Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
tunia

Co na obiad

Rekomendowane odpowiedzi

W takiej sytuacji możesz postarać się coś oryginalnego i być może w ten sposób zyskasz sobie sympatię u teściowej. Postawiłabym przykładowo na jakąś rybę z makaronem. To do niedawna rzadkie połączenie w kuchni nieprzypadkowo zyskuje coraz większe wzięcie. Trzeba pamiętać, że wbrew pozorom przygotowanie takiego wcale nie jest trudne, ani też kosztowne. Myślę, że wkładając pasję w gotowanie uda ci się wyprawić wspaniałą ucztę i mieć z tego satysfakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład mam ochotę na naleśniki. A z racji, że niedaleko domu mam bardzo dobrą naleśnikarnię, która prowadzi moja przyjaciółka to chyba po drodze do domu kupie naleśniki. Wiecie moja kolej gotowania. Z reszta moja żona ma dziś coś w szkole i musi dłużej dostać. A zasada kto pierwszy ten gotuje nadal obowiązuje. W każdym razie naleśniki z naleśnikarni na rogu są wyśmienite i tanie. Mają tam też taki fajny system obsługi. Koleżanka mi kiedyś mówiła, że zakupili go z https://joinposter.com/pl i miał być tylko na próbę. Ale trzeba przyznać, że świetnie się sprawdził i mogę to potwierdzić z punktu widzenia klienta i to stałego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo zwracacie uwagę na jakość produktów spożywczych, które kupujecie? Wybieracie raczej te ekologiczne, czy pseudo ekologiczne z marketu? Dobrze tą kwestię porusza artykuł http://www.kobiety.pl/zdrowie/czym-sie-rozni-zywnosc-eko-od-tej-z-supermarketu tam kilka wskazówek na temat tego jak i gdzie kupować to co jest wartościowe. 

Edytowane przez superBoguslawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotlety z karkówki zapieczone z majonezem, pieczarkami i serem żółtym. Obsmażasz mięso, wykładasz na blaszkę, każdy kotlet smarujesz majonezem, nakładasz kilka podduszonych wcześniej pieczarek, przykrywasz serem żółtym i zapiekasz aż się ser rozpuści. Palce lizać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotlety z karkówki zapieczone z majonezem, pieczarkami i serem żółtym. Obsmażasz mięso, wykładasz na blaszkę, każdy kotlet smarujesz majonezem, nakładasz kilka podduszonych wcześniej pieczarek, przykrywasz serem żółtym i zapiekasz aż się ser rozpuści. Palce lizać

to mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię takich dań typu spaghetti bo są bardzo ciężkie i tuczące. Staram się jeść zdrowo i nie przejadać się. W dzieciństwie walczyłem z nadwagą, bo mama i babcia "pasły" mnie słodyczami i tłustym jedzeniem. Przejadło mi się to. Zazwyczaj gotuję sam dla siebie i żony ale jak nie mamy czasu to kupujemy sobie dania https://www.proporcja.pl/ zdrowe i pyszne. Najfajniejsze jest to, że przygotowywane są dzięki nowoczesnym technologiom przez co jeśli nie zjem ich dzisiaj to mam długi czas przydatności do spożycia. Dla mnie też plusem jest to, że te dania są niskokaloryczne i mają dużo białka. Staram się trzymać formę i nie jeść śmieciowego jedzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z siebie dumna bo zrobiłam obiad dosłownie z niczego. Wzięłam kaszę, zamrożone mięso mielone, koncentrat pomidorowy, ketchup i odrobinę śmietany i w ten sposób powstały małe kotleciki mielone z kasza i sosem a'la pomidorowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć:)

Na obiad oczywiście pizza! Tylko musi pochodzić ze sprawdzonego źródła. Jeżeli szukalibyście smacznej, to mogę wam polecić dobre miejsce. U mnie rewelacyjnie sprawdza się https://www.pizzadominium.pl/lokale/tychy-c-h-r-city-point Mają tam naprawdę smaczną pizzę. Jeżeli chcielibyście coś innego na obiad, to nie ma z tym najmniejszych problemów. W tym zakresie polecałabym wam skosztować makaron. Jest po prostu przepyszny. Koniecznie musicie go spróbować i dać mi znać co sądzicie. Pozdrawiam was gorąco:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to ja sam sobie obiadów już nie robię odkąd wykupiłem katering pudełkowy dietetyczny. Wam też polecam takie rozwiązanie bo to między innymi oszczędność czasu. Tutaj http://www.fitnessstyl.pl/co-zyskasz-decydujac-sie-na-catering-dietetyczny/ macie artykuł na temat takich kateringów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×