Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
czesław

gdzie najlepszy kredyt na autko?

Rekomendowane odpowiedzi

mBank ma teraz promocję 0% na kredyty gotówkowe brane do roku czasu. Wychodzi najtaniej. Natomiast na samochód po prostu nie opłaca się brać. Po 5 latach spłacasz dalej wóz który nie jest już wart połowy ceny zakupu a ty spłacasz jeszcze raz tyle za ile go wziąłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu brałem kredyt na samochód i przejrzałem sporo rankingów w necie, nie wiem jaki w tej chwili jest najlepszy, ale ja wybrałem swój przy użyciu rankomatu finanse - ogarniałem gdzie kupić OC i przy okazji odkryłem, że mają tam też porównywarkę kredytów. Spójrz sobie na ich stronę, może Ci to trochę pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wziąłem kredyt na samochód, ale nigdy więcej, tak jak Dona pisała wyżej, po prostu sie nie opłaca, auto jest warte może połowe kredytu, a ja dalej do grudnia 2016 kredyt muszę spłacać. No wspomnę ile po drodze napraw było, jakby dłużej poczekał i odłożył więcej kasy to wyszedłbym na tym zdecydowanie lepiej. No ale teraz jestem mądrzejszy i będę jeżdził tym niespłaconym jeszcze autem dopóki nie uzbieram sumy na nowe lepsze 4 kółka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rogoz - dlatego w pewnym sensie alternatywą może być leasing. Zalet takiego rozwiązania jest całkiem sporo - możesz na przykład wybrać sobie niskie raty regularne z wysoką kwotą wykupu... przy czym na koniec umowy ostatecznie decydujesz się nie wykupywać samochodu. Co najlepsze - leasing nie jest obecnie dedykowany tylko i wyłącznie firmom, jako że w ofercie wielu firm znajduje się leasing konsumencki. W tym artykule: http://www.samochodowo.com.pl/kupno-i-sprzedaz/kredyt/skad-wziac-pieniadze-na-samochod-kredyt-na-auto-konsumpcyjny-czy-leasing/ są przedstawione pokrótce chyba wszystkie możliwe formy finansowania zakupu samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, leasing jest lepszy i jeśli ktoś ma firmę to jest korzystniejszy niż zwykły kredyt samochodowy, bo można go wrzucić w koszty prowadzenia działalności, a oprócz tego po kilku latach wykupić auto za % wartości lub wymienić na nowe. 

Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem BMW - nowego lub używanego, to polecam Bawarię Motors, mają dobre opcje finansowania i są dostępni w kilku miastach PL (Katowice, Wawa, 3city)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem nie jestem ale znajomy prowadzi firmę i po dwóch miesiącach przeglądania ofert zdecydował się na Raiffeisen Leasing, także polecam sprawdzić.

No to z wliczeniem w koszta działalności to naprawdę duży plus - zawsze mniejszy haracz dochodowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanów się czy leasing Ci się nie będzie bardziej opłacał. Jeśli masz działalność to zdecydowanie leasing, tak jak pisze makapaka, wliczenie w koszta to duuuży plus. Sam wziąłem auto w leasing właśnie w Raiffeisen i nie było żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wszystkim. Generalnie czytam, przegląda i wpadam w poważne refleksje nt. kredytu samochodowego. Niby wiem, którą firmę wybrać, ale większość tyczy się normalych aut. Ja z kolei szukam zabezpieczenia finansowego na poważniejszy sprzęt, jak rozrzutnik - http://www.mascus.pl/rolnictwo/uzywane-rozrzutnik-obornika - i się zastanawiam, czy w tym temacie wszystkie te firmy też mogą pomóc? Czy to się odbywa na podobnych zasadach, jak w osobówce? Dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:


Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat


Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl


  :) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, wydaje mi się, że leasing będzie lepszą opcją od kredytu. Znacznie łatwiej jest go uzyskać i zwykle jest tańszy. Mam tu na myśli oczywiście oprocentowanie, ale nie tylko. Kolejnym czynnikiem na korzyść leasingu jest to, że można go sobie odliczyć od kosztów, jeśli prowadzisz działalność - dlatego tak ważna jest opcja rozkładania na wybrane przez nas raty, aby dostosować tarczę podatkową. Zobaczcie szczegóły na https://www.scmultirent.pl/blog/wpis/Leasing-sie-oplaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup samochodu to bardzo odpowiedzialna decyzja z jaką musimy się zmierzyć. W dzisiejszych czasach w grę wchodzi jedynie zakup czegoś nowego. Już zbyt wielu ludzi opisało w internecie swoje problemy z samochodami z rynku wtórnego i ich sprzedaż drastycznie zmalała. Do tego weźmy fakt jak wiele możliwości finansowania mamy, bez znacznie czy jesteśmy osobami fizycznymi czy przez firmę. Uwagę natomiast warto zwrócić na marki jakie oferują w pakiecie ubezpieczenie. Jedną z lepszych ofert jest ta od Dacii - https://www.daciafinansowanie.pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenia Da nam to dodatkowy komfort, szczególnie jak dużo czasu spędzamy za kierownicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już uda Ci się znaleźć dobre autko używane i kredyt, polecam zdecydować się na przegląd używanego auta Volvo oferowany pod adresem:  https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/kampanie/przeglad-twojego-volvo-za-999-zl-brutto/ . Dzięki niemu będziesz mieć pewność w jakim stanie faktycznym jest auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktuj się, zobacz - https://leasing24.poznan.pl/

Zapytaj o Filipa. Załatwił nam finansowanie przy oczekiwaniach i parametrach, które nawet mnie się wydawały ciężkie.

A jednak się dało i warunki są całkiem spoko. Co najlepsze - nie widzieliśmy się na żywo.

Całe finansowani było ogarnięte zdalnie i tak to powinno wyglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×