Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
BKrystian

Kredyty, pożyczki - najlepsze oferty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym przedstawić najlepsze oferty kredytów, pożyczek itp.

Minimum formalności, szybkie składanie wniosków oraz także sprawny przelew pieniędzy na konto

Chętnych zapraszam na priv gdzie dam link do naszej strony

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez BKrystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są darmowe pożyczki (przykładowe zestawienie firm z darmowymi pożyczkami przez internet: rekinfinansow.pl/darmowe-pozyczki-online/). Takie pożyczki naprawdę istnieją i naprawdę ich koszt wynosi 0 zł. Może je wziąć praktycznie każdy nawet ktoś ze złą historią kredytową ponieważ nie każdy klient firmy pożyczkowej jest sprawdzany w BIK.

 

Darmowa pożyczka krótkoterminowa do 90 dni jest dla nowego klienta firmy pożyczkowej czyli takiego które po raz pierwszy bierze pożyczkę w konkretnej instytucji pożyczkowej.

 

Jak policzył to jeden z blogerów można nawet przez parę lat co miesiąc brać 2000 zł pożyczki i spłacać ją kolejną ( chociaż oficjalnie niby nie wolno spłacać poprzedniej pożyczki koleją)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pożyczam od Extraportfel co jakiś czas i tam nie ma problemu z terminami spłat. Są uczciwi względem klienta, dlatego warto przejrzeć ich ofertę na https://www.extraportfel.pl/ . Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze to wystarczy wypełnić prosty wniosek a decyzja wpłynie bardzo szybko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że jeśli już ktoś potrzebuje kredytu np na wykończenie mieszkania to najlepiej udać się z tym do banku a nie do jakiejś innej instytucji. Miesiąc temu remontowałem mieszkanie a udało mi się je dokończyć dzięki ofercie http://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy/kredyt-gotowkowy.html Potrzebowałem dosłownie 10 tys zł i dostałem je bez problemu na bardzo korzystnych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze bym dorzuciła do firm pozyczkowych Lendon . Pierwsza pożyczka udzielana jest do 2000 zł na okres 30 dni całkowicie bez odsetek . Ja akurat nie pozyczalam tyle lecz znacznie mniej, bo jakieś 700 zł . Tyle samo oddałam po miesiacu czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko jeszcze sprecyzować co znaczy najlepsze oferty. Przykładowo jak dla mnie najistotniejszy jest koszt pożyczki. Oczywiste jest zatem, że najpierw gratisowe będą najlepsze a póżniej już tylko te najtańsze. Jeśli chodzi o te tanie to prowadzę jeden ze spisów pod marką Grosikomat. Uprzedzam jednak, że zanim ktoś wybierze dla siebie taką tanią pożyczkę chwilówkę, powinien przekalkulować, czy będzie w stanie ją spłacić.

Osobiście odradzam, ale jak ktoś musi, to dlaczego nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słysząłam od znajomych o AASA. Bardzo szybko ta firma się stała się popularna wsród  moich znajomych, którzy potrzebowali szybko pieniążków na nagłe wydatki, a ta firma własnie proponuje szybka pożyczka przez internet bez zaświadczeń . Nawet gdy nie udawało im sie  dotrzymać terminu spłaty, to bo bezproblemowo odraczali spłate.  Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie zawsze wzbraniałam się przed braniem kredytów, jakichkolwiek. Jednak wiadomo czasy są różne, wydatki stale rosną a pensje niestety z reguły na tym samym poziomie. Ostatnio znajoma w pracy powiedziała mi o dość ciekawej ofercie kredytu gotówkowego. W internecie znalazłam ich stronę i ich propozycja wydaje się być bardzo sensowna https://kredyt123.pl/kredyt-gotowkowy. Co o tym myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra oferta w sektorze pozabankowym to zawsze gorsza oferta niż kredyt bankowy. czasem jednak bank nie da tyle ile się faktycznie potrzebuje. na znalezienie dobrej pożyczki pozabankowej trzeba poświęcić trochę czasu. grunt to porównać koszt ostateczny oraz wziąć pod uwagę okres spłaty. im dłuższy okres tym większe koszty za prowizję, ale przekłada się to oczywiście na wysokość raty. warto skorzystać ze spisu firm pożyczkowych http://moniak.info/pozyczki-online/na-raty/ i porównać co gdzie i za ile. pewną opcją są również społecznościówki, ale tutaj trzeba się trochę nastarać aby dostać szybko pożyczkę, jednak bywają czasem bardzo atrakcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie tutaj firmy chwilówkowe Jednak chciałabym zaznaczyć,że wcale nie sa to najkorzystniejsze oferty .  Po pierwsze oprocentowanie takich kredytów jest bardzo wysokie Po drugie w sytuacji kiedy macie problemy ze spłąta kredytu to nie jest z nimi tak łatwo negocjować jak na przykład z bankiem. Firma prywatna wcale tak chętnie na ugodę nie idzie.

Tak więc radzę poczytać sobie opinie o kredytach gotówkowych w poszczególnych bankach:

http://www.forum-kredytowe.pl/f136/

 

Na tym forum jest sporo opinii. Warto jest również założyć temat ponieważ często najlepszy kredyt zależy od naszej indywidualnej sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam LoanMe - dwa razy korzystałam z ich usług, szybka decyzja i gotówka na koncie w ciągu doby, tygodniowe spłaty rat - jedyny minus to to, że sprawdzają bazy BIK i BIG, ale komornik już ujdzie i zależy od indywidualnych preferencji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam brania pożyczek w firmach prywatnych. Tak jak pisałem w innym wątku. Takie małe firmy udzielają chwlówek oprocentowanych na kilkaset - kilka tysięcy procent w skali roku. Czyli jak widzicie nieproporcjonalnie więcej niz w banku. Jest to najkrótsza droga do zadłużenia. I to powaznego zadłużenia się....

 

W bankach formalnosci jest wiele, ale za to oprocentowanie jeset przyzwoite. I jeśli będziecie mieli problemy ze spłata to jednak łatwiej będzie z nimi dyskutowac o przedłużenie terminu spłaty niż z firmą chwilówkową.

 

Na dzień dzisiejszy najkorzystniejsze warunki kredytu gotówkowego ma moim zdaniem eurobank: https://www.eurobank.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze kredyt w banku zwykły szaraczek zatrudniony na umowę zlecenie albo na czarno dostanie kredyt, dla nas to tylko szukanie ratunku w Moneyman bo jesteśmy po prostu bez szans przy kryteriach jakimi się kieruje bank przy udzielaniu kredytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:


Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat


Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl


  :) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłam wziąć pożyczki w banku, wiec zdecydowałam się na firmę poza bankowa ale ratalną. Wybór padł na LoanMe i muszę przyznać ze jestem zadowolona, mili doradcy, wszystkie koszty zostały mi przedstawione. Pożyczkę wzięłam na rok z możliwością spłaty wcześniej. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentyna4

Od chwilówek lepiej trzymać się z daleka, bo narzucają lichwiarski procent. Jak potrzebowałam pieniędzy na remont to załatwiłam tanią pożyczkę przez galerię finansową z Warszawy. Współpracują z kilkunastoma bankami, więc są na bieżąco z promocjami, warunkami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz najlepszych i najbardziej satysfakcjonujących ofert. Dla ułatwienia jest ta strona 
https://weronika14.oferty-kredytowe.pl/
dzięki której wszystko masz w jednym miejscu.

W ofercie są konta osobiste,firmowe lub kredyty,pożyczki na różne cele od chwilówek przez samochodowe, leasing, hipoteczne, konsolidacyjne i inne.

Wejdź, zobacz, porównaj a może cię coś zainteresuje.

https://weronika14.oferty-kredytowe.pl/
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×