Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
eliasz

e-faktura

Rekomendowane odpowiedzi

A propos księgowości w banku. Mam konto w mBanku i coraz więcej pojawia się różnych wtyczek na stronie transakcyjnej. Reklamy, kredyty, przypomnienia o zbliżających się opłatach. Teraz jest też usługa mKsięgowości. Mnie to osobiście nie interesuje, ale jak ktoś szuka e-faktury czy firmy zewnętrznej do poprowadzenia swojej księgowości to ulokowanie jej w banku nie jest chyba złym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest w Banku ING. Koszt prowadzenia konta firmowego żaden. Do tego nie płaci się za przelewy z konta firmowego w przeciwieństwie do mB . W moim przypadku to jest ok 30 przelewów miesięcznie czyli w mB płaciłbym haracz w wysokości 45 zł za przelewy i to nawet na własne konto osobiste. Do tego Bank Ing oferuje szereg usług ułatwiających prowadzenie biznesu. Przede wszystkim nowoczesna KsięgowośćOneLine którą można dopasować do swoich potrzeb https://www.ingksiegowosc.pl/ .  Po drugie platforma handlowa która ułatwia znalezienie sprawdzonego i zweryfikowanego kontrahenta, jak i pomoc banku w realizacji zamówienia zawartego za pośrednictwem platformy.

Edytowane przez luka7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×