Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Concash.pl

Prywatne pożyczki dla zadłużonych - bez BIK i KRD

Rekomendowane odpowiedzi

Admin:

http://ukredytowani.pl/topic/1593-prywatne-po%C5%BCyczki-dla-zad%C5%82u%C5%BConych-bez-bik-i-krd/page-16?do=findComment&comment=10687

 

Witam wszystkich użytkowników! :)

Przedstawiam wam platformę pożyczkową, na które znajdziecie pożyczki z najniższym oprocentowaniem na rynku. Dodatkowo aplikować o pożyczkę może każdy ( w tym osoby zadłużone / posiadające wpisy w rejestrach BIK i KRD) a przyznawalność wynosi ponad 98%. Jak to możliwe? Serwis Concash posiada swoją bazę inwestorów, którzy inwestują swój kapitał w pożyczki zamiast wrzucać pieniądze na lokaty bankowe. Mają z tego nieco większy zysk a pożyczkobiorca dzięki temu może otrzymać tanią pożyczkę.

Specyfikacja pożyczki:

Kwota: 500zł - 80 000zł

Okres spłaty: 1 msc - 10 lat

Oprocentowanie: 5% - 15%

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych szczegółami do przeczytania podstrony: http://concash.pl/o-nas

Edytowane przez Ukredytowani.pl
Niewiarygodna firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Dzięki za info, pożyczkę otrzymałam i mam nadzieję, że jak będę potrzebować kiedyś kolejną to trafię na tego samego konsultanta! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

CONCASH TO NIC DOBREGO ABSOLUTNIE NIEEEEEEEE POLECAM. STRACILEM PONAD 150 ZL NA TELEFON !!!!! ŻADNEJ ODPOWIEDZI ANI POŻYCZKI. CZUJE SIE OSZUKANY !!! OMIJAJCIE ICH Z DALEKA I BROŃ BOŻE NIE DZWOŃCIE. STRACICIE TYLKO PIENIĄDZE A POŻYCZKI NIE DOSTANIECIE BO NIKOMU NIE UDZIELILI. ONI W OGÓLE NIE UDZIELAJĄ POŻYCZEK. TO POŚREDNIK. UWAGA UWAGA NA CONCASH.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CONCASH TO NIC DOBREGO ABSOLUTNIE NIEEEEEEEE POLECAM. STRACILEM PONAD 150 ZL NA TELEFON !!!!! ŻADNEJ ODPOWIEDZI ANI POŻYCZKI. CZUJE SIE OSZUKANY !!! OMIJAJCIE ICH Z DALEKA I BROŃ BOŻE NIE DZWOŃCIE. STRACICIE TYLKO PIENIĄDZE A POŻYCZKI NIE DOSTANIECIE BO NIKOMU NIE UDZIELILI. ONI W OGÓLE NIE UDZIELAJĄ POŻYCZEK. TO POŚREDNIK. UWAGA UWAGA NA CONCASH.PL

 

No proszę, co za zbieg okoliczności. Żadnego klienta o imienia Karol, który potwierdzał wniosek nie mieliśmy od 3 tygodni. Za to 10 minut wcześniej przyszedł mail od konkurencji z grożbami.

 

Do konkurencji: Szanowny Panie z firmy, której nie będziemy reklamować - tak to do Pana. Jako uczciwie działająca firma niestety zabieramy Panu klientów i nie zatrudniamy 4 pracowników na CZARNO. Grzecznie Pana prosimy, aby Pan ochłonął i zacząć legalnie działać - pod względem formy zatrudnienia pracowników jak i uczciwej współpracy z klientami - z informacji zwrotnej od naszych klientów wiemy, że próbowali od was otrzymać pożyczkę bez skutku - dlatego teraz są naszymi stałymi klientami ;)

 

PS1: W internecie nie jest nikt anonimowy.

PS2: Niech Pan się nie wstydzi wpisać do KRS-u swojego serwisu pożyczkowego (no chyba, że się Pan wstydzi to inna sprawa).

PS3: Mail, z którego została wysłana prywatna wiadomość na konto firmowe niestety "nie odbiera poczty". No cóż, pewnie problemy techniczne...

PS4: Dlaczego w Pana firmie jest Pan jedyną osobą zatrudnioną a telefon odbierają kobiety? ;)

 

Jak to zawsze mawiamy: Życzymy miłego dnia Panie "Prezesie zarządu"! :)

Zespół Concash.pl

Edytowane przez Concash.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek17

Czekałem co prawda na otrzymanie pożyczki kilka godzin, ale pomimo negatywnej historii w BIK środki zostały mi przyznane przy oprocentowaniu 6%. Dziękuje za pomoc i będę polecać firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabukek5

Hej Sabina, Ja płaciłem 7,69 brutto. Nie ukrywam, że mogłaby ta infolinia być za free ale faktycznie nie pobierają tej opłaty administracyjnej jak większość innych firm. Mogę powiedzieć o firmie tyle, że jest uczciwa a 12000zł miałem po 30-40 minutach na koncie, także jest okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon oczywiście jest dostępny po wysłaniu wniosku. Gdyby Pan, chociaż zajrzał na naszą stronę, znalazłby Pan informacje pod samym logiem „pożyczki przez internet" - wtedy Pana "reklama w sygnaturce" zawierała by przynajmniej merytoryczny komentarz zamiast spamu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Proszę o informację dlacze otrzymałam jeszcze danych do logowania, Miało to trwać godzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację dlacze otrzymałam jeszcze danych do logowania, Miało to trwać godzine

 

Pani Joanno, dane zostały wysłane jeszcze raz przez nasz dział Obsługi Klienta Indywidualnego. Przypominamy, aby też sprawdzić folder "spam", ponieważ niektóre usługi e-mail mogą tak zakwalifikować wiadomość wysłaną drugi raz :) .

Życzymy miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Witam a ja jeszcze czekam nikt nie kontaktował się ze mną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Faktycznie w folderze "spam" czasami mogą być te wiadomości. Z tego co czytałam to poczta wp często wrzuca tam wiadomości, które mają tego samego nadawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek

Szybko i sprawie. Polecam wszystkim posiadającym wpisu w rejestrach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Proszę o odpowiedż kto dostał pożyczkę w concash

 

 

Cześć Joanna. Ja dostałem po niecałych 2 godzinach od czasu potwierdzenia wniosku, więc myślę, że dość sprawie działają i się nikt nie obija :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra

No i to mi się podoba! Pierwsza firma, która w końcu mi dała pożyczkę. Miałam wpis tylko w BIKU a jakoś dziwnie inne firmy pozabankowe zawsze zostawiały mnie w wnioskiem i tyle z tego było. Jeszcze raz dziękuje Panie Pawle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×