Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze są darmowe pożyczki. Takie pożyczki naprawdę istnieją i naprawdę ich koszt wynosi 0 zł[/size]. Jedyny warunek to taki, że trzeba je spłacić w terminie. Żeby wziąć darmową pożyczkę trzeba zaciągnąć chwilówkę po raz pierwszy w danej firmie pożyczkowej. Co więcej, pożyczkę może wziąć praktycznie każdy, nawet ktoś ze złą historią kredytową ponieważ nie każdy klient firmy pożyczkowej jest sprawdzane w BIK.
 
Jak wspominałem wcześniej, darmowa pożyczka krótkoterminowa do 90 dni jest dla nowego klienta firmy pożyczkowej czyli takiego, który po raz pierwszy bierze pożyczkę w konkretnej instytucji pożyczkowej.
 
Jak policzył to jeden ze znanych blogerów finansowych (http://rekinfinansow.pl/darmowe-pozyczki-online/) można nawet przez parę lat co miesiąc brać 2000 zł pożyczki i spłacać ją kolejną (chociaż oficjalnie niby nie wolno spłacać poprzedniej pożyczki koleją). Firm udzielających bezpłatnych pożyczek jest bowiem około 20.
 
Sam biorę chwilówki przez internet więc mam spore doświadczenie. Jakby co to służę radą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 26

Wszystko można, jeśli tylko ma się trochę sprytu. Jednak nie polecam takiej praktyki, bo tylko osoby dobrze poruszające się w tej dziedzinie mogą pozwolić sobie na takie działanie. Ci, którzy raczkują w świecie pożyczek pozabankowych  mogą w bardzo szybki sposób doprowadzić się do zadłużenia

/loando.pl/wpis/przedluzenie-splaty-pozyczki   - co ostatecznie, może doprowadzić do bankructwa. To prawda, na rynku jest sporo firm, które zachęcają swoich klientów pierwszą pożyczką za darmo, która spłacasz bez odsetek i prowizji, o ile zrobisz to w terminie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywisćie,ze istnieją. Jest ich całkiem sporo. Wbrew pozorom firmy na takich właśnie pożyczkach chwilówkowych wcale nie tracą z racji tego,że przekonują do siebie nowych klientów. Taka osoba o wiele chętniej potem ponownie skorzysta z opcji wzięcia takiej włąśnie pożyczki.

 

Sugeruję zajrzeć sobie na tę stronę:

http://www.forum-kredytowe.pl/f150/

 

Jest to forum o chwilówkach. Na forum znajduje się temat o tym jakie firmy mają takie darmowe pierwsze chwilówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Tracą, jeśli klient do nich nie wróci, a, że na rynku dostępnych jest ponad 20 ofert "pierwsza za 0", to każdy klient może długo skakać z kwiatka na kwiatek i cieszyć się darmową pożyczką bez potrzeby brania drugiej w tej samej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Ja już pisałem w kilku miejscach jakie jest moje zdanie na temat darmowych pożyczek. Są tylko dla tych, którzy mogą spłacić pożyczane kwoty w szybkim terminie. Innym polecam feniko gdzie dają 4 miesiące na spłatę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:


Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat


Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl


  :) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz coraz częściej można trafić na chwilówkę za darmo, szczególnie jak pierwszy raz się pożycza. Widziałam coś takiego np. w MoneyMan. Wystarczy popatrzeć po rankingach i tam to zawsze jest zaznaczone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczki pozabankowe za 0 zł istnieją i mają się dobrze. Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu że na rynku będzie aż taka potrzeba ich brania. Firmy teraz coraz częściej prześcigają się w swoich ofertach proponując - poza tym że oddajesz dokładnie tyle co pożyczasz - konkursy związane z chwilówkami - gdzie często i gęsto można wygrać spłatę takiej chwilówki. Poza tym kwoty pierwszych pożyczek 2500-3000 zł stały się teraz standardem gdzie 5 lat temu było to zaledwie 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi się ich boi i krytykuje https://tokefem.jimdo.com/pozyczki-wonga-vivus/

Ale są naprawdę za darmo, wiem bo testowałam kilka. Jak się spłaci  taką promocyjną pożyczkę w terminie, to jest naprawdę za darmo. One spełniają rolę marketingową

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu.
Jesteśmy firmą która oferuje najlepsze usługi finansowe ale nie tylko. Na naszej stronie internetowej http://twojefinanse2018.pl.tl/ możecie Państwo znaleźć najlepsze konta bankowe zarówno osobiste jak i dla firm. Różnego rodzaju kredyty , umówić się z doradcą w sprawie kredytu hipotecznego. Każdy może znaleźć dla siebie ubezpieczenie na życie, OC/AC i inne. Oferujemy także zakupy online z dostawą do domu, oferty multimedialne i wiele wiele innych produktów. Wszystko to dostępne jest na jednej stronie i bez wychodzenia z domu i tracenia zbędnego czasu możecie to Państwo online. Zapraszamy zespół twojefinanse2018.

link do strony: http://twojefinanse2018.pl.tl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam od znajomych o AASA- tu łapcie link http://www.aasapolska.pl Bardzo szybko ta firma się stała się popularna wsród moich znajomych, którzy potrzebowali szybko pieniążków na nagłe wydatki, a ta firma własnie proponuje ekspresowe kredyty . Nawet gdy nie udawało im sie dotrzymać termin spłaty, to bo bezproblemowo odraczali spłate. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe pożyczki są naprawdę za darmo, o ile tak jak ktoś już napisał - zostaną spłacone w terminie. Takich chwilówek nie trzeba się obawiać. Możemy martwić się jedynie własną rzetelnością i umiejętnościami zarządzania budżetu. Jeśli ich nie posiadamy, faktycznie może być nam trudno zwrócić dług o czasie.

Edytowane przez Nhita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często korzystam z darmowych chwilówek i nie widzę w tym nic złego, jeżeli robi się to z głową i faktycznie pieniądze, których nam brakuję są już naliczone tzn. pracuje na etacie i wiem, że już zarobiłem kwotę, którą pożyczam, ale muszę tylko poczekać do jej wypłaty, dlatego mogę sobie pozwolić na darmową chwilówkę i mieć kasę szybciej. A po wypłacie od razu pierwsze co robię to ją spłacam. 

Edytowane przez tomasz_klimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×