Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co na początek może warto zastanowić się od czego ta depresja? Może masz kłopoty w związku? Ja tak miałem, nie układało mi sie z żoną, myśleliśmy nawet o rozwodzie. Dzieciaki namówiły nas na terapię dla par w gabinecie Bez Iluzji http://beziluzji.pl/psychoterapia-oferta/terapia-par . Zmobilizowaliśmy się i po kilku spotkaniach udało nam się wyjść z kryzysu. Jeśli powodem Twojej depresji sa problemy w zwiażku to rozważ terapię. Nie ma się czego wstydzić, to naprawdę pomaga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakładam że skoro piszesz o tym na tym forum to twój stan psychiczny jest wywołany problemami z bankami bądź sądami. Według mojej opinii nie należy tutaj szukać sposobu na leczenie depresji tylko działać u źródła problemu. Najlepiej jest zwrócić się o pomoc do kancelarii prawniczej, już sama rozmowa może sprawić że trochę Ci ulży. Jeśli potrzebujesz wsparcia w negocjacjach we Wrocławiu albo nawet w innym mieście polski to jestem przekonany że może Ci pomóc kancelaria Czapczyńskiego. Mają duże doświadczenie w tej gałęzi prawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak radzą poprzednicy, jak najszybciej zapisz się do specjalisty! A zanim pójdziesz na wizytę, przerwij błędne koło myślenia o problemach. Zacznij się ruszać, odpocznij, zrób coś innego, niż zwykle. Postaraj się oderwać myśli od codziennych trudności, znajdź zajęcie, które Cię uspokaja. Być może to chociaż trochę pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisik

Zgadza się. Pomoc odpowiedniego psychologa jest tu konieczna. Ja polecam Wam klinikę Medox w Nowym Modlinie - to jest w okolicach Warszawy więc niedaleko. Juz nie raz pomogli wydostac sie z depresji pacjentom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czujemy, że coś jest z nami nie tak lub inni nam mówią, że zachowujemy się inaczej niż zwykle, mamy obniżony nastrój, to warto już wtedy starać się zapobiegać depresji. Często jej przyczyną jest stres, problemy i brak umiejętności odprężenia się. W takich sytuacjach może okazać się pomocna kava kava . Poczytajcie sobie o niej. Relaksuje umysł i ciało, koi nerwy i dzięki niej można się odstresować. Poza tym zapobiega depresji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no ja Ci mogę poradzić podstawowe, ale dużo zmieniające rzeczy. Po 1 dieta, zacznij jeść zdrowo, głównie chodzi mi o warzywa, możesz też suplementować witaminę D , bo teraz jest mało słońca. Druga sprawa to sport, nie musi to być siłownia czy jogging, wystarczy codziennie 30 min nadprogramowego spaceru. Ostatnią radą jest znaleźć jakiś cel, może to być cokolwiek, chciałaś się nauczyć grać na gitarze? To teraz najwyższa pora, poświęć na to 30-60min dziennie, nawet jak nie będzie Ci się chciało , a za miesiąc mi podziękujesz :) Jeżeli mimo wszystko potrzebujesz porady specjalisty to poelcam z doświadczenia 

osrodekintra.pl

 
Edytowane przez Mirekman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są takie przypadki, że jak sami sobie nie poradzicie to nikt Wam nie pomoże. Mam kolegę który leczy się 10 lat i nic chociaż on mówi że widzi postępy. Nie chce w siebie uwierzyć.

Warto rozmawiać o problemie bo pomoc może być w rodzinie.

 

 

Cytat

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×