Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
dkfinanse

Leasing - Na oświadczenie - Bez baz - Procedura uproszczona

Rekomendowane odpowiedzi

LEASING NA OŚWIADCZENIE - PROCEDURA UPROSZCZONA BEZ BIK, KRD, ZUS, US

Oferujemy wyboru leasingu operacyjnego, finansowego, mobilnego oraz zwrotnego.  W ofercie posiadamy także leasing konsumencki na dogodnych warunkach z minimum formalności.

Ubezpieczenie pojazdów OC/AC dla pojazdów można wliczyć w raty leasingu.

•    Leasing już od pierwszego dnia prowadzenia działalności,
•    Opłata wstępna od 0%,
•    Leasing bez BIK/BIG/KRD/ZUS/US
•    Finansujemy nawet 15 letnie auta,
•    Okres leasingu nawet do 10 lat,
•    Decyzja już w ciągu kilku godzin od złożenia dokumentów,
•    Uproszczona procedura – nie trzeba pokazywać dokumentów finansowych,
•    Leasing przedmiotów nowych i używanych,
•    Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych,
•    Leasing operacyjny, finansowy, mobilny oraz zwrotny.
•    Minimum formalności – maksimum skuteczności
•    Możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych kosztów,
•    Uproszczone procedury kredytowe

Nie czekaj dłużej. ZADZWOŃ lub NAPISZ już dziś. Skontaktuj się z doradcą DK Finanse w celu omówienia szczegółów.

DK Finanse
mail: biuro@dkfinanse.pl
tel. 510 051 934
tel. 22 114 69 32
www.totalkredyty.pl

Działamy na terenie całej Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marchisio

Strach jednak wchodzić w taką ofertę. ja teraz poszukiwalem leasingu konsumenckiego i jesli mam wybierac to wole raiffeisen leasing niz jakies nowe 'az za dobre' oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie finansowanie jest możliwe i to przy racjonalnych kosztach - dostałem je niedawno, ale nie od nich. Sprawa była załatwiana przez Leasing24 Poznań. W zasadzie przy pierwszej rozmowie opisywali mi ekstremalne sytuacje, w jakich przyznawali finansowanie, a wydawało mi się, że mój przypadek jest szczególny trudny. Tymczasem ludzie mają przyznawane finansowanie w naprawdę trudnych sytuacjach. Kwestia tylko oferty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:


Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat


Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl


  :) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj https://bmwdirect.pl/model/x5,suv macie ciekawą opcję, jeśli chodzi o leasing auta. Jest tam nie tylko wiele różnych modeli samochodów, ale również znajdziecie różne propozycje leasingu. Myślę, że warto przede wszystkim stawiać na dobrej jakości auta, które są komfortowe i bezpieczne. Pomyślcie koniecznie o tym, aby pojazd był dopasowany do waszych potrzeb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę ja dopiero co przymierzam się do leasingu i muszę przyznać, że jak najbardziej warto jest co nieco na jego temat wiedzieć. Mi bardzo spodobała się wiedza zawarta w tekście na stronie https://www.zaufany-ksiegowy.com.pl/zawieszenie-dzialalnosci-gospodarczej-a-koszty-leasingu i faktycznie zawieszenie działalności i leasing to są dwie bardzo ważne sprawy korelujące ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele osób wie, że usługa leasingu umożliwia dostęp nie tylko do samochodów, ale również do różnego rodzaju specjalistycznego sprzętu, maszyn oraz innych wartości niematerialnych i prawnych. Co za tym idzie - leasing tak naprawdę umożliwia przedsiębiorcom pozyskanie praktycznie wszystkiego, co jest niezbędne do prowadzenia ich działalności gospodarczej! Mowa tutaj m.in. o maszynach i urządzeniach np. rolniczych czy budowlanych, a także lokalach, tj. biura, czy lokale handlowe. Opcji jest dużo.
_____________________________________

Prowadzisz biznes? Zobacz, co możesz wziąć w leasing

Edytowane przez leslie.boehm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj namiary na Pana Filipa 609545414. 

Co ciekawe - nasz leasing był w całości załatwiony zdalnie. Nie było żadnych komplikacji.

Umowa przed kamerką. Pokazał mi różne opcje i na tej podstawie podejmowaliśmy decyzję.

Porządny GAP, elastyczność, dostosowanie rozwiązań. Ale to już trzeba się kontaktować indywidualnie i tak to ustalić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×