Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
paulinka

najlepszy kredyt dla małego sklepu internetowego - fm bank?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Postanowiłam podpowiedzieć młodym - rozpoczynającym swoją "karierę" na własnym podwórku gdzie najlepiej uzyskać kredyt na rozpoczęcie działalności. Przyznam, że w telewizji mamią nas tymi kredytami na start jednakże w rzeczywistości bywa to zupełnie różnie. Mi poprzez poradę znajomego udało się, znależć kredyt na świetnych warunkach w FM BANKU. Bank ten ma podpisane umowy z różnym dotacjami dlatego można u nich naprawdę wiele zdziałać. Co więcej jak sama przyznała Pani pracującą w ich placówce bardzo dużą szansę mają u nich osoby podejmujące działalność w obszarze sprzedayż internetowej - jest to bowiem dział który wg nich jest plasowany jako jeden z aktualnie najlepiej rokujących biznesów. Oczywiście podstawą do otrzymania kredytu jest pozytywna historia bankowa. Muszę przyznać, że byłam lekko przestraszona ponieważ 2 razy w życiu zdazyło mi się spłacić kartę kredytową kilka dni po terminie jednak bank ten przymyka oko na opóżnienia do 30 dni. Wystarczyły małe wyjaśnienia by temat uznać za załatwiony. Także polecam wszystkim. Może miał ktoś z nimi również do czynienia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć, że komuś udaję się rozkręcać własny biznes i znależć na to odpowiednią ilość środków. Jak jednak w banku wyglądała sprawa zabezpieczenia kredytu ? Posiadałaś jakieś własne zabezpieczenie, czy kredyt był zabezpieczony zakupionymi aktywami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwota jaką otrzymałem nie wymagała zabezpieczeń i to kolejny plus tego banku. Z tym że z tego co słyszałem ten bank dostaje duże dofinansowanie do tych kredytów stąd są tam naprawdę ogromne możliwości. Jedyne co musiałem podpisać to taka możliwość zajęcia mi konta firmowego w momencie gdy nie będę wywiązywał się z terminowych wpłat. Nie było jednak daj boże konieczności by musieli posunąc się do tego typu procedur. Dlatego właśnie polecam. Bardzo przyjemny bank - mpoim zdaniem w Polsce jeszcze strasznie mało rozreklamowany. Przyznam że odnalazłem ich ofertę dopiero po sporym przegrzebaniu internetu. A szkoda - bo powinni więcej postawić na reklamę. Na rynku bowiem roi się aż ofert kredytów na start które w praktyce dostac jest bardzo ciężko a nie słychać o banku który otwiera takie możliwości. Dlatego rozsiewajcie wieść dalej:) Kto otwiera działalność - warto się przejść i przejrzeć ich ofertę. Trzeba pamiętać o tym że bardzo duże znaczenie w przypadku możliwości uzyskania u nich kredytu jest rodzaj prowadzonej działalności. Naprzykład właśnie w sklepach internetowych widzą oni wielki potencjał dlatego nie boją się na nie łozyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

www.kredyt-krakow.pl

 

Współpracujemy z 65 najlepszymi
bankami i instytucjami inwestycyjnymi, aby spełnić oczekiwania
przedsiębiorców w zakresie finansowania przedsięwzięć tj:

  • zakup ruchomości (samochody, maszyny, linie technologiczne) i nieruchomości (działki, budynki).
  • przetargi (kaucje, finansowanie realizacji zamówienia nawet do 70% wartości )
  • finansowanie udziału własnego w dotacji unijnej (zakup maszyn i urządzeń rolniczych, linii technologicznych, innowacji)
  • factoring (nowoczesne rozwiązania finansowe zapewniające płynność przedsiębiorstwa)


Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów.

Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejszą, bezpieczną ofertę finansowania, leasingu oraz kredytu na rynku.

 

Zapraszam do kontaktu:

e-mail: krakow@dg-finanse.pl

tel/fax: 12 410 54 53

kom.: 502 995 336

www.kredyt-krakow.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludzi nie wie jaka oferta jest najlepsza i ile proponują banki. 
Zazwyczaj największa obawa jest o raty. 
Mamie mojej przyjaciółki spędzało to sen z powiek. 
Najlepiej będzie porównać różne oferty kredytów i wziąć taki kredyt-dla-firm, który nam będzie odpowiadać.. Bo przecież większość ludzi chce wiedzieć na czym ma stać, ile ma zapłacić, a także o tym co jest dla niego najlepsze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitor Kredytowy

Monitor Kredytowy - Pracujemy dla Twojego zadowolenia
Najlepsze kredyty w jednym miejscu, SPRAWDŹ!!!
...

Kredyty: HIPOTECZNE, GOTÓWKOWE, dla FIRM, dla WOLNYCH ZAWODÓW

www.monitorkredytowy.pl
kredyty.opole@gmail.com
tel. 503 530 895

Edytowane przez admin
regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baska

Na rozwoj malej firmy warto wziasc kredyt obrotowy z bezplatna gwarancja de minimis.Kredyt obrotowy mozna wziasc na rozwoj firmy badz biezace wydatki w firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe przedsiębiorstwa napędzają tę gospodarkę, a państwo spraw im nie ułatwia.
To przykre gdyż sama wolałabym zaufać małemu przedsiębiorstwu.
Jeżeli chodzi o kredyt, to wszelkie obawy z nim związane wywodzą się od rat.
Nikt by nie chciał by jego rata była wysoka, a tym bardziej jak się ma swoją małą firmę.
Kalkulator kredytowy obliczy wysokość raty i porówna za nas banki, które oferują najlepsze dla nas rozwiązanie.
Lepiej nie szukać w ciemno i nie wierzyć reklamom.
Zapraszam na http://www.kalkulator.pl/kalkulator-kredytowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzyć reklamom i znajomym :) Opinie najlepiej zasięgnąć u żródła, czyli w banku. Wystarczy tylko sprawdzić RRSO kredytu i poprosić o symulację spłat dla różnych okresów. Są również propozycje kredytowe dla firm, które działają krócej niż 6 m-cy.  Niekiedy fajną formą jest założenie rachunku bankowego dla firm z odpowiednio wysoką linią kredytową. Tutaj sprawdzisz kredyty dla firm, również dostępna wyszukiwarka kredytowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FM Bank to pierwsza w Polsce instytucja finansowa dedykowana do obsługi małych i średnich przedsiębiorstw. Kredyt FM Banku udzielany jest do 150 000 złotych. Kontakt ze strony banku następuje błyskawicznie – w 15 minut, natomiast decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu godziny. Jesteś zainteresowany ... i czekaj na kontakt z doradcą.

Edytowane przez admin
regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dla nowo powstającym firmą polecam produkty firmy NEOPAK. m.in. http://www.neopak.pl/akcesoria/markery/marker-permanentny-czarny

 

A ja Ci polecam słownik ortograficzny. Nie dość, że trol w nicku i spamer to jeszcze analfabeta. Tym flamastrem, lepiej sobie zaznaczaj słówka w słowniku a jak już sie nauczysz pisać poprawnie po polsku to wtedy dopiero włącz internet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×