Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
tunia

Co na obiad

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że ma to byc coś bardziej reprezentacyjnego? Jeśli takt to polecam zrobić kotlet de volaille:

https://www.przepisy.pl/przepis/kotlet-de-volaille-1

 

Tutaj jest dobry przepis. Kotleciki są smaczne, wprawdzie przygotowanie zajmuje trochę czasu bo trzeba zrobić kieszonkę i ją nadzieć. Za to danie jest smaczne i na bank zrobi wrażenie na teściowej. W naszym małżeństwie to ja gotuję i jest to moje sztandardowe danie na sobotę albo niedzielę kiedy mam więcej czasu na gotowanie.

img_2253711566.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Teraz jest sezon na dynie - zupa dyniowa jak znalazł na obiad dla teściowej. W końcu jest to nieprzeciętna zupa. A na drugie coś o wyrazistych smakach, jakaś sałatka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady po co ją czymkolwiek zaskakiwać? Skoro jesteście już po ślubie to teściowa nie ma nic do gadania, bez względu na to czy dasz jej słone paluszki czy wykwintne danie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś takiego nazywa sie makaron ze szpinakiem :) No chyba, ze myślisz o kluskach w kategorii pyzy :) 

Sama staram się przygotowywać dania sezonowe, mam sporo cukinii w ogrodzie tak wiec bardzo często robię takie roladki:

https://www.przepisy.pl/przepis/roladki-z-cukinii-2

Danie proste i nadaje sie i na lekki obiad i na.... przystawkę na imprezie ( ostatnio jak odwiedzili nas znajomi to roladki zrobiły prawdziwą furorę).

roladki-z-cukinii720918.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×