Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Kwiata

Wyszukiwarki kosmetyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre pytanie, bo takie miejsca w Internecie, gdzie zebrane są informacje o gabinetach i o zabiegach kosmetycznych rzeczywiście są. Można w nich znależć polecane zabiegi i gabinety. Ogólnopolski zasięg ma np. portal https://www.moment.pl/

Znajdziesz tam też sporo ciekawych artykułów o pielęgnacji urody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiedziałam, że są takie wyszukiwarki. Ja zawsze kiedy chce umówić się do kosmetyczki itd. a jej nie znam to korzystam z polecenia znajomych, albo sprawdzam opinie w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest wejść na stronę z opiniami i kierować się nimi podczas wyboru np. fryzjera. Ja tak robię od wielu lat i zawsze trafiam do najlepszych specjalistów z danej branży. Nie mówię tutaj tylko o kosmetyce, ale również o innych fachowcach np. z budowlanki czy też mechaników samochodowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co ja jeszcze z takich rzeczy nie korzystałam ale faktycznie może to być całkiem ciekawa opcja. Od siebie za to chcę wam polecić bardzo interesujący artykuł https://mamanawypasie.pl/2023/01/kosmetyki-dla-mamy-w-ciazy.html i ja jestem zdania, że jak najbardziej posiadanie wiedzy na temat kosmetyków dla kobiet w ciąży jest czymś bardzo ważnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardziej wiarygodnym źródłem wiedzy o kosmetykach niż wyszukiwarka są rekomendacje przyjaciół i znajomych oraz osób kompetentnych w tych sprawach. Gdy walczyliśmy z trądzikiem syna, to najlepszą informację na temat skutecznego leczenia otrzymaliśmy od znajomej z gabinetu kosmetycznego. Poleciła nam stosowane z dużym powodzeniem kosmetyki firmy Nanili.pl a dostępne również do użytku domowego. Kosmetyki Nanili są skuteczne w walce z dolegliwościami cery problematycznej takimi jak trądzik młodzieńczy, różowaty czy u osób dojrzałych, cera naczynkowa, sucha czy tłusta oraz przebarwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z żadnej wyszukiwarki, a idealnych kosmetyków zawsze szukam metodą prób i błędów. Ostatnio w taki właśnie sposób natknęłam się na tusz do rzęs eveline variete, który niesamowicie podkreśla moje rzęsy. Wydłuża, podkręca i zagęszcza, a do tego nie obkrusza się :)

IMG-20230621-224401.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz dobrych kosmetyków, to ja z czystym sumieniem mogę Ci polecić korektor Eveline Wonder Match. Mimo dobrego krycia nie jest ciężkim kosmetykiem, więc nie zbiera się w zmarszczkach :)

 

IMG_20230816_192103.jpg

Edytowane przez monika839

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×