Jak dostane będę polecać gdzie się tylko da, i na pewno tu wrócę i twierdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Joanna ja jestem ze śląska nadal czekam - tak jak ty - zmieniłam procent na wyższy wczoraj i dalej czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Nie wiem co niektórzy z was gadają. Ja tam jestem bardzo zadowolona z
usług tej firmy. Serio miałam tak kryzysową sytuację, że ta firma mi
życie ocaliła. W żadnym providencie, bocianie, kokosie nie dostałam
nawet szansy. A tu proszę - ogłoszenie na forum i porządna firma. Wiem,
że nie ma nic za darmo i nawet nie wymagam, aby firma działała jako
wolontariat. Opłata za połączenie - okej niech będzie. Najważniejsze, że
mam za co spłacić skumulowane zobowiązania!!! Naprawdę serdecznie
dziękuje za pomoc w spłacie moich długów.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Co tam u was ? Bo u mnie dalej cisza, dalej czekam jutro mija 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ta akurat provident daje każdemu, bocian również żadnych baz nie sprawdza i daje- owszem nie duże kwoty bo do 1,5 tysiąca ale daje, więc to bzdura z palca wyssana. Dziwne że inni nadal czekają przy niemałym procencie. Niech się firma ustosunkuje, bo widzę że większość komentarzy na wszystkich forach wszędzie pojawia się w póżnych godzinach nocnych i wszystkie pozytywne. Nie jest to przypadek- i zawsze imiona na wszystkich forach się powielają. To też dziwne

 

Joanna - my obie widzę czekamy jak naiwne idiotki - tyle dni inni przy małym procencie dostają propozycje od razu albo na drugi dzień. Farciarze? Przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jak ktoś już nie może wziąc w firmach typo provident i bocian - takie sytuacje się zdarzają- próbuje w takich firmach. Ja podniosłam procent wczoraj bardzo wysoko

bo do 17%, ale nadal czekam. Tracę nadzieję, że oni rzeczywiście mają jakichś inwestorów- nie wiem skąd pozytywne komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Może rzeczywiście większość inwestuje tylko w danym obszarze ... również czekam , najwyżej po jakimś czasie zmienię parametry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Widzę że coraz więcej tych czekających, ja już dzwoniłam trzy razy na więcej mnie nie stać, pasuje jakąś kąkretna i szczera odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Myślałam że chociaż ty dostałaś bo nie było cię widać kilka dni. A tu prosze ty też czekasz. A jakie parametry dałaś?

Mnie intryguje Ala która tu dużo pisze. Samo Concash niby gasi wszystkich i zaspokaja pytania. Aczkolwiek widzę, że ja ty Joanna i Ala jesteśmy jedyne niezadowolone.

Ja jestem ze śląska - Ala też, Joanna z małopolski a ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Nie liczmy na szczerą odpowiedż - na telefonach trzeba zarabiać!!!!!!!!!! Jesteśmy głupie i naiwne - nawet procent nic nie zmienia, a ponoć tylu

inwestorów mają - nie wierzę już dawno by się znalazł chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Hmmm mieszkam w Mazowieckim i wniosek złożyłem w poniedziałek o godzinie 10:30. W środę i 9 rano miałem telefon i spoko inwestora, który wysłał umowę + skan na maila. Nie wiem dziewczyny co wam doradzić. Ja tam jestem zadowolony z najważniejszego faktu - czyli, że nie sprawdzają biku i tego, że jednak cena jest dość atrakcyjna. Inwestor mnie pytał czy jest pierwszym, który do mnie dzwonił, więc wydaję mi się, że muszą mieć jakąś bazę na tylu klientów. Gość naprawdę spoko, gdyby nie to, że jest to osoba prywatna to bym wam numer podał. Nie wiem ja tam mogę same dobre słowa o Concash powiedzieć.

 

zapodaj.net/2856f6db463f9.jpg.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Krystian a możesz powiedzieć o jaką kwotę wnioskowałeś i na jaki procent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja dzisiaj znów zmieniłam wysokość kwoty pożyczki - może dałam za wysoką. Nie wiem, po rozmowie z moim konsultantem stwierdzono, żemoże podałam zbyt niskie kwoty wydatków albo zarabiam zbyt mało. Nie wiem już sama się gubię. Walić głową w mur dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×