Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
GwiazdkaN

LoanMe - nowa firma pożyczkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś firma z o.o. - strona główna nie wyświetla sie dobrze na wszystkich urządzeniach - przycinany jest dół strony i nie da się przewinąć. Poza tym ludzie zapamiętajcie 500+ jest po to abyście nie brali chwilówek w parabankach na kosmiczny procent! Dość już lichwy i dojenia Polaków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze firma nigdzie nie udostępnia żadnego regulaminu ani wzoru umowy to pierwszy zarzut.

Loan Me to odziała  firmy znanej z USA nie ma dobrych opinii

Po trzecie na forach jest mnóstwo pseudo komentarzy pisanych na zasadzie marketingu szeptanego czyli celowych dobrych opini

Sama strona i próba wzbudzenia dobrego wrażenia po przez jakieś akcje charytatywne z gwiazdami jest mało przekonywujące a bardziej podejrzane .

Sama firma działa na zasadzie wniosku przez telefon i umowa kurierem do domu ( z tego co wiadomo)

Nie ganie nie polecam ale zalecam rozwagę  kurier nie będzie czekał aż zapoznają sie państwo z umową !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam pożyczkę w LoanMe, podpisywałam umowę przez kuriera i nie było tak jak Pan pisze! Kurier przyjechał zostawił umowę i następnego dnia po nią przyjechał. Ja umowy czytam! Więc miałam czas na zapoznanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek85

Ja podpisywalem przez maila, wszystko było ok. W poniedziałek kaska była na koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kacepr8815

Dobrze ze zmienili ta reklame. Moj znajomy u nich brał to mówił ze są spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×