Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Papa_Het

Kredyt inwestycyjny a kredyt hipoteczny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam pytanie odnośnie jednej oferty na którą się natknąłem buszując przez internet - mam na myśli  kredyt inwestycyjny na zakup nieruchomości w Raiffeisen Polbank (wstawiłbym link, ale nie mogę :C) Jest napisane, że jest to kredyt inwestycyjny ale na bardzo konkretny cel - zakup nieruchomości. Więc pytanie do was (zanim uderzę do konsultantów) czy można to traktować tożsamo z kredytem hipotecznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz firmę? Kredyt inwestycyjny na zakup nieruchomości jest przeznaczony dla przedsiębiorstw i z reguły jest droższy od kredytu hipotecznego dla zwykłego Kowalskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście stawiałabym jednak na kredyt hipoteczny, bo według mnie jest on o wiele lepszym rozwiązaniem. Po pierwsze jest on przeznaczony dla osób prywatnych, po drugie jest tańszy, a po trzecie uzyskasz go o wiele łatwiej. Warto sprawdzić jednak oferty banków za pomocą jakiejś porównywarki kredytów (np http://www.totalmoney.pl/kredyty_hipoteczne), bo dzięki temu znajdziesz taki bank, który ma najlepsze oprocentowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość deadpool

a mi sie wydaje, ze kredyt inwestycyjny sie sprawdzi. zobacz jakie warunki oferuje raiffeisen polbank, mi dali dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że wszystko rozbija się tutaj o oprocentowanie kredytu. Brałabym to, które jest najniższe. Albo hipoteczny albo inwestycyjny...Można to sobie wszystko zresztą porównać:

http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/porownanie-oprocentowania-kredytow-mieszkaniowych/

 

Na stronie znajduje się porównanie oprocentownia kredytów hipotecznych Możecie sobie zernkąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×